Esileht Hobinurk Seriaal Pea (The Head)

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Seriaal Pea (The Head)

Postitas:

Vaatasin jupiteris ära – soovitan, üsnagi põnev. Tegevus toimub Antarktikas, polaarjaamas, kuid sellest hoolimata käiakse seal õues ringi ilma mütsita, jopehõlmad lahti ja   kinnasteta? Samas on teemaks, et kui on vaja minna abi otsima, kuidas tee peal ära ei külmuks. Saan aru, et on vaja näidata lehvivaid juukseid ja peategelane peab tormama hõlmade lehvides ringi.

Minu arust võiksid olla seriaalid ikkagi teatud realismi piires.

 

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 08:31; 10.12 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaatan just viimast seeriat. päris hea ja kaasatõmbav.

mis nüüd vaatama hakkad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 08:47; 22.12 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan “Optimiste”, Hrut1sovi aegse välisminiteeriumi diplomaatidest – ka väga põnev.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 08:31; 10.12 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need lehvivad hõlmad -see selleks. Kõige jaburam aga oli see koht, kus pilusilmne poiss opereeris peategelast ja õmbles ‘sooles olevat leket’ kinni niimoodi, et suskis instrumentidega neiu kõhuhaava peal (väljaspool). Selleks, et soolt õmmelda, peab ikka väga sügavale inimese kõhtu sisse sukelduma, laiendjatega ja puha. Ja neiu ise nägi peeglist oma lekkivat soolt ja diagnoosis selle niimoodi ilmeksimatult ära. Ja pärast jooksis ja tuuseldas seal ringi vahetult pärast sooleoperatsiooni. Ulme. Aga noh, seriaal ei olegi arstidele vaatamiseks.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.12 17:34; 23.12 07:28; 24.12 11:25; 25.12 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, seda opiga jaburust siis ma vaatama ei hakka. Kas midagi uut/head/reaalset ka Jupiterisse lisatud on? Ma ei ole kuskil pea kuu aega sinna vaadanud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 23:52; 24.12 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle samuti meeldis, väga kaasahaarav. Väljas toimuv, lumi ja nii mõnigi asi veel oli tõesti ebausutav, aga sellised need filmid ja seriaalid juba on, kui meelelahutus ei sobi, siis tuleb dokumentaale vaadata.

Operatsioonil kõrvetati veresoon kinni, mitte ei opereeritud soolt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.12 21:22; 23.12 22:33; 24.12 11:46; 25.12 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, seda opiga jaburust siis ma vaatama ei hakka. Kas midagi uut/head/reaalset ka Jupiterisse lisatud on? Ma ei ole kuskil pea kuu aega sinna vaadanud.

 

ma vaatasin ära filmi Normaalsed inimesed. väga hea, kahju kohe et ainulkt 1 hooaeg.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 08:47; 22.12 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle samuti meeldis, väga kaasahaarav. Väljas toimuv, lumi ja nii mõnigi asi veel oli tõesti ebausutav, aga sellised need filmid ja seriaalid juba on, kui meelelahutus ei sobi, siis tuleb dokumentaale vaadata.

Operatsioonil kõrvetati veresoon kinni, mitte ei opereeritud soolt.

Opereeriti küll. Tibi ütles, et on sooleleke.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.12 17:34; 23.12 07:28; 24.12 11:25; 25.12 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Opereeriti küll. Tibi ütles, et on sooleleke.

Tsitaat on “Seal on rebend… veresoontes. See punane tuleb kinni kõrvetada.”. Ingliskeelsest jutust ei saa selles kohas aru. Ma vaatasin Go3-st, võibolla on seal teistsugune tõlge kui Jupiteris.

Küll aga jäi see tulistamise stseen täiesti arusaamatuks. Oli üks lask, Maggie’l oli sisuliselt kõhul nahk katki, siseorganid vigastamata, kuul temast läbi ei läinud. Samas tema selja taga olnud Sporty Spice sai surma – mismõttes? Mis kuuliga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.12 21:22; 23.12 22:33; 24.12 11:46; 25.12 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Opereeriti küll. Tibi ütles, et on sooleleke.

