Esileht Lapse ootamine Septembrikuus on beebi uus 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 306 )

Teema: Septembrikuus on beebi uus 2022

Postitas:
Kägu

ma sain nüüd homseks arstile aja..loodan, et pole liiga vara.

Kas kellelgi on 5+ nädala tuvastanud südametöö, või pigem peaks ootama, et kutsutakse tagasi, et liiga vähe nädalaid?

 

pupsikukene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidin reedel minema tuvastama ja nüüd olen koroonas.

Paanika aina kasvab..

Kuidas sul läheb koroonaga?

Kohutav on olla, lükkasin aja edasi. Täna on füüsiliselt nii raske olla, keha on nii väsinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu beebi süda lööb. Närv oli nii sees, aga õnneks kõik hästi. Nüüd tuleb ainult lõpuni vastu pidada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu esimene rasedus ja ma ei saanud aru üldse, mis iiveldusest ja väsimusest räägitakse, aga nüüd on see käes. Viimastel päevadel uni nii murrab keset päeva, kui on võimalus siis magan. Ärkamine on väga raske, keha on füüsiliselt nii väsinud. Iiveldusest nii palju, et hambaid võimatu pesta ja erinevaid lõhnu ma ka ei talu. Krambitab ka korralikult, pidi normaalne olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma sain nüüd homseks arstile aja..loodan, et pole liiga vara.

Kas kellelgi on 5+ nädala tuvastanud südametöö, või pigem peaks ootama, et kutsutakse tagasi, et liiga vähe nädalaid?

pupsikukene

Anna meile ka teada, ma ise tean, et enne 6ndl süda ei löö

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin ära.

Üks loode kindlasti olemas, teine on kas veekogum või alles tuleb.. ütleme nii, et süda jättis mitu lööki vahele, ja siiani suur ärevus. Kaksikud..oh eiii..ma ei saa hakkama..kaks last ees..kolmas võiks ikka üksinda tulla. Teades ennast, siis minust kaksikute ema ei ole – ühegagi on raske. Seega nüüd vaja 2 nädalat ärvuses olla ja oodata, kas oli siiski veekogum emakas või ma ei tea, mis saab…

22.veebruar lähen tagasi, eks siis kuuleb..tulevad väga pikad kaks nädalat…Sellistel hetkedel mõtlen, et oleks võinud ikka selle visiidiga oodata, ja mitte liiga vara minna..:/

 

pupsikukene

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin ära.

Üks loode kindlasti olemas, teine on kas veekogum või alles tuleb.. ütleme nii, et süda jättis mitu lööki vahele, ja siiani suur ärevus. Kaksikud..oh eiii..ma ei saa hakkama..kaks last ees..kolmas võiks ikka üksinda tulla. Teades ennast, siis minust kaksikute ema ei ole – ühegagi on raske. Seega nüüd vaja 2 nädalat ärvuses olla ja oodata, kas oli siiski veekogum emakas või ma ei tea, mis saab…

22.veebruar lähen tagasi, eks siis kuuleb..tulevad väga pikad kaks nädalat…Sellistel hetkedel mõtlen, et oleks võinud ikka selle visiidiga oodata, ja mitte liiga vara minna..:/

pupsikukene

Ole lihtsalt hästi rahulik, kindlasti kaksikute mõte on hirmutav. Aga, et kõik praegu ilusti kulgeks on peamine, et rahu säiliks. Pea vastu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas Teil enesetunne on ? Väsimus, iiveldus, oksendamine ?
Siiani olen vaid korra oksendanud ja vahel on iiveldanud mõnede lõhnade peale, kuid nüüd nagu oleks väheseks seda iiveldust jäänud. Pigem ütleks, et nagu ei iiveldagi. Kas peaksin muretsema 😀 ?
Meeletu väsimus on küll peal, tavaliselt ma uinakuid pole kunagi teinud aga nüüd pea igapäev peab tunnine uinak olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul määris eile veidi, selline hele pruunikas oli voolus. Täna hommikul oli juba palju rohkem ja verisem. Kas tõesti jään ilma???? Miks see nii on, kas kõigil on? 6+4 rasedus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul määris eile veidi, selline hele pruunikas oli voolus. Täna hommikul oli juba palju rohkem ja verisem. Kas tõesti jään ilma???? Miks see nii on, kas kõigil on? 6+4 rasedus

