Esileht Lapse ootamine Septembrikuus on beebi uus 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 306 )

Teema: Septembrikuus on beebi uus 2022

Postitas:
Kägu

FB grupi teemal. Ma teeksin väiksema ja kinnise ja salajase FB grupi. Suurtes gruppides on tavaliselt palju pealtvaatajaid ja vähe(m) kaasamõtlejaid. Väike grupp annab eelise ka teineteisega paremini tuttavaks saada.

Kes soovib liituda, palun saada mulle email oma liitumissooviga: maiu.hi@gmail.com

 

Maiu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuh. Minul uh’s käidud. Käisin Elites. Nägin oma ufo beebi ära. Süda lõi ja vastas täpselt nädalatele. 6+3.  Sain ka iivelduse vastu rohtu ja palju analüüse tehtud. Võtan sinna arvele ka.  Niiii hea tunne on. On ikka nunnu ufo. Ja kõige toredam et mees oli kaasas ja kutsuti järgmine kord ka. Seal on ikka nii inimlik suhtumine. Olen nii tänulik et sinna läksin. Järgmine kord saan soo ka teada 🙂

Tähtaeg 4.09

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina  liitun ka Teiega ning loodan, et siit lahkuma ei pea.
Testid  kõik kahe triibuga ja Dr Google ütleb, et rasedust 3ndl ja 6 päeva, tähtaeg raseduskalkulaatori järgi 22.sept. Arstile lähen 28.jaanuar, peale mehe ei tea keegi ja ei kavatse enne 3 kuud ütelda ka. Seega ei liitu gruppidega ka enne kui 3kuud täis, kuigi uudishimu on nii suur, et mis seal toimub. Meie esimene laps, ainuke  sümptom  on  üleöö saad ud silikoonrinnad` 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan ka teiega liituda. Tähtaeg 20.09. Fb grupiga enne 3 kuud ei plaani liituda. Tulemas teine laps 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab või on kogenud raseduse ajal coronat ? Hetkel nii lähedalt tiirleb see ümber ja sain täna teada, et olen olnud kontaktne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma praegu kahevahel, kas tuvastama minna Elitesse või Meditasse. Oma ämmaka aeg on kuu lõpus aga tahaks enne kindlustunnet 🙂 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma praegu kahevahel, kas tuvastama minna Elitesse või Meditasse. Oma ämmaka aeg on kuu lõpus aga tahaks enne kindlustunnet ????

Mina Meditas arvel,

mulle meeldib seal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma praegu kahevahel, kas tuvastama minna Elitesse või Meditasse. Oma ämmaka aeg on kuu lõpus aga tahaks enne kindlustunnet ????

Mina Meditas arvel,

mulle meeldib seal.

Seal UH aparaadid kõigil olemas? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mõnedel siit veel on öösiti kuumahood peal ? Magan-magan ja üks hetk on selline palavus peal, et mine või õue. 😀 Ja nii lausa 3-4x viskan teki pealt öösiti, nagu aafrikas elaks.

Eleanor

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas apteegi käsimüügist saab ka miskit iivelduse vastu? Päris kehva ikka olla, oksendamiseni õnneks veel jõudnud pole. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas apteegi käsimüügist saab ka miskit iivelduse vastu? Päris kehva ikka olla, oksendamiseni õnneks veel jõudnud pole. ????

Käsimüügis on väga nõrgatoimelised iivelduse vastased “ravimid”, nt mustika-tammekoore-ingveri tabletid. Kui iiveldus ikkagi juba igapäevaseid tegemisi segab, siis küsi retseptiravimit Cerucal. Mulle on seda kirjutanud nii ämmaemand, aga ka perearst ajal, mil polnud end veel rasedana arvelegi jõudnud võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul siis teine rasedus ja nüüd sellist takistust ette ei osanud näha. Tahaks kinnitust ja kindlust saada pos testile. AGA mulle ei pane registratuur naistearstile aega. No õigemini isegi ämmakale keeldus hetkel aega panemast (TA 10.09- mensese järgi) aga siin juba päris paljud endale aja pannud.

