Esileht Lapse ootamine Septembrikuus on beebi uus 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 306 )

Teema: Septembrikuus on beebi uus 2022

Postitas:

6.1.  Rasedatel võib olla 5.1. Nii mulle öeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nahk on küll kole ja kahvatu, üldse kuidagi ei tunne end kaunina..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ojaa, nägu on küll hästi kahvatu ja mul pisikesed punnikesed ka lõua ja otsaees. Nüüd otsmik on juba normaalne aga lõug oh õudu ????. Ootan ka hetke, et esimene trimester läbi oleks ja saaks juuksuris kergelt triibutada enda juuksejuuri. Neiud me oleme veel alles alguses ja “hullem” ootab ees .. aga saame hakkama ja vaev on seda kõike väärt ! ❤️

Eleanor

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 2x kindlasti juuksuris käinud . 1x ma ei teadnud et rase olen ja nüüd mingi aeg käisin ka värvimas. Olen kõikide rasedustega käinud. Lapsed tublid ja terved.  Käisin ükspäev ka garderoobi täiendamas. Mul on kõht juba ees ja tähelepanelikum saab kohe aru. Ostsin vähe suuremaid riideid. Otsustasin et lähen lõpuks ikka reisile ka ennast poputama järgmine nädal. Vaikselt hakkab naise tunne tagasi tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul selline lugu, et eelnevalt olen joonud 2-4x nädalas piimakohvi. Vahel isegi pole paar nädalat joonud ja siis jälle, nii nagu tuju tuleb. Raseduse algusest olen joonud praktiliselt tass päevas ohtra piimaga, mis on hoidnud mind väsimuse ajal erksana. Nüüd aga olen täheldanud, et kui otsustan mingil päeval mitte kohvi juua hakkab mu pea kohe valutama. :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oh pole siia ammu sattunud…vahepeal oli ikka nii paha olla ja energiatase ka täiesti null..nüüd hakkab eluvaim vaikselt tagasi tulema, kuigi iiveldab ikka aeg ajalt.

Käisin ka täna siis lõpuks uuel visiidil. 8+5 sai arst, ja 2,2 pikk..täitsa kobe. Uuel nädalal veri ja uriin ning KV alles märtsi keskel – ehk taas mitmeid nädalaid lihtsalt ootamist. Õnneks oli kõhus siiski vaid üks beebi – aga veidi arusaamatuks jäi, mida ta seal teisena nägi, ütles, et loode pole, aga äkki pole kokkukasvanud vms – muidugi tark inimene ei taipa ju kohe küsida ja hakkab pärast alles mõtlema. Ja nüüd ei teagi, et kas sellessuhtes kõik ikka okei – samas midagi arst sellist ka ei öelnud, et peaks muretsema.

Ah jaa, kurtsin veidi seda iiveldamist ja arst siis kirjutas mulle iiveldusvastase rohu välja – ehk aitab siis eluvaimu rohkem tagasi, ja saan jälle aktiivsem olla. Kohvi isu hakkab vaikselt taastuma, aga pole veel endisel tasemel. Ja keegi siin mainis keefiri – siis mul ka see hetkel selline üks lemmik, lisaks cocale. 😀
Meie pole veel kellelegi öeldnud, peale mu ühe sõbranna – kellele ma kurtsin, kui kahtlustati kaksikuid. Polegi mõelnud, millal lastele öelda, et saavad mängukaaslase ja millal teistele teavitada.

Kuidas selle salajase beebgrupiga nüüd seal facebookis on – toimib juba?

pupsikukene

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võiks ka salajase/väiksema grupiga liituda kui ruumi veel on 🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna on raseduse niiöelda kriitiline aeg möödas? Et ei peaks hirmu tundma, et rasedus võib katkeda ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus katkemisi toimub esimesel trimestril (12 ndl lõpuni).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin pole vist salajast gruppi veel tehtud mulle tundub ?
Kaugel teie rasedused on ja kuidas enesetunne ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 10+1 ja enesetunne hea, hambaid pisut raske pesta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin pole vist salajast gruppi veel tehtud mulle tundub ?

Kaugel teie rasedused on ja kuidas enesetunne ?

 

Fb on lausa 2 septembri beebide salajast gruppi. Ise neisse ei trügi aga kuskil siin on keegi oma emaili jaganud et ühte neist gruppidest pääseda. Vaata loe eelnevaid postitusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul juba väga hea olla. Nädalaid 13+6.Tähtaeg liikus augusti lõppu. Täpselt noorima lapse sünnaga samal päeval. 😀 Aga kehtima jääb siiski 4.09.  Kohvi maitseb juba mitu hommikut nii hästi. Tunnen ennast isegi ilusana juba. Kõht on päris korralik ja rasedust varjata ujulas ei saa.  Nüüd naudin rasedust juba.  Viimased 2 kuud on kui mälulünk. Õudne aeg. Loodan et nüüd läheb kergemaks ikkagi.