Minu isiklik arvamus on, et kui paari päevaga asi paremaks ei lähe, pöördu erakorralisse. Saad vastused enda südamerahuks olgu need head või halvad. ( Muidugi loodan sulle ikka parimat !)
Minul eelmise rasedusega hakkas samuti pruunikalt määrima. Öeldi, et igati normaalne ja, et ärgu ma pabistagu. Enda rahustuseks pöördusin 7ndal päeval erakorralisse ja paraku oli minu rasedus peetunud. Kindlasti ära heida meelt, mõningad määrimised pidavat tõesti normaalsed olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul määris eile veidi, selline hele pruunikas oli voolus. Täna hommikul oli juba palju rohkem ja verisem. Kas tõesti jään ilma???? Miks see nii on, kas kõigil on? 6+4 rasedus

Minu isiklik arvamus on, et kui paari päevaga asi paremaks ei lähe, pöördu erakorralisse. Saad vastused enda südamerahuks olgu need head või halvad. ( Muidugi loodan sulle ikka parimat !)

Minul eelmise rasedusega hakkas samuti pruunikalt määrima. Öeldi, et igati normaalne ja, et ärgu ma pabistagu. Enda rahustuseks pöördusin 7ndal päeval erakorralisse ja paraku oli minu rasedus peetunud. Kindlasti ära heida meelt, mõningad määrimised pidavat tõesti normaalsed olema.

Kahjuks asi läks hulluks ja läksin kontrolli, süda veel lööb, aga kasvanud pole. 🙁
Sain rohud peale, arst ütles, et peaks mind haiglasse kirjutama, aga kui saan kodus olla voodireziimil siis võin kodus olla. Nii kurb on. Ainult palvetan ja palun ning mõtlen, et miks minuga..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas Teil enesetunne on ? Väsimus, iiveldus, oksendamine ?

Siiani olen vaid korra oksendanud ja vahel on iiveldanud mõnede lõhnade peale, kuid nüüd nagu oleks väheseks seda iiveldust jäänud. Pigem ütleks, et nagu ei iiveldagi. Kas peaksin muretsema ???? ?

Meeletu väsimus on küll peal, tavaliselt ma uinakuid pole kunagi teinud aga nüüd pea igapäev peab tunnine uinak olema.

Neljast rasedusest kahel ei iiveldanud mul üldse. Seekord oli 5+0-7+0. Aitäh rohkem ei soovi. Täna 7+4 ja no ole õnnelik et ei iivelda. Ma ka enam kunagi ei kurda et ei iivelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei-hei!

Siin grupis on täitsa vaikseks jäänud, mõtlesin, et uurin, kuidas teil tervis? Kaugel rasedus jne? Kas te aktiivsed FB-s?

Mu arstiaeg pole veel saabunud, rasedust peaks olema 6+ nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei-hei!

Siin grupis on täitsa vaikseks jäänud, mõtlesin, et uurin, kuidas teil tervis? Kaugel rasedus jne? Kas te aktiivsed FB-s?

Mu arstiaeg pole veel saabunud, rasedust peaks olema 6+ nädalat.

Minul tervis päris hea, väsimus vaid peal. Päevas pean tunnise une endale lubama, et täitsa ära ei väsiks. Rasedust on hetkel kusagil 7+4, mõtlesin täna enda südamerahuks hcg veretestile minna ja korrata siis paari päeva pärast. Nimelt eelmine rasedus katkes mul 7+4, tahaks teada kas hcg kenasti ikka kahekordistub.
Fb grupiga ma veel hetkel ei liituks, pigem ootaks esimesed suuremad uuringud ära.

Eleanor

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina siis see 4nda lapse ootel ema. Mul on õnnestunud haigeks jääda. Köha, nohu, palavik. Rasedust kusagil 5+ (täpselt ei loe, sest elu on näidanud, et peale arstilkäiku minu arvutused puudulikud). Arsti aeg 14. veebruaril. Täna öösel oli nii halb, et ei teadnud kuidaspidi magada. Liigesed valutasid palavikust. Koroonatest neg. Lõpuks võtsin vastu otsuse, et võtan ühe ibumetiini, sest muidu ei jaksa ennast sirgugi ajada.

