Esileht Lapse ootamine Septembrikuus on beebi uus 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 306 )

Teema: Septembrikuus on beebi uus 2022

Postitas:
Kägu

Tere!

Olen siin aastakese jälginud ja mõnes kohas sõnagi võtnud.

Ootan neljandat last. Aastajagu lood beebi. Kunstlik viljastamine juba terendas, aga kilpnäärme ravi pani ise vist asjad paika.

Olen kohe 43 ja kolme juba täisealise ema, aga mu ellu tuli mees, kellega ühist last soovisime, ja nüüd see vast sünnibki ????

Rinnad on hellad, nina väga kuiv ja väike hirm on ikka südames, aga ootus suur.

TA on hetkel 09.09

Arst 18.01

P.

  1. Täna peaks olema 6+2. Mul on paar päeva roosakat voolust olnud, aga eile peale vahekorda oli verekiude, -tükke ka. Kerfe alakõhu valu, peavalu. Täna hommikul samuti. Käisin arstil – UH näitab nädal vähem (5+1) , ehk võib olla peetunud ja hakjb ise puhastuma, või võib olla hilisem kinnitumine. Südametööd polnud veel. Võeti veri, uriin, ravi ei määratud (rahu ja ei seksile). Reedel uus UH, mis annab kinnitust. Verd võib ka anda, siis näeks hormooni kasvu või langust. Muidu pidi kolmapäeval arst olema – eks esmaspäeval helistan. Vastikkurb on olla… ????

    P.

Tere!

Olen siin aastakese jälginud ja mõnes kohas sõnagi võtnud.

Ootan neljandat last. Aastajagu lood beebi. Kunstlik viljastamine juba terendas, aga kilpnäärme ravi pani ise vist asjad paika.

Olen kohe 43 ja kolme juba täisealise ema, aga mu ellu tuli mees, kellega ühist last soovisime, ja nüüd see vast sünnibki ????

Rinnad on hellad, nina väga kuiv ja väike hirm on ikka südames, aga ootus suur.

TA on hetkel 09.09

Arst 18.01

P.

Täna peaks olema 6+2. Mul on paar päeva roosakat voolust olnud, aga eile peale vahekorda oli verekiude, -tükke ka. Kerfe alakõhu valu, peavalu. Täna hommikul samuti. Käisin arstil – UH näitab nädal vähem (5+1) , ehk võib olla peetunud ja hakjb ise puhastuma, või võib olla hilisem kinnitumine. Südametööd polnud veel. Võeti veri, uriin, ravi ei määratud (rahu ja ei seksile). Reedel uus UH, mis annab kinnitust. Verd võib ka anda, siis näeks hormooni kasvu või langust. Muidu pidi kolmapäeval arst olema – eks esmaspäeval helistan.

Vastikkurb on olla… ????

P.

UH osas kirjeldus: Emakasisene rasedus. GS 3,61mm vastab 5+1. Rebukotti ega embrüot ei visualiseeru

Jah, on võimalus et midagi ei tekigi. Samas! Oma esimese rasedusega läksin arstile 5+4 ja ei olnud mitte midagi. Ei lootekotti (GS) ega üldse mitte midagi. Tühi emakas. See tühi emakas on nüüd juba teismeline. OV toimus hiljem ja tähtaegki liikus päevade järgsest 2 nädalat edasi. Uuesti läksin UH 7+6 ja siis vastas 6+1 ja süda lõi. Kui sa just OV teste ei teinud, siis on kõik veel võimalik

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OVtesti ei teinud, ehk siis on veel mu sees lootust. Esimene õrn pos rasedustest oli 2.01 ja viimane mens oli 2.12

Nüüd paar tundi pole määrinud ja torked vasakul alakõhus ka rahunesid.