Mul mure ka selles, et lähen kindlasti nn riskirasedana kirja. Ja tegelt tahtsin naistearstile kirja saada, aga sinna ka keelduti panna, et pean alguses ämmaka juures kinnitama, siis peaksin naistearsti juuurde aja saama (patsiendi portaalis ei saa ka kirja panna – või noh panin hetkel lihtsalt naistearstile aja, aga see alles 08.03 – nõutud arst aga tal riskirasedate jaoks eraldi ajad).

Ausalt oma esimese rasedusega sellist jama ei mäeleta! Pandi kohe naistearstile aeg + siis sisearsti juurde ka, kes rasedatega tegeleb. Aga nüüd registratuurilt selline jama… :/

PM Öeldi, et peaksin seal 24.01 algaval nädalal ühendust võtma.

Ühesõnaga – kas ma mõtlen üle või peaks kuidagi teisiti omale aja saama?

Raseda hormoonid täiega laes igatahes!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul siis teine rasedus ja nüüd sellist takistust ette ei osanud näha. Tahaks kinnitust ja kindlust saada pos testile. AGA mulle ei pane registratuur naistearstile aega. No õigemini isegi ämmakale keeldus hetkel aega panemast (TA 10.09- mensese järgi) aga siin juba päris paljud endale aja pannud.

Mul mure ka selles, et lähen kindlasti nn riskirasedana kirja. Ja tegelt tahtsin naistearstile kirja saada, aga sinna ka keelduti panna, et pean alguses ämmaka juures kinnitama, siis peaksin naistearsti juuurde aja saama (patsiendi portaalis ei saa ka kirja panna – või noh panin hetkel lihtsalt naistearstile aja, aga see alles 08.03 – nõutud arst aga tal riskirasedate jaoks eraldi ajad).

Ausalt oma esimese rasedusega sellist jama ei mäeleta! Pandi kohe naistearstile aeg + siis sisearsti juurde ka, kes rasedatega tegeleb. Aga nüüd registratuurilt selline jama… :/

PM Öeldi, et peaksin seal 24.01 algaval nädalal ühendust võtma.

Ühesõnaga – kas ma mõtlen üle või peaks kuidagi teisiti omale aja saama?

Raseda hormoonid täiega laes igatahes!

Mismõttes ei pandud? Registratuuri heliatades tuleb kohe öelda, et ma rase ja soovin sinna aega! Väga kummaline suhtumine töötaja poolt. Proovi ehk homme uuesti, on töötaja teine. Mul pole kunagi taolist juhust olnud.Tõesti kummaline.

P.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas apteegi käsimüügist saab ka miskit iivelduse vastu? Päris kehva ikka olla, oksendamiseni õnneks veel jõudnud pole. ????

Mulle ei antud apteegist midagi. Need mis seal olid ei sobivat rasedatele. Sain ka arstilt seda C tähega rohtu aga see ei aita. Tuleb ära kannatada lihtsalt.  Mu elukvaliteet on täiesti suur ümmargune null hetkel selle enesetunde tõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Minul siis teine rasedus ja nüüd sellist takistust ette ei osanud näha. Tahaks kinnitust ja kindlust saada pos testile. AGA mulle ei pane registratuur naistearstile aega. No õigemini isegi ämmakale keeldus hetkel aega panemast (TA 10.09- mensese järgi) aga siin juba päris paljud endale aja pannud.

Mul mure ka selles, et lähen kindlasti nn riskirasedana kirja. Ja tegelt tahtsin naistearstile kirja saada, aga sinna ka keelduti panna, et pean alguses ämmaka juures kinnitama, siis peaksin naistearsti juuurde aja saama (patsiendi portaalis ei saa ka kirja panna – või noh panin hetkel lihtsalt naistearstile aja, aga see alles 08.03 – nõutud arst aga tal riskirasedate jaoks eraldi ajad).