Huvitava faktina toon välja, et minu siis ka pupsikukesega üks ja sama TA 29. september 🙂

Shara

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jõudsin korraks facebooki nina pista küll, kuid juba nädal hiljem oli sealne grupiliige jõudnud minu ühele parimale sõbrannale minu uudist jagada enne, kui seda ise teha jõudnud olin. Nimelt elab ta linnast väljas ja plaanisin ühist kohvikutiiru, kust sellest teatan.

Kui tuli välja et minu jaoks sisuliselt võõras inimene oli minu uudist edasi jaganud, voolasid ikka suured krokodillipisarad ja kurvastus oli suur. Minu esimene beeni ja sõbranna teadis täpselt kui väga seda toredat uudist isegi ootasin.

 

Niiet õppetunniks teistelegi – kuniks lähedased veel ei tea, siis ei tasu sinna uudistama minna. 🙂 Minu hea usk maksis mulle jube tobedasti kätte…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei-hei!

Siin grupis on täitsa vaikseks jäänud, mõtlesin, et uurin, kuidas teil tervis? Kaugel rasedus jne? Kas te aktiivsed FB-s?

Mu arstiaeg pole veel saabunud, rasedust peaks olema 6+ nädalat.

Minul tervis päris hea, väsimus vaid peal. Päevas pean tunnise une endale lubama, et täitsa ära ei väsiks. Rasedust on hetkel kusagil 7+4, mõtlesin täna enda südamerahuks hcg veretestile minna ja korrata siis paari päeva pärast. Nimelt eelmine rasedus katkes mul 7+4, tahaks teada kas hcg kenasti ikka kahekordistub.

Fb grupiga ma veel hetkel ei liituks, pigem ootaks esimesed suuremad uuringud ära.

Eleanor

Ma kuskilt lugesin, et nii suure rasedusega enam Hcg ei kahekordistu 48h-ga. Tõus pidi küll olema aga kindlasti mitte kahekordne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei-hei!

Siin grupis on täitsa vaikseks jäänud, mõtlesin, et uurin, kuidas teil tervis? Kaugel rasedus jne? Kas te aktiivsed FB-s?

Mu arstiaeg pole veel saabunud, rasedust peaks olema 6+ nädalat.

Minul tervis päris hea, väsimus vaid peal. Päevas pean tunnise une endale lubama, et täitsa ära ei väsiks. Rasedust on hetkel kusagil 7+4, mõtlesin täna enda südamerahuks hcg veretestile minna ja korrata siis paari päeva pärast. Nimelt eelmine rasedus katkes mul 7+4, tahaks teada kas hcg kenasti ikka kahekordistub.

Fb grupiga ma veel hetkel ei liituks, pigem ootaks esimesed suuremad uuringud ära.

Eleanor

Ma kuskilt lugesin, et nii suure rasedusega enam Hcg ei kahekordistu 48h-ga. Tõus pidi küll olema aga kindlasti mitte kahekordne.

Kui tänase vastuse sain ja nö tabelis vaatasin seda.. sain ise ka aru, et ega see enam tõesti ei kahekordistu ???? jälle targem.

Eleanor

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvi pärast küsin, et mis sul hCG näitas?

Mul endal erilisi sümptomeid pole, s.t ei iiveldanudki algusest peale pea üldse. Rinnad on aga valusad ja suuremad ning selg valutab. Algul valutas alaselg hommikuti, nüüd ka natuke kõrgemalt. Ahjaa, huuled on ka pikalt katki, kuidagi ei taha terveks saada.????

Ise kaalusin ka pikalt, et kas lähen hCG mõõtma või mitte aga otsustasin, et on kuidagi on. Mõtlen positiivselt!???? Arst kindlasti ütleb, et kõik on kenasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei-hei!

Siin grupis on täitsa vaikseks jäänud, mõtlesin, et uurin, kuidas teil tervis? Kaugel rasedus jne? Kas te aktiivsed FB-s?

Mu arstiaeg pole veel saabunud, rasedust peaks olema 6+ nädalat.