Tsitaat on “Seal on rebend… veresoontes. See punane tuleb kinni kõrvetada.”. Ingliskeelsest jutust ei saa selles kohas aru. Ma vaatasin Go3-st, võibolla on seal teistsugune tõlge kui Jupiteris.

Küll aga jäi see tulistamise stseen täiesti arusaamatuks. Oli üks lask, Maggie’l oli sisuliselt kõhul nahk katki, siseorganid vigastamata, kuul temast läbi ei läinud. Samas tema selja taga olnud Sporty Spice sai surma – mismõttes? Mis kuuliga?

Sama kuuliga. Kuul läks läbi. See ongi nii kohutavalt totter. Kui kuul oleks tibi kõhus olnud, oleks see tulnud ju eemaldada (teisiti terveks ei saa) ja seda ju ei tehtud.

Pullikaka oli see kõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.12 17:34; 23.12 07:28; 24.12 11:25; 25.12 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama kuuliga. Kuul läks läbi. See ongi nii kohutavalt totter. Kui kuul oleks tibi kõhus olnud, oleks see tulnud ju eemaldada (teisiti terveks ei saa) ja seda ju ei tehtud.

Pullikaka oli see kõik.

Kui kuul oleks läbi läinud, siis oleks ju pidanud ka seljas auk olema (ning siseelundid puhta katki)…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.12 21:22; 23.12 22:33; 24.12 11:46; 25.12 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures soperdasid nad selle soolega paljakäsi, ei mingeid kummikindaid.

Minu meelest jäi seriaalis sügavust kõvasti vajaka. Lõpp oli hea, piisavalt ootamatu mõrtsukas ja motiiv, aga vahepeal oli küll üks klišee ja ebausutavus teises kinni. Polaarjaama juhataja (Erik) näiteks oli mingi labiilne tüüp, kes sattus olukorrast paanikasse esimesena. Vananev staarteadlane (see suurte kulmudega) läks oma lähenemiskatse tõrjumisest närvi ja vägivaldseks nagu teismeline testosteroonihärg, kui tegelikult tema eas selliseid asju reeglina nii egolõhkuvaks enam ei peeta. Ma tahaks näha rohkem rafineeritust, mitte tundlemist ja rapsimist keskealiste inimeste poolt. Lasteaed:/

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma vaatasin ära filmi Normaalsed inimesed. väga hea, kahju kohe et ainulkt 1 hooaeg.

Kust seda vaatasid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 23:52; 24.12 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama kuuliga. Kuul läks läbi. See ongi nii kohutavalt totter. Kui kuul oleks tibi kõhus olnud, oleks see tulnud ju eemaldada (teisiti terveks ei saa) ja seda ju ei tehtud.

Pullikaka oli see kõik.

Kui kuul oleks läbi läinud, siis oleks ju pidanud ka seljas auk olema (ning siseelundid puhta katki)…

Sool oligi ju katki, tüdruk peegliga ise diagnoosis ja pilusilm tegi selle naksti terveks (kõhu pealt, mitte seest). Seljas olevat auku polnud vaja eraldi näidata, see paranes ise ära. Teist lasku ju polnud ja kuuli tüdruku seest välja ei võetud.

Sea ma ju räägingi kogu aeg, et see oli jabur ja üle võlli.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.12 17:34; 23.12 07:28; 24.12 11:25; 25.12 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sool oligi ju katki, tüdruk peegliga ise diagnoosis ja pilusilm tegi selle naksti terveks (kõhu pealt, mitte seest).

Kust Sa ikkagi seda ka katkise soole asja võtad? Vaatasin nüüd ka Jupiterist selle koha üle, tõlge ongi teistsugune, aga ka Jupiteris räägitakse soonest, mitte soolest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.12 21:22; 23.12 22:33; 24.12 11:46; 25.12 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi palun teeks kokkuvõtte? Hakkasin seda detsembris vaatama, aga jõudsin näha 2 osa, kuna kiire aeg tuli vahele. Nüüd tahtsin jätkata, aga enam seda pole. Mis seal siis juhtus, kes selle pea maha võttis ja mis hullar juhtus baasis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Hobinurk Seriaal Pea (The Head)