Õues nii ilusad ilmad ka juba. Mõnus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil nüüd oscaril käidud, küll oli vahva teda sealt jälgida! TA on septembri alguses, seega nüüd on kenasti 13 nädalat täis ja saab justkui gramm kergemalt hingata…

Küll aga tegi kaaslane just covid kiirtesti, mis näitab positiivset. Kuidas teil covid möödus ja kas arst ka mingeid rasedusega seonduvaid juhtnööre andis? Mul on küll mure üsna suur, loen siit ja sealt vastakaid arvamusi, kes on pidanud end süstima ja kellel üldse möödus märkamatult.. oeh.. saaks see nüüd ruttu mööda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil nüüd oscaril käidud, küll oli vahva teda sealt jälgida! TA on septembri alguses, seega nüüd on kenasti 13 nädalat täis ja saab justkui gramm kergemalt hingata…

Küll aga tegi kaaslane just covid kiirtesti, mis näitab positiivset. Kuidas teil covid möödus ja kas arst ka mingeid rasedusega seonduvaid juhtnööre andis? Mul on küll mure üsna suur, loen siit ja sealt vastakaid arvamusi, kes on pidanud end süstima ja kellel üldse möödus märkamatult.. oeh.. saaks see nüüd ruttu mööda.

 

Kui eestpoolt loed siis covidit põdenuid siin päris  mitmeid. Minul oli raske covid. Lausa nutsin valude ja 40.5 palaviku käes. Arst ei soovitanud muud kui paracetamoli. Beebi elas selle 2 nädalat kestnud õuduse üle. Oscaril oli temaga kõik hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil nüüd oscaril käidud, küll oli vahva teda sealt jälgida! TA on septembri alguses, seega nüüd on kenasti 13 nädalat täis ja saab justkui gramm kergemalt hingata…

Küll aga tegi kaaslane just covid kiirtesti, mis näitab positiivset. Kuidas teil covid möödus ja kas arst ka mingeid rasedusega seonduvaid juhtnööre andis? Mul on küll mure üsna suur, loen siit ja sealt vastakaid arvamusi, kes on pidanud end süstima ja kellel üldse möödus märkamatult.. oeh.. saaks see nüüd ruttu mööda.

Kui eestpoolt loed siis covidit põdenuid siin päris mitmeid. Minul oli raske covid. Lausa nutsin valude ja 40.5 palaviku käes. Arst ei soovitanud muud kui paracetamoli. Beebi elas selle 2 nädalat kestnud õuduse üle. Oscaril oli temaga kõik hästi.

jaa, just seepärast mõtlesingi et küsin samas paadis olijatelt nõu ja otsin grammikest lohutust. Palavik tõusis täna 38ni ja samamoodi olid krokodillipisarad suured, kui taipasin et isegi teetassi ei jaksa käes hoida. Õudus kuubis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul arstil käidud. täna on 11+1. Liituksin fb grupiga. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palavik tõusis täna 38ni ja samamoodi olid krokodillipisarad suured, kui taipasin et isegi teetassi ei jaksa käes hoida. Õudus kuubis.

“Krokodillipisarad” ei tähenda suuri pisaraid ja kurba nuttu, vaid “krokodillipisarad” on eesti keeles ja paljudes muudes keeltes tähendanud ja tähendavad jätkuvalt teesklust ja ebasiirust (ning üksiti sellist nuttu). Lihtsalt infoks 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub et tundsin beebi liigutust esimest korda.  Nägin täna öösel unes et ma neid tundsin. Ja nüüd pilalt voodis pikutades ma tundsin päriselt. Ehk ma siis tundsin ka öösel läbi une ikkagi. Ohh nii lahe. ????

13+5/ 14+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on küll kuidagi veidralt hea olla nüüd viimasel ajal, nagu polekski rase. o.o”
Olen esmarase, vahel tundus nagu pisike kõhuke oleks juba ees aga enam ma ei ole selles nii kindel.. kõht nii punnis koguaeg 😀
Söögiisu on küll suurenenud, saaks siis vaid sööks ja pigem soolast toitu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervist. Annan ka endast märku, kuigi olen siin koguaeg lugenud.

Minul TA ilmselt 14 sept.

Oscaril muidu füüsiliselt paistis kõik hästi olevat, aga kromosoomihaiguste risk oli seal piiri peal, seega saadeti Niptify testi tegema. Ootan tulemusi, närv sees 🙁

Lisaks selgus, et mul kõrgem risk ka preeklampsia tekkimisele (1:48), saadeti südameaspiriini ostma. Kas siin veel mõni minutaoline?