HCG vastuse sain – 338. Teen kindlasti esmaspäeval uue veretesti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi seda toodet on iivelduse vastu proovinud? Aitab?

https://www.benu.ee/products-by-categories/hygiene/oral-care/denture-care-ee/randmepael-sea-band-taiskasv-iivelduse-vastu-n1?utm_source=facebook&utm_medium=banner&utm_campaign=dynamic_remarketing&utm_content=product_view_reta&fbclid=IwAR3VTPh_xnDCOXZEGb4DcciVUTDWjzYC0TB5q9NOvT1f4NZ9q3NeErTBXeg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

tundub et liitun ka teiega. Rasedust alles 4+2. Olemas on üks 3,5 a laps. Eelmine aasta oli katkemine.
Kas kellelgi veel juba kaal tõuseb? Minu mõistus seda hetkel ei võta, kolme päevaga on kilo juba juures. Toitun kava järgi. Kuna suvel on pulmad tulemas siis lootsin, et suudan hoida normaalset joont kaalu osas. Kas hetkel võib olla lihtsalt ka, et keha hoiab vett kinni?
Muidu mul hetkel sümptomeid pole, rinnad on vaid veidi valusad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

tundub et liitun ka teiega. Rasedust alles 4+2. Olemas on üks 3,5 a laps. Eelmine aasta oli katkemine.

Kas kellelgi veel juba kaal tõuseb? Minu mõistus seda hetkel ei võta, kolme päevaga on kilo juba juures. Toitun kava järgi. Kuna suvel on pulmad tulemas siis lootsin, et suudan hoida normaalset joont kaalu osas. Kas hetkel võib olla lihtsalt ka, et keha hoiab vett kinni?

Muidu mul hetkel sümptomeid pole, rinnad on vaid veidi valusad.

Palju õnne!
Vees võib küll olla asi, oleneb kui palju sa seda tarbid. Mida rohkem tarbid seda rohkem on kehas vett ja seda suurem on kaal. Mingit rasedusega seonduvat kaalutõusu veel küll ei tohiks olla, kui siis ainult rindade arvelt 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, ma arvan, et registratuurist lähen mööda nii, et mul erialarst uuel nädalal, ja loodan, et ta viib mu lihtsalt naistearsti juurde kontrolli (väljaspool aegasid), eks muidugi näis, neljapäeval või reedel on aeg, seega loodan sellele (mulle üks sama haigust põdev inimene soovitas).

Aga oksendanud ei ole/ iiveldab suht iga õhtu.

Kaalu on 1 kg alla läinud vs 01.01

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil saunasõpradel on, käite saunas leilitamas ? Olen kuulnud vastakaid jutte, et ei tohiks ja samas võib aga hullu ei tohi panna. Ise pisikesest peale tihedalt saunas ja spaades käinud, et väga harjumatu oleks see hetkel välja jätta enda elust ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris alguses ei käinud eelmiste rasedustega, kuid kuskil 10+ vist hakkasin uuesti saunas käima (oli talv ka). Käisin raseduste lõpuni saunas, aga tulin kohe välja kui tundsin end natukenegi teistmoodi (istusin oma kõhuga teistmoodi ja tahtsin normaalselt hingata) ehk enesetunnet tuleb jälgida ja vett juua. Praegu rasedusega pole sauna jõudnud, võib-olla kevade poole (meil saun maal).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi veel koos iiveldusega õhupuudus liikumisel?  Kuidas teil poes käimisega?  Ma ei saa kusagil käia. Kuumahood ja poes tekib minestustunne üsna kiiresti. Maski kandmine kusagil on täiesti välistatud. Ainus hea koht on teki sees ja mingi kapsaleht suus. Kuuma,külma ja iiveldus hood on nii jubedad. Kas ma olen ainus? Kahtlustan juba et mul on midagi muud viga :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iiveldust veel ei ole, aga täna pidin tööl 2h maski kandma ja siis oli küll tunne, et lämbun ära.
Aga mul valutab kõht peale orgasmi nii tugevalt(hetkeks mitte pikalt, et peab vist nii kauaks kuni arstil saab käidud selle asjaga pausi pidama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on meeletu pearinglus kolmas päev. Rasedust 4+4 ainult.
vererõhk 97/73.
see pearinglus ei lase mitte midagi teha, olemine on jube.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul hakkas täna iiveldus pihta, õhtul teel koju pidin teeääres auto peatama ja ropsima..mehe parfùüm hakkas ka nii vastu, et õudne. Meeletu peavalu ka täna peal… uuh

Eleanor 6+0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OVtesti ei teinud, ehk siis on veel mu sees lootust. Esimene õrn pos rasedustest oli 2.01 ja viimane mens oli 2.12

Nüüd paar tundi pole määrinud ja torked vasakul alakõhus ka rahunesid.