 

Tere! Olen siin lugemas käinud, kuid sõna pole veel võtnud. Enesetunde üle ei kurda. Fb-s pole veel grupiga liitunud, kuna arsti juurde saan alles 25.02. Praegu peaks 7+1 olema, TA 20.09 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul peaks nüüd siis ca 6n kanti olema. iiveldab korralikult – ütleme, et tööl raske käia. Ja mulle jälle ei maitse kohv 😀 Iga rasedusega mingi umbes 6n paiku ei taha kohvi nähagi paar nädalat- aga tööl pean tassi ikka laskma, ei taha, et keegi veel aru saaks. Mina privaatse grupiga liituks seal 12n kanti, kui arstil käidud ja kõik korras. Suurde gruppi ei roni – elu näidanud, et seal liiga kirju seltskond lõpuks ja palju lahkarvamusi, ei teki sellist armast kodust tunnet.

 

pupsikukene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvi pärast küsin, et mis sul hCG näitas?

Mul endal erilisi sümptomeid pole, s.t ei iiveldanudki algusest peale pea üldse. Rinnad on aga valusad ja suuremad ning selg valutab. Algul valutas alaselg hommikuti, nüüd ka natuke kõrgemalt. Ahjaa, huuled on ka pikalt katki, kuidagi ei taha terveks saada.????

Ise kaalusin ka pikalt, et kas lähen hCG mõõtma või mitte aga otsustasin, et on kuidagi on. Mõtlen positiivselt!???? Arst kindlasti ütleb, et kõik on kenasti.

Hcg oli 126177.0 IU/L ,  mõtlen ka positiivselt ja ei mõtle väga eelnevale katkenud rasedusele. 🙂 Ootan väga uut kohtumist arstiga, et näha juba pisut suuremat lapsukest. 😀
Tegelikult pole kuidagi siiani kohale jõudnud, et ootan last… minu sees keegi kasvab. wau 😀

Eleanor

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin ka täna arstil ning lootega kõik korras ja vastab 7+4 nädalale.

Küll aga avastas arst munasarja tsüsti. Keelas ära igasuguse pingutuse ning tahtis tänasest ka haiguslehele jätta.

On kellegil tsüstidega kogemusi?

Enesetunne on ka mitu nädalat juba päris kehv olnud. Iiveldab kogu ärkveloleku aja.

 

Mrx

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil enesetunne, kas ja mis ajab oksele/iiveldama. Näen poes riiulitel nt pihve või muid poolfabrikaat toiduaineid ja süda läheb pahaks. Varem armastasin kananapalasi. Praadimis lõhnu ei kannata, hambaid pole võimalik pesta jne. Ja kuidas seksiga, kas julgete? Minul hirm selle ees, et äkki juhtub midagi, äkki hakkab veritsema..

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käimas 9+6 ja jätkuvalt iiveldab. Kuigi on olnud üksikuid päevi kus on väga hea olla. Õhupuudus on julm. Kõht ka juba väike ees. Uni on halb aga väsimus on suur. Pissile ajab öösel ikka 4-5 korda. Seksi isu sellise enesetunde juures on olematu. Aga kui need head päevad kus iiveldust ei ole siis ma kohe annan mehele teada 😀  Ta on väga mõistev.  9.02 on arst ja kui kõik ok siis ostan esimesed asjad et beebi teaks et juba oodatakse. Olen kuu aega toas olnud. Inimesi vältinud. Vaikselt enesetunde paranedes on täitsa tore iluprotseduure tegemas käia. Vahepeal polnud mingit naise tunnet enam.  Ühesõnaga hakkab päike pilvede tagant välja tulema. Toitudest ei suuda magusat süüa. Kohvi ei joo juba 1.01 saati. Soolased toidud lähevad suht kõik. Kui enne oli hirmus isu koguaeg siis nüüd on vastupidi. Söön selleks et paha ei oleks aga isu väga ei olegi. Jääkülm vesi on lemmik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul enamasti iiveldab, otseselt süda pahaks ei lähe, aga ega tegelt midagi süüa ei taha, aga söön koguaeg, et siis vähegi inimese tunne. Nagu natukene rohkem kõht tühi-pikem paus söömisega, siis kohe annab tunda. Wc’s käin tihedamini ja väsimus on suur. Loodetavasti läheb varsti paremaks.
mu mees peab ka praegu eemale hoidma, see väsimus ja iiveldus ei tekita üldse isu kohe. 😀

 

pupsikukene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Olen siin aastakese jälginud ja mõnes kohas sõnagi võtnud.

