Esileht Hobinurk Seriaal “Põlev maa”

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Seriaal “Põlev maa”

Postitas:
Kägu

Avastasin Jupiterist eesti krimisarja “Põlev maa”, mis on valminud eelmisel aastal. Ma ei olnud sellisest seriaalist kuulnudki, kas seda näidati millalgi ETV-s? Hakkasin seda vaatama, aga see on kohutav, selline tunne, nagu vaataks mingit kodustuudios kokku klopsitud amatöörprojekti. Tehniline pool ei kannata üldse mingit kriitikat, heli sakib täiega. Kas olete seda näinud?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei ole näinud ja selle peale ilmselgelt ei vaata kah.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hea nali on veel see, et seriaali tegevus toimub aastatuhande vahetuse paiku, aga tüübid käivad ringi hipsterisoengutega 🙂 Ilmselt näitlejad ei soostunud sellises kehvas seriaalis osalemise nimel oma juukseid maha ajama.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh reklaamimast, kindlasti vaatan (kas või natukenegi) 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh reklaamimast, kindlasti vaatan (kas või natukenegi) 🙂

Mul on tegelikult kahju, et mulle see seriaal ei meeldi, sest olen üldiselt kodumaiste seriaalide fänn. Olin just põnevil, kui sellise asja Jupiterist avastasin.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte üheski kodumaises filmis või seriaalis ei ole normaalset heli. Aru ma ei saa sellest, miks see nii on.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti omamoodi huvitav oli.
Kas see ETV-s olnud ka on või kuskil üldse reklaamitud?
Naljakd pisikesed klappidega telefonid olid. Minu meelest olid sellised ainult tibide.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti omamoodi huvitav oli.

Kas see ETV-s olnud ka on või kuskil üldse reklaamitud?

Suutsid ära vaadata? 🙂 Mina ei olnud sellest kunagi varem kuulnud, ei tea, kas see üldse kunagi jooksis ka või jäi riiulisse …

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Hobinurk Seriaal “Põlev maa”