Ausalt oma esimese rasedusega sellist jama ei mäeleta! Pandi kohe naistearstile aeg + siis sisearsti juurde ka, kes rasedatega tegeleb. Aga nüüd registratuurilt selline jama… :/

PM Öeldi, et peaksin seal 24.01 algaval nädalal ühendust võtma.

Ühesõnaga – kas ma mõtlen üle või peaks kuidagi teisiti omale aja saama?

Raseda hormoonid täiega laes igatahes!

Soovitan otse arstile helistada. Või paluda ennast ühendada arstiga. Registratuuris ei pruugi tal aegasid olla nii kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tihti teil päeva jooksul iiveldab ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tihti teil päeva jooksul iiveldab ?

 

24/7. Isegi öösel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul siis teine rasedus ja nüüd sellist takistust ette ei osanud näha. Tahaks kinnitust ja kindlust saada pos testile. AGA mulle ei pane registratuur naistearstile aega. No õigemini isegi ämmakale keeldus hetkel aega panemast (TA 10.09- mensese järgi) aga siin juba päris paljud endale aja pannud.

Mul mure ka selles, et lähen kindlasti nn riskirasedana kirja. Ja tegelt tahtsin naistearstile kirja saada, aga sinna ka keelduti panna, et pean alguses ämmaka juures kinnitama, siis peaksin naistearsti juuurde aja saama (patsiendi portaalis ei saa ka kirja panna – või noh panin hetkel lihtsalt naistearstile aja, aga see alles 08.03 – nõutud arst aga tal riskirasedate jaoks eraldi ajad).

Ausalt oma esimese rasedusega sellist jama ei mäeleta! Pandi kohe naistearstile aeg + siis sisearsti juurde ka, kes rasedatega tegeleb. Aga nüüd registratuurilt selline jama… :/

PM Öeldi, et peaksin seal 24.01 algaval nädalal ühendust võtma.

Ühesõnaga – kas ma mõtlen üle või peaks kuidagi teisiti omale aja saama?

Raseda hormoonid täiega laes igatahes!

Valeta, et sul juba 9 nädalat. Kohe saad. Vaevalt et arst/äe pahandab pärast.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tihti teil päeva jooksul iiveldab ?

Üldse mitte. Ühegagi pole olnud. Neljas laps tulekul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil mehed reageerivad olukorrale? Mulle tundub et mul mees kuidagi tõrjub mind. Kuna mul on kohati halb olla ja võibolla ei ole kõige seksikam hot wife siis mul on tunne et ta hoiab minust eemale. Ma just sooviks et keegi nunnutaks veits jne. Aga olukord on hoopis vastupidine. Lapse üle on väga hea meel tal.  Selles ma ei kahtle. Aga ma tunnen kuidagi nii tõrjutuna.  Mõtlen et olen äkki peast loll juba. Kuidas teil?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil mehed reageerivad olukorrale? Mulle tundub et mul mees kuidagi tõrjub mind. Kuna mul on kohati halb olla ja võibolla ei ole kõige seksikam hot wife siis mul on tunne et ta hoiab minust eemale. Ma just sooviks et keegi nunnutaks veits jne. Aga olukord on hoopis vastupidine. Lapse üle on väga hea meel tal. Selles ma ei kahtle. Aga ma tunnen kuidagi nii tõrjutuna. Mõtlen et olen äkki peast loll juba. Kuidas teil?

Ma ei tea, äkki ikka tundub sulle nii ja tegelikult on kõik tavapärane.
Muidugi ma ei oska ütleda, mul on mees praegu välismaal lähetuses, beebiuudist jagasin läbi videokõne. Meie esimene laps, pikalt proovisime ja lõpuks tuli. Ma ise arvan, et tema puhul ei muutu midagi, ta alati natuke ekstra olnud selle katsumise, kaisutamise ja muuga, pigem pean teda teinekord tõrjuma, et omaette olla saaks 😀  Kõnes räägime pikalt, kõik musid-kallid on olemas.