A (35)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on küll kuidagi veidralt hea olla nüüd viimasel ajal, nagu polekski rase. o.o”

Olen esmarase, vahel tundus nagu pisike kõhuke oleks juba ees aga enam ma ei ole selles nii kindel.. kõht nii punnis koguaeg ????

Söögiisu on küll suurenenud, saaks siis vaid sööks ja pigem soolast toitu.

Mina ka esmarase ja täpselt sama lugu, et nagu polekski rase, kõht lihtsalt punnis???? Rinnad on suuremad, aga mitte hellad või valusad, süda enam paha pole, väsimust pole, nutma ega närvi miski ei aja va see, et söök ei maitse päriselt nii nagu ma oma peas olen mõelnud????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

FB grupi teemal. Ma teeksin väiksema ja kinnise ja salajase FB grupi. Suurtes gruppides on tavaliselt palju pealtvaatajaid ja vähe(m) kaasamõtlejaid. Väike grupp annab eelise ka teineteisega paremini tuttavaks saada.

Kes soovib liituda, palun saada mulle email oma liitumissooviga: maiu.hi@gmail.com

Maiu.

????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil läheb? Kas keegi juba lapse soo ka teada saanud? Kas Oscaritel käidud ja kõik korras? Mul olemine täitsa hea. Aga nüüd jälle uued hädad. Alt poolt kõik nii kuiv. Iga väiksemgi pingutus tekitab mingi väikse haava kuhugi ja verd nähes tekib hull paanika. Ootan ka testide tulemusi endiselt. Nüüd ajab kõik mind nutma ka. 😀 Püüan homme arstiga ühendust saada et kontrollis käia nende väikeste haavade pärast mis pingutades tekivad. Ma ei saa isegi aru kust see verepiisk tuleb. Korraks tekib ja siis on kõik. Ükspäev oli rohkem kõndimist kui muidu. Õhtuks olin väga väsinud ja oli õrnalt pruunikas vooolus. Ja hommikuks jälle korras.  Vahest on küll tunne et olen mingi raskema versiooni rasedusest saanud.  Kuidas teil läheb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutan esimest korda. Mul on 11+1 kuskil, mensese ja ultraheli erinevus paar päeva. Oscarile 17ndal. Siin küsiti COVIDi põdemise kohta, mina põdesin kui olin kuskil 6 nädalat rase, aga lohutan – möödus väga kergelt – ainult kurguvaluga ja pärast mõned päevad köha. Mitte midagi hullu, ei olnud vaktsineeritud ka. Võib mööduda paljudel väga erinevalt.

Hädadest ei oska midagi öelda, olen hetkel 1,5a lapsega kodune, väsimust ei tunne. Paar nädalat oli iiveldus tugev, mida eelmise rasedusega üldse polnud, aga nüüdseks jälle enesetunne ok, midagi eriti aru ei saa. Teistele ilusat ootusaega!

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud

2.14. kasutatud omavolilist kooskõlastamata reklaami.

Perekooli moderaator.

 

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Võtan enda sõnad tagasi, et nagu poleks rase. Terve tänase öö valutas üks pea pool ja hommikul oli jube imelik olla, söögiisu puudus ja siis läks süda ikka nii pahaks…lõpetasin oksendades. Pärast oli söögiisu olemas aga selline trammi alla jäänud tunne on ikka peal ja peavalu. Võtsin ka paratsetamooli, et mitte valude käes piinelda. Keegi teab, kas on võimalik oscaril juba lapse sugu ka teada ? Mehe võib kaasa võtta ? 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtan enda sõnad tagasi, et nagu poleks rase. Terve tänase öö valutas üks pea pool ja hommikul oli jube imelik olla, söögiisu puudus ja siis läks süda ikka nii pahaks…lõpetasin oksendades. Pärast oli söögiisu olemas aga selline trammi alla jäänud tunne on ikka peal ja peavalu. Võtsin ka paratsetamooli, et mitte valude käes piinelda. Keegi teab, kas on võimalik oscaril juba lapse sugu ka teada ? Mehe võib kaasa võtta ? ????

Ei, Oscari ajal sugu ei öelda. Mehe kaasavõtmine oleneb haiglast, uuri sealt pigem. Me ei tea Perekoolis, kus sa arvel oled oma rasedusega.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule ämmaemand ütles, et võib küll Oscaril teada saada soo, oleneb, kuidas on last näha, kui võimekas on arst, kes vaatab jne. Temale endale öeldi juba Oscaris sugu ära.

Minul esimese lapsega Oscari ajal ei nähtud.

TÜKis võib võtta kaasa mehe, kui on ette näidata läbipõdemise või vaktsiinipass.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain eelmine rasedus soo oscaris teada, aga sellele väga loota tõesti ei saa.

ITKs saab mehega minna, kui mehel on vaktsiinipass või läbipõdemise tõend.

B.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 306 )


Esileht Lapse ootamine Septembrikuus on beebi uus 2022