Esileht Hobinurk Seriaal “Põlev maa”

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Seriaal “Põlev maa”

Avastasin Jupiterist eesti krimisarja “Põlev maa”, mis on valminud eelmisel aastal. Ma ei olnud sellisest seriaalist kuulnudki, kas seda näidati millalgi ETV-s? Hakkasin seda vaatama, aga see on kohutav, selline tunne, nagu vaataks mingit kodustuudios kokku klopsitud amatöörprojekti. Tehniline pool ei kannata üldse mingit kriitikat, heli sakib täiega. Kas olete seda näinud?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.05 21:59; 22.05 22:26; 23.05 00:30; 02.09 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole näinud ja selle peale ilmselgelt ei vaata kah.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Hea nali on veel see, et seriaali tegevus toimub aastatuhande vahetuse paiku, aga tüübid käivad ringi hipsterisoengutega 🙂 Ilmselt näitlejad ei soostunud sellises kehvas seriaalis osalemise nimel oma juukseid maha ajama.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.05 21:59; 22.05 22:26; 23.05 00:30; 02.09 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh reklaamimast, kindlasti vaatan (kas või natukenegi) 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Aitäh reklaamimast, kindlasti vaatan (kas või natukenegi) ????

Mul on tegelikult kahju, et mulle see seriaal ei meeldi, sest olen üldiselt kodumaiste seriaalide fänn. Olin just põnevil, kui sellise asja Jupiterist avastasin.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.05 21:59; 22.05 22:26; 23.05 00:30; 02.09 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte üheski kodumaises filmis või seriaalis ei ole normaalset heli. Aru ma ei saa sellest, miks see nii on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti omamoodi huvitav oli.
Kas see ETV-s olnud ka on või kuskil üldse reklaamitud?
Naljakd pisikesed klappidega telefonid olid. Minu meelest olid sellised ainult tibide.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Täiesti omamoodi huvitav oli.

Kas see ETV-s olnud ka on või kuskil üldse reklaamitud?

Suutsid ära vaadata? 🙂 Mina ei olnud sellest kunagi varem kuulnud, ei tea, kas see üldse kunagi jooksis ka või jäi riiulisse …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.05 21:59; 22.05 22:26; 23.05 00:30; 02.09 16:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Seriaal “Põlev maa”