Ehk sul hormoonid teevad juba oma tööd 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil mehed reageerivad olukorrale? Mulle tundub et mul mees kuidagi tõrjub mind. Kuna mul on kohati halb olla ja võibolla ei ole kõige seksikam hot wife siis mul on tunne et ta hoiab minust eemale. Ma just sooviks et keegi nunnutaks veits jne. Aga olukord on hoopis vastupidine. Lapse üle on väga hea meel tal. Selles ma ei kahtle. Aga ma tunnen kuidagi nii tõrjutuna. Mõtlen et olen äkki peast loll juba. Kuidas teil?

Ma ei tea, äkki ikka tundub sulle nii ja tegelikult on kõik tavapärane.

Muidugi ma ei oska ütleda, mul on mees praegu välismaal lähetuses, beebiuudist jagasin läbi videokõne. Meie esimene laps, pikalt proovisime ja lõpuks tuli. Ma ise arvan, et tema puhul ei muutu midagi, ta alati natuke ekstra olnud selle katsumise, kaisutamise ja muuga, pigem pean teda teinekord tõrjuma, et omaette olla saaks ???? Kõnes räägime pikalt, kõik musid-kallid on olemas.

Ehk sul hormoonid teevad juba oma tööd ????

No vot jaa. Me muidu ikka ka hommikuti musitame ja kallistame.  Praegu seda pole ja kui seda tegema lähen siis tunnengi tõrjutust. Veider tunne. Eks ma veidi tunnen et hormoonid möllavad ka jah ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil mehed reageerivad olukorrale? Mulle tundub et mul mees kuidagi tõrjub mind. Kuna mul on kohati halb olla ja võibolla ei ole kõige seksikam hot wife siis mul on tunne et ta hoiab minust eemale. Ma just sooviks et keegi nunnutaks veits jne. Aga olukord on hoopis vastupidine. Lapse üle on väga hea meel tal. Selles ma ei kahtle. Aga ma tunnen kuidagi nii tõrjutuna. Mõtlen et olen äkki peast loll juba. Kuidas teil?

Tavapäraselt 😀 mu mees ei ole kunagi rasedusaegne nunnutaja olnud, aga isana on ta ideaalne. Meil muidugi ka see, et no neljas kord, mida uut ikka 😀 aga täiesti tavaline. Mingit rasedusaegset nunnutamist pole kunagi olnud (õnneks, ma ei seedi seda, mulle meeldib mõelda et rasedus on tavaline normaalne naise olek), suhtub nagu alati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul siis teine rasedus ja nüüd sellist takistust ette ei osanud näha. Tahaks kinnitust ja kindlust saada pos testile. AGA mulle ei pane registratuur naistearstile aega. No õigemini isegi ämmakale keeldus hetkel aega panemast (TA 10.09- mensese järgi) aga siin juba päris paljud endale aja pannud.

Mul mure ka selles, et lähen kindlasti nn riskirasedana kirja. Ja tegelt tahtsin naistearstile kirja saada, aga sinna ka keelduti panna, et pean alguses ämmaka juures kinnitama, siis peaksin naistearsti juuurde aja saama (patsiendi portaalis ei saa ka kirja panna – või noh panin hetkel lihtsalt naistearstile aja, aga see alles 08.03 – nõutud arst aga tal riskirasedate jaoks eraldi ajad).

Ausalt oma esimese rasedusega sellist jama ei mäeleta! Pandi kohe naistearstile aeg + siis sisearsti juurde ka, kes rasedatega tegeleb. Aga nüüd registratuurilt selline jama… :/

PM Öeldi, et peaksin seal 24.01 algaval nädalal ühendust võtma.