HCG vastuse sain – 338. Teen kindlasti esmaspäeval uue veretesti.

Mina liigun siit kahjuks ära. HCG oli 319, progesteroon 20, verejooks regulaarne, koos talutava alakõhuvaluga. Homme arst – eks ta vaatab üle, kas puhastus ise või vaja aidata.

Väga kurb ja raske olla… 🙁 otsin positiivset nagu ikka, aga kurb on vaja ka ära olla…

Kõhukatele soovin imelist rasedust, koos iivelduste, hemmorroidide ja muu kaasnevaga. See kõik on seda väärt! Nautige!

P.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kurb ja raske olla… ???? otsin positiivset nagu ikka, aga kurb on vaja ka ära olla…

Nii, nii, nii kahju..
Loodame, et saad varsti uued ja püsivad triibud.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmise rasedusega ma käisin saunas igal ajal. Raseduse alguses ja ka väga-väga rasedana. Lihtsalt pead enesetunnet jälgima. Nagu ka üks eelkõneleja mainis.

M.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 6+1 ja selline iiveldus, et eluisu otsas. Väsimusest ei hakka rääkimagi. Ma tōesti loodan, et varsti läheb  olukord paremaks…

Kuidas Teil olemine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Mul on 6+1 ja selline iiveldus, et eluisu otsas. Väsimusest ei hakka rääkimagi. Ma tōesti loodan, et varsti läheb olukord paremaks…

    Kuidas Teil olemine?

Iiveldab hullult mõni päev jälle mitte.
Olin paar päeva haiguslehel naistearst pani. Vahepeal oli oksendamis tuur.Nüüd homme tööle eks näis kuidas läheb ???? tahaks ikka dekreedini ära käija.

Tänasega 6+5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas 9 nädalase rasedusega on okei minna naistearstile esimest korda või peaks varem?
Tahaks just enda arstile minna ja oleksin siis 9 nädalat rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas 9 nädalase rasedusega on okei minna naistearstile esimest korda või peaks varem?

Tahaks just enda arstile minna ja oleksin siis 9 nädalat rase.

 

Loomulikult on see okei aeg. Ise käisin 6 nädalal ja beebi süda juba lõi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

 

Facebooki on nüüd tekkinud ka avalik septembribeebide grupp:

https://www.facebook.com/groups/1081301856057969

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina grupiga veel ei liitu. Kui oleks salajane, siis veel võiks aga nn poolavalik grupp, siis läheks info jooksma. Enne kui lähedastele pole teada antud, seni ma ei liitu ka.

Sain ka ämmaka aja, jrg esmaspäev. See reede mul diabeediõega ka kohtumine, loodan talle kurta ja kuna ta mul mega asjataja siis äkki paneb ise mulle juba Kirsi (see siis see sisehaiguste arst Tartus) aja ära. Üks 1.tüüpi diabeeti põdev soovitas ka diabeediõe käest küsida, et äkki saan ka reedel juba kontrolli ära teha ja kohe naistearstile aja panna. No ma muidugi ei tea, kas see võimalik – eks reedel anna teada.

Kaalu mul juurde ei ole tulnud. Pigem on kõht lihtsalt natukene punnis. Kohv ja gaasiliste jookide joomise lõpetasin ka ära =)

Iiveldanud mul on, aga pigem õhtuti!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina grupiga veel ei liitu. Kui oleks salajane, siis veel võiks aga nn poolavalik grupp, siis läheks info jooksma. Enne kui lähedastele pole teada antud, seni ma ei liitu ka.

