Esileht Hobinurk Seriaal “Ema” Jupiteris

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Seriaal “Ema” Jupiteris

Postitas:
Kägu

Vaatasin mõned osad sellest seriaalist ja meel läks väga kurvaks. Pidi olema komöödia, aga minul tekitas masendust. Kaunis 60 aastane naine, kelle mees suri, peab kogu aeg taluma nalju enda aadressil. Majas elab tema poeg koos poolearulise pruudiga, kes teeb majas pidevalt tööd juurde ja ütleb midagi sobimatut ämma vanuse, isiku jne kohta. Siis on veel nn sõber, kes on võtnud endale snoobist pruudi, kes samuti kogu aeg majaperenaist mustab. Ja see siis naerunäoga muudkui vastab nendele mõnitustele, vahepeal käib õues suitsu tegemas, et natukenegi rahus olla. Masendav. Kust otsast see komöödia on?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igati nõus. Me jõudsime sama tulemuseni juba siis, kui see seriaal hakkas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://foorum.perekool.ee/teema/etv-2-uus-sari-ema/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeval on komme pea kõike komöödiaks nimetada, miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma muidu vahel kahtlen, et kas minu omadus ausalt arvamust avaldada on läbini positiivne omadus, siis pärast sellest seriaalist poolteise osa vaatamist* sain kinnitust, et vähemalt on minu puhul välistatud oht sattuda selle tegelaskujuga samasse olukorda, kus selle asemel, et endale hingamiseks ruumi teha, sa aina naeratad totralt ja imestad, imestad ja naeratad totralt…

*rohkem ei suutnud, sest parenemise märke ei ilmnenud ja minu eelmises teemas keegi kommenteeris, et see läheb lõpuni niimoodi välja

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikka miskipärast punnitan seda vaadata, aga kuidagi ülimasendav on see seriaal küll. Miskipärast hakkavad kõik tegelased hästi vastu. Ja see üle mõistuse uimerdamine, pidev ühest toast teise käimine ja mitte millegi tegemine … Sahmivad pidevalt mingite kilekottidega ringi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti hakkab vastu see pidev totakas ja pingutatud naermine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen suur briti komöödia fänn, aga see sari ei meeldi üldse. Neil on veel sarnaseid sarju “Friday Night Dinner” ja “Peep show”, selline imelik žanr.

Sarnasel teemal tehtud musta huumoriga sari “After Life” on väga hea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle kusjuures meeldib see seriaal. See ema on nii totakas, et  ta on väärt täpselt sellist kohtlemist, nagu talle osaks saab. Kui ta oleks normaalne inimene,  siis ta oleks  ammu mässu tõstnud ja need lollid enda ümbert minema saatnud. Kuna ta ei ole päris normaalne, siis toimub see, mis toimub. Tema naeruvääristamine ja mõnitamine.  Ta on täpselt seda väärt, mida ta endaga teha laseb.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna ta ei ole päris normaalne, siis toimub see, mis toimub. Tema naeruvääristamine ja mõnitamine. Ta on täpselt seda väärt, mida ta endaga teha laseb.

Mina ei naudi seda, kui neid, kes ei suuda enda eest seista, mõnitatakse. Mõne sellise eest olen ka ise välja astunud, sest kohe üldse ei meeldi selline asi. Tean, et ka vargad õigustavad oma käitumist sellega, et aga mis ta oli siis nii loll, et tegi selle nii lihtsaks, petturid õigustavad samamoodi, et miks ta jäi siis uskuma ja lasi end ära kasutada. Paljud ei suuda tülitseda ja ei öelda, sellegipoolest on minu jaoks inetu nendele pähe istuda. Samamoodi on inetu nõrgema peksmine, sest sa oled tugevam ja saad seda teha. Seega minu jaoks väga imelik asjade nägemise viis.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna ta ei ole päris normaalne, siis toimub see, mis toimub. Tema naeruvääristamine ja mõnitamine. Ta on täpselt seda väärt, mida ta endaga teha laseb.

Mina ei naudi seda, kui neid, kes ei suuda enda eest seista, mõnitatakse. Mõne sellise eest olen ka ise välja astunud, sest kohe üldse ei meeldi selline asi. Tean, et ka vargad õigustavad oma käitumist sellega, et aga mis ta oli siis nii loll, et tegi selle nii lihtsaks, petturid õigustavad samamoodi, et miks ta jäi siis uskuma ja lasi end ära kasutada. Paljud ei suuda tülitseda ja ei öelda, sellegipoolest on minu jaoks inetu nendele pähe istuda. Samamoodi on inetu nõrgema peksmine, sest sa oled tugevam ja saad seda teha. Seega minu jaoks väga imelik asjade nägemise viis.

Ei ole vaja kõike nii tõsiselt võtta.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vaja kõike nii tõsiselt võtta.

See on kiusajate põhitees jah.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vaja kõike nii tõsiselt võtta.

See on kiusajate põhitees jah.

Ei ole vaja seriaali nii tõsiselt võtta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vaja seriaali nii tõsiselt võtta.

Siis ei ole vist eriti hea seriaal, kui päriseluga mingeid seoseid ei teki.
Ma ise pole vaadanud.
Aga enne sa muidugi ütlesid “kõike”, mitte “seriaali”.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle väga meeldib see sari. Minu jaoks võtab pealkiri “Ema” selle kõik kenasti kokku, mis seal toimub. Et su ümber ongi su perekond ja lähedased ning ükskõik, millised veidrikud nad ka poleks, sa lepid mõttega, et nemad ongi sellised ning võtad seda kõike elutarga huumoriga.

Muidugi võiks ta ju selle pundi laiali ka peksta, aga ma kahtlustan, et üksi teed juua ja telkut vahtida poleks just parem variant. Mulle tundub armas ja südantsoojendav, et kõik need friigid tema juures kogunevad ja end hästi ning vabalt tunnevad.

Minu lemmikkoht oli see, kus see omapärane poja pruut rebased oli öösel tuppa lasknud ja nendega oma probleeme arutanud 😀 Naersin südamest!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ka väga meeldib…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Hobinurk Seriaal “Ema” Jupiteris