Ühesõnaga – kas ma mõtlen üle või peaks kuidagi teisiti omale aja saama?

Raseda hormoonid täiega laes igatahes!

Valeta, et sul juba 9 nädalat. Kohe saad. Vaevalt et arst/äe pahandab pärast.

 

No miks ma miinuseid sain? Ma lihtsalt tean, miks öeldakse et veel ei saa. Sest nad ei taha et liiga vara tullakse ja tavajuhul ehk õigus ka. Aga antud juhul on tegu riskirasedaga ja see et registratuuri töötaja ei suuda raamist välja mõelda, on lihtsalt kurb. Arst kindlasti pahaks ei pane, pigem ta pahandaks kui riskirase ei tule õigel ajal.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil mehed reageerivad olukorrale? Mulle tundub et mul mees kuidagi tõrjub mind. Kuna mul on kohati halb olla ja võibolla ei ole kõige seksikam hot wife siis mul on tunne et ta hoiab minust eemale. Ma just sooviks et keegi nunnutaks veits jne. Aga olukord on hoopis vastupidine. Lapse üle on väga hea meel tal. Selles ma ei kahtle. Aga ma tunnen kuidagi nii tõrjutuna. Mõtlen et olen äkki peast loll juba. Kuidas teil?

Tavapäraselt ???? mu mees ei ole kunagi rasedusaegne nunnutaja olnud, aga isana on ta ideaalne. Meil muidugi ka see, et no neljas kord, mida uut ikka ???? aga täiesti tavaline. Mingit rasedusaegset nunnutamist pole kunagi olnud (õnneks, ma ei seedi seda, mulle meeldib mõelda et rasedus on tavaline normaalne naise olek), suhtub nagu alati.

Eks pered on erinevad. Meie peres rasedus ja beebi pole iial midagi tavalist. Kui ikka oled kaotanud ühe lapse siis mõistad et rasedus ja beebi on tegelikult ime. Eriti kui kuuled kuidas paljud tuttavad ei saagi lapsi ise ja näed millise õnnega oled koos et meil see lihtsalt käib.   Tänutunne on igapäevane asi meil ning ei võta kunagi seda iseenesestmõistetavana et me beebi saame. Ja mulle naisena väga meeldib olla hoitud. See teeb rahulikuks ja nooremaks ????

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil mehed reageerivad olukorrale? Mulle tundub et mul mees kuidagi tõrjub mind. Kuna mul on kohati halb olla ja võibolla ei ole kõige seksikam hot wife siis mul on tunne et ta hoiab minust eemale. Ma just sooviks et keegi nunnutaks veits jne. Aga olukord on hoopis vastupidine. Lapse üle on väga hea meel tal. Selles ma ei kahtle. Aga ma tunnen kuidagi nii tõrjutuna. Mõtlen et olen äkki peast loll juba. Kuidas teil?

Tavapäraselt ???? mu mees ei ole kunagi rasedusaegne nunnutaja olnud, aga isana on ta ideaalne. Meil muidugi ka see, et no neljas kord, mida uut ikka ???? aga täiesti tavaline. Mingit rasedusaegset nunnutamist pole kunagi olnud (õnneks, ma ei seedi seda, mulle meeldib mõelda et rasedus on tavaline normaalne naise olek), suhtub nagu alati.

Eks pered on erinevad. Meie peres rasedus ja beebi pole iial midagi tavalist. Kui ikka oled kaotanud ühe lapse siis mõistad et rasedus ja beebi on tegelikult ime. Eriti kui kuuled kuidas paljud tuttavad ei saagi lapsi ise ja näed millise õnnega oled koos et meil see lihtsalt käib. Tänutunne on igapäevane asi meil ning ei võta kunagi seda iseenesestmõistetavana et me beebi saame. Ja mulle naisena väga meeldib olla hoitud. See teeb rahulikuks ja nooremaks ????