Ootan neljandat last. Aastajagu lood beebi. Kunstlik viljastamine juba terendas, aga kilpnäärme ravi pani ise vist asjad paika.

Olen kohe 43 ja kolme juba täisealise ema, aga mu ellu tuli mees, kellega ühist last soovisime, ja nüüd see vast sünnibki ????

Rinnad on hellad, nina väga kuiv ja väike hirm on ikka südames, aga ootus suur.

TA on hetkel 09.09

Arst 18.01

P.

  1. Täna peaks olema 6+2. Mul on paar päeva roosakat voolust olnud, aga eile peale vahekorda oli verekiude, -tükke ka. Kerfe alakõhu valu, peavalu. Täna hommikul samuti. Käisin arstil – UH näitab nädal vähem (5+1) , ehk võib olla peetunud ja hakjb ise puhastuma, või võib olla hilisem kinnitumine. Südametööd polnud veel. Võeti veri, uriin, ravi ei määratud (rahu ja ei seksile). Reedel uus UH, mis annab kinnitust. Verd võib ka anda, siis näeks hormooni kasvu või langust. Muidu pidi kolmapäeval arst olema – eks esmaspäeval helistan. Vastikkurb on olla… ????

    P.

Tere!

Olen siin aastakese jälginud ja mõnes kohas sõnagi võtnud.

Ootan neljandat last. Aastajagu lood beebi. Kunstlik viljastamine juba terendas, aga kilpnäärme ravi pani ise vist asjad paika.

Olen kohe 43 ja kolme juba täisealise ema, aga mu ellu tuli mees, kellega ühist last soovisime, ja nüüd see vast sünnibki ????

Rinnad on hellad, nina väga kuiv ja väike hirm on ikka südames, aga ootus suur.

TA on hetkel 09.09

Arst 18.01

P.

Täna peaks olema 6+2. Mul on paar päeva roosakat voolust olnud, aga eile peale vahekorda oli verekiude, -tükke ka. Kerfe alakõhu valu, peavalu. Täna hommikul samuti. Käisin arstil – UH näitab nädal vähem (5+1) , ehk võib olla peetunud ja hakjb ise puhastuma, või võib olla hilisem kinnitumine. Südametööd polnud veel. Võeti veri, uriin, ravi ei määratud (rahu ja ei seksile). Reedel uus UH, mis annab kinnitust. Verd võib ka anda, siis näeks hormooni kasvu või langust. Muidu pidi kolmapäeval arst olema – eks esmaspäeval helistan.

Vastikkurb on olla… ????

P.

UH osas kirjeldus: Emakasisene rasedus. GS 3,61mm vastab 5+1. Rebukotti ega embrüot ei visualiseeru

Ma poleks julgenud vahekorras olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen endale covidi külge saanud. Selle raskema varjandi. Palavik tõusis öösel 40 ligi ja olemine on väga halb. 🙁 Pole kunagi midagi sellist tundnud et ei suuda ei pikali ega püsti ollasest kõik lihased ja isegi juuksed valutavad.  Naljakas on see et ma pole kusagil käinudki. Pole kellegagi kokku puutunud ega suhelnud peale oma pere ja nemad on terved.

Olen nii kurb ja mures beebi pärast.  Miks mina 🙁  oeh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2pu pai ja pea vastu. Vast ei mõju beebile, kui su enda tervis ilusti vastu peab.

 

ma arvan et ma Sain ka. Täna lähen prc tegema. Kolm päeva oli räige nõrkus, pea valu, selline uni, ja kerge 37 palavik – külma kuuma hood jne. Lisaks see tore iiveldus. Ja kuna tööl mitmed said positiivse, siis igaks juhuks lähen teen täna prc.

 

pupsikukene

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin ka koroonas, peale mida tekkis verine voolus, olen vaksitud. Muidugi ma ei saa väita, et see oli sellest, aga iial ei tea. Praegu olen kodus voodis, pean tarbima ravimeid ja lihtsalt lootma.. Arst alles 21veebruar.
Loodan, et teil ja minul läheb kõik hästi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 306 )


Esileht Lapse ootamine Septembrikuus on beebi uus 2022