Sain ka ämmaka aja, jrg esmaspäev. See reede mul diabeediõega ka kohtumine, loodan talle kurta ja kuna ta mul mega asjataja siis äkki paneb ise mulle juba Kirsi (see siis see sisehaiguste arst Tartus) aja ära. Üks 1.tüüpi diabeeti põdev soovitas ka diabeediõe käest küsida, et äkki saan ka reedel juba kontrolli ära teha ja kohe naistearstile aja panna. No ma muidugi ei tea, kas see võimalik – eks reedel anna teada.

Kaalu mul juurde ei ole tulnud. Pigem on kõht lihtsalt natukene punnis. Kohv ja gaasiliste jookide joomise lõpetasin ka ära =)

Iiveldanud mul on, aga pigem õhtuti!

Kui on privaatne grupp(nagu see seal on), siis keegi, kes selles grupis ei ole ei näe, et sina seal oled. Ainult liikmed näevad üksteist. Ja postitusi ka keegi teine ei näe, ainult grupiliikmed.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Olen siin üle nädala juba lugenud, aga pole veel sõna võtnud. Rasedust peaks hetkel olema täpselt 6 nädalat ja tähtaeg 15.09.

Perre on sündimas kolmas laps. Ees ootavad teda 8 a poiss ja suvel 4a saav tüdruk.

Kõik rasedused on mul olnud vãga erinevad. Esimene kulges kõik ilusti ja tundsin end vãga hästi, va alguses kerge iiveldus. Teise lapsega iiveldasin/oksendasin 16nda nädalani ning olin mitu korda ka haiglas tilguti all.

Hetkel veel peale väsimuse ja suurenenud rindade pole miskit. Paneb ehk natukene muretsemagi.

 

FB grupiga ei julge enne liituda kui ca 12 nädalat täis ja lähimad inimesed juba ka teavad rasedusest.

 

Mrx

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on normaalne, et alakõhtu lööb aegajalt sellise terava valusähvatuse ? Eilsest algas ja kerge hirm peal kuna seljataga üks peetunud rasedus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on normaalne, et alakõhtu lööb aegajalt sellise terava valusähvatuse ? Eilsest algas ja kerge hirm peal kuna seljataga üks peetunud rasedus.

Mul oli samamoodi, eriti hommikul voodist üles tõustes, terav valusähvatus enamasti paremal pool alakõhus. Preaguseks 29 nädalat rase seega julgen väita, et vist on normaalne 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidin reedel minema tuvastama ja nüüd olen koroonas.
Paanika aina kasvab..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

FB grupi teemal. Ma teeksin väiksema ja kinnise ja salajase FB grupi. Suurtes gruppides on tavaliselt palju pealtvaatajaid ja vähe(m) kaasamõtlejaid. Väike grupp annab eelise ka teineteisega paremini tuttavaks saada. Kes soovib liituda, palun saada mulle email oma liitumissooviga: maiu.hi@gmail.com   Maiu.

Siin on salajane grupp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka tuvastamisel käidud, pisi-pisi beebi nähtud. 6+4 ja süda lõi, uue arsti aja sain veebruari kolmandaks nädalaks kus hommikul teen kohe vereanalüüsid ka ära. Nii ootan uut kuud, et saaks läbi ekraani teda jälle näha. Iiveldusi ikka aegajalt esineb, eile tegin tööle endale lemmik suppi kaasa. Mõte, et ma peaks seda sööma ajas südame ikka nii läikima. Nina kinni ja nägu krimpsus tegin selle supi valmis… eks täna lõunal näen kas ma reaalselt selle supi ära ka söön. 😀

Eleanor

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidin reedel minema tuvastama ja nüüd olen koroonas.

Paanika aina kasvab..

Kuidas sul läheb koroonaga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, hei…

 

liitun ka teiega. Sain täna kaks rasvast triipu. Kuna alles oli spiraali eemaldus ja tsükkel polnud veel paigas, ei tea kui kaugel täpselt on, aga suure tõenäosusega täna 5+0 ja TA 29.09 – ehk peaks ikka septembri beebi tulema????

 

pupsikukene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 306 )


Esileht Lapse ootamine Septembrikuus on beebi uus 2022