Absoluutselt. St hoituna tunnen ma end oma abikaasa kõrval iga päev. Kuna minu rasestumised/rasedused/laste beebiead/jne on tõesti olnud kõik kerged, probleemideta, siis see võimaldabki mul suhtuda lapseootuse kui täiesti loomulikku elu osasse. St absoluutselt on iga uus beebi eriline, nagu iga lapski. Lihtsalt rasedus kui selline kulgeb mul kergelt ja ma ei tunne et ma vajaks sel ajal midagi ekstra, lisaks tavapärasele hoolivusele, mis on niikuinii. St seda mõtlesin ma selle all, et mina tunnen end rasedana oma nn loomulikus, “tavalises” olemus ja seetõttu ekstra ninnunännut (ära tassi teisi lapsi (miks, kui ma pole riskirase?) ära tee seda igapäevane musi kõhule) ei taha ja ei vaja. See ei muuda meie pere jaoks kuidagi laste saamist vähem eriliseks et ma rasedust võtan nii. Ilmselt, kui mul oleks teistsugune kogemus (terviseprobleemid rasedana, katkemisohud jne), ma vaataks teisiti. Praegu meeldib mulle mõelda endast, nii nagu naised on ikka elanud- taluperenainegi tassis ikka vee tuppa???? et ma ei tea kas kõlasin arusaadavalt, aga jah, mulle meeldib mõelda et see on nn naise tavaline normaalne seisund, meie kehad ongi loodud seda tegema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil mehed reageerivad olukorrale? Mulle tundub et mul mees kuidagi tõrjub mind. Kuna mul on kohati halb olla ja võibolla ei ole kõige seksikam hot wife siis mul on tunne et ta hoiab minust eemale. Ma just sooviks et keegi nunnutaks veits jne. Aga olukord on hoopis vastupidine. Lapse üle on väga hea meel tal. Selles ma ei kahtle. Aga ma tunnen kuidagi nii tõrjutuna. Mõtlen et olen äkki peast loll juba. Kuidas teil?

Tavapäraselt ???? mu mees ei ole kunagi rasedusaegne nunnutaja olnud, aga isana on ta ideaalne. Meil muidugi ka see, et no neljas kord, mida uut ikka ???? aga täiesti tavaline. Mingit rasedusaegset nunnutamist pole kunagi olnud (õnneks, ma ei seedi seda, mulle meeldib mõelda et rasedus on tavaline normaalne naise olek), suhtub nagu alati.

Eks pered on erinevad. Meie peres rasedus ja beebi pole iial midagi tavalist. Kui ikka oled kaotanud ühe lapse siis mõistad et rasedus ja beebi on tegelikult ime. Eriti kui kuuled kuidas paljud tuttavad ei saagi lapsi ise ja näed millise õnnega oled koos et meil see lihtsalt käib. Tänutunne on igapäevane asi meil ning ei võta kunagi seda iseenesestmõistetavana et me beebi saame. Ja mulle naisena väga meeldib olla hoitud. See teeb rahulikuks ja nooremaks ????

Lisan veel et mulle tundub, et rääkisime erinevatest asjadest. Postitaja küsis, kuidas teie mehed RASEDUSSE suhtuvad. Ja ma vastasin et tavapäraselt. Sina räägid, et beebi on midagi erilist. Absoluutselt ongi, lihtsalt rasedus on lihtsalt minu meelest nn loomulik ettevalmistusetapp ja seega RASEDUSE ajal midahi erilist ei vaja ja ei oota. BEEBIt see kuidagi vähem eriliseks ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Olen siin aastakese jälginud ja mõnes kohas sõnagi võtnud.

Ootan neljandat last. Aastajagu lood beebi. Kunstlik viljastamine juba terendas, aga kilpnäärme ravi pani ise vist asjad paika.

Olen kohe 43 ja kolme juba täisealise ema, aga mu ellu tuli mees, kellega ühist last soovisime, ja nüüd see vast sünnibki ????

