Esileht Hobinurk Serbia?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Serbia?

Postitas:

Kas keegi siinolijaist on käinud kunagi reisil Serbias?
Ma ei tea miks, aga mul on lapsest saadik olnud soov seda maad külastada. Oskate mingeid nõuandeid anda. Kas minna või mitte, mida seal külastada jms. Trip.ee on suht tühi selle koha pealt. Minek oleks suvel ja kaasas teismeline tütar.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme korduvalt sealt läbi sõitnud ja lühemaid peatusi teinud, kuid seda vist päris “käimiseks” nimetada ei saa. Põhja ja lõuna osa on täiesti erinevad, seda nii looduse kui ka inimeste poolest.
Viimati läksime rongiga Buadpestist Belgradi. Elamus omaette 🙂 Ma ei tea, kui vana su teismeline on, meie 13 aastane sai veel sooduspileti.
Ühe öö olimegi Belgradis, hommikul sõitsime edasi. Oleks võinud tegelikult kauem olla, terve päeva näiteks.
Balkanimaad on me lemmikud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Serbia (ja tegelikult terve Lääne-Balkan) on väga tore. Inimesed on väga sõbralikud, ilus loodus ja pealinnas melu :). Nagu eespool kirjeldati, on Serbia põhja- ja lõunaosa erinevad. Põhjaosa ehk üleval pool Doonaud on kunagine Austria-Ungari osa, sealne tõmbekeskus on Novi Sad. Allpool Doonaud on kunagine Türgi ala, seda on näha ka arhitektuuris, lõunapoolne osa on mägisem ja seal on imeilus loodus. Pealinn Belgrad on väga tore metropol – ikkagi kunagine Jugoslaavia pealinn. Belgrad on linnapuhkuseks ideaalne, aga suvisel ajal on sealkandis päris palav ja ilmselt toredam looduses olla.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 20:55; 21.04 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelneva jutu täienduseks veel, et kindlasti soovitaks minna :). Aga tee enne kindlaks, kas soovid linna või loodust ja kas sõidad auto või ühistranspordiga. Mulle meeldivad nii linnad (armastan Belgradi ja Novi Sadi, lõunas olevad linnad nii väga ei köida, kuigi Niš on lõunapool tõmbekeskuseks) kui loodus – palju on rahvusparke, mägist piirkonda, kuumaveeallikaid, mägijõgesid ja -ojasid, suured jõed Doonau, Sava jt.
Poes on hinnad sarnased meie hindadele, samas teenused ja väljas söömine (ning kohvi joomine) ei ole kallis, kui just paduturistilõksu ei astu.
Kui Su mõte konkreetsemaks läheb, siis palun anna täpsemalt teada, mis Sind huvitab – on lihtsam nõu anda 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 20:55; 21.04 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud korduvalt Belgradis, aga ka näiteks Novi Sadis. Linnapuhkuseks on Belgrad küll suurepärane valik. On seda suurlinna hõngu, ikkagi jah, kunagise suure riigi pealinn. Inimesed on väga sõbralikud, hinnad mõistlikud, toidud minu arvates väga head, eriti, kui lihaarmastajad olete. See on ilmselt võõristav, et igal pool kiputakse suitsetama. Suvel on seal muidugi liiga palav, pigem külastada mais või septembris. Ilmselt tütrega see huvi teil küll puududub, aga Belgradis on suurepärane ööelu, palju erinevaid klubisid mis on iga päev hommikuni avatud jne.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teil sealt moslemi maalt otsida on. Aga jah, oma valik. Aga kui pliidi ja rusika vahele jääte, siis ärge Eestisse nutma tulge. Mida vähem igasugu potentsiaalseid hävituspataljonlasi siin seda parem ja seda rutem ehk normaalne valitsus võimule tuleb!

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rättipeade maa. Bosnia peaks olema.
Aga odav seal peaks olema, sest keskmine palk on natuke üle 400 e.
Kujutan ette, et toit on seal hea ja ilus loodus, vähemalt lõuna pool.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma veel ei ole aga kindlasti tahan minna ja seda pigem lähitulevikus. Mingil põhjusel tõmbavad mind ka pigem just selle piirkonna riigid, kui et lääne-Euroopa. Eelmine suvi sai käidud Horvaatias ja oli pigem selline hotellikas (majutuse leidsime siit https://www.novatours.ee/puhkusereisid/montenegro-%E2%80%93-horvaatia/tivat), sel suvel tegime ringreisi Bulgaarias ja just järgmiseks aastaks oleme mõelnud Serbiat (ja võib-olla siis ka Montenegrot ja Kosovot). Kui trip.ee ei aita, siis vaata nt tripadvisorisse, kust saab alati terve hunniku ideid. Isegi Horvaatias leidsime seetõttu põnevaid kohti, mis polnud meie hotellist väga kaugel aga igati külastamist väärt. Serbia kohta nt: https://www.tripadvisor.com/Attractions-g294471-Activities-Serbia.html

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Serbia?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.