Rinnad on hellad, nina väga kuiv ja väike hirm on ikka südames, aga ootus suur.

TA on hetkel 09.09

Arst 18.01

P.

Täna peaks olema 6+2. Mul on paar päeva roosakat voolust olnud, aga eile peale vahekorda oli verekiude, -tükke ka. Kerfe alakõhu valu, peavalu. Täna hommikul samuti. Käisin arstil – UH näitab nädal vähem (5+1) , ehk võib olla peetunud ja hakjb ise puhastuma, või võib olla hilisem kinnitumine. Südametööd polnud veel. Võeti veri, uriin, ravi ei määratud (rahu ja ei seksile). Reedel uus UH, mis annab kinnitust. Verd võib ka anda, siis näeks hormooni kasvu või langust. Muidu pidi kolmapäeval arst olema – eks esmaspäeval helistan.

Vastikkurb on olla… 🙁

P.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pai! Loodame et äkki oli OV hiljem vms. Hoian pöialt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Olen siin aastakese jälginud ja mõnes kohas sõnagi võtnud.

Ootan neljandat last. Aastajagu lood beebi. Kunstlik viljastamine juba terendas, aga kilpnäärme ravi pani ise vist asjad paika.

Olen kohe 43 ja kolme juba täisealise ema, aga mu ellu tuli mees, kellega ühist last soovisime, ja nüüd see vast sünnibki ????

Rinnad on hellad, nina väga kuiv ja väike hirm on ikka südames, aga ootus suur.

TA on hetkel 09.09

Arst 18.01

P.

  1. Täna peaks olema 6+2. Mul on paar päeva roosakat voolust olnud, aga eile peale vahekorda oli verekiude, -tükke ka. Kerfe alakõhu valu, peavalu. Täna hommikul samuti. Käisin arstil – UH näitab nädal vähem (5+1) , ehk võib olla peetunud ja hakjb ise puhastuma, või võib olla hilisem kinnitumine. Südametööd polnud veel. Võeti veri, uriin, ravi ei määratud (rahu ja ei seksile). Reedel uus UH, mis annab kinnitust. Verd võib ka anda, siis näeks hormooni kasvu või langust. Muidu pidi kolmapäeval arst olema – eks esmaspäeval helistan.

    Vastikkurb on olla… ????

    P.

Tere!

Olen siin aastakese jälginud ja mõnes kohas sõnagi võtnud.

Ootan neljandat last. Aastajagu lood beebi. Kunstlik viljastamine juba terendas, aga kilpnäärme ravi pani ise vist asjad paika.

Olen kohe 43 ja kolme juba täisealise ema, aga mu ellu tuli mees, kellega ühist last soovisime, ja nüüd see vast sünnibki ????

Rinnad on hellad, nina väga kuiv ja väike hirm on ikka südames, aga ootus suur.

TA on hetkel 09.09

Arst 18.01

P.

Täna peaks olema 6+2. Mul on paar päeva roosakat voolust olnud, aga eile peale vahekorda oli verekiude, -tükke ka. Kerfe alakõhu valu, peavalu. Täna hommikul samuti. Käisin arstil – UH näitab nädal vähem (5+1) , ehk võib olla peetunud ja hakjb ise puhastuma, või võib olla hilisem kinnitumine. Südametööd polnud veel. Võeti veri, uriin, ravi ei määratud (rahu ja ei seksile). Reedel uus UH, mis annab kinnitust. Verd võib ka anda, siis näeks hormooni kasvu või langust. Muidu pidi kolmapäeval arst olema – eks esmaspäeval helistan.

Vastikkurb on olla… ????

P.

UH osas kirjeldus: Emakasisene rasedus. GS 3,61mm vastab 5+1. Rebukotti ega embrüot ei visualiseeru

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 306 )


Esileht Lapse ootamine Septembrikuus on beebi uus 2022