Esileht Hobinurk Seriaal “Reetur”

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Seriaal “Reetur”

Hakkasin seda uut eesti seriaali vaatama ja pettusin. Samasugune soga nagu Pank, mitte midagi toimunust aru ei saa, hüpleb ühest stseenist teise. Kas keegi on selle lõpuni näinud? Kas läheb huvitavaks ka?

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.09 11:35; 20.09 14:28; 20.09 16:57; 05.10 14:51; 06.10 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo, “Pank” oli ju väga hea seriaal. Ma ei plaaninud Reeturit vaadata, aga siis peab, kui seda Pangaga võrdled 😀

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesed osad kipuvadki Eesti seriaalidel eemalepeletavad olema. Pangaga oli mul sama tunne, aga vaatasin siiski ka järgmisi osi ja lõpuks oli täitsa huvitav ja hakkas meeldima. Nii et annaksin ka sellele seriaalile võimaluse.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.

Moded, täiesti ajuvaba on see teema hobinurka tõsta! Telekavaatamine pole mingi hobi, vaid puhas ajaviide! Sedasi võiks ajaviiteteemade all puhta platsi teha ja kõik teemad hobide alla lohistada: ajaviidetes on esilehel praegu muuhulgas taimeteemasid, ralliteemasid, kirbukateemasid, parfüümiteemasid … Ning covid on ju ometigi puhas terviseteema, ometi ilutseb see oma mitmekümne leheküljega ajaviidetes.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.09 11:35; 20.09 14:28; 20.09 16:57; 05.10 14:51; 06.10 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest osa on natuke raske hallata tõesti. Olen näinud lõpuni, läheb küll põnevaks. Vägagi. Minu jaoks parim kohalik seriaal, mis üle pika aja tehtud on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Esimest osa on natuke raske hallata tõesti. Olen näinud lõpuni, läheb küll põnevaks. Vägagi. Minu jaoks parim kohalik seriaal, mis üle pika aja tehtud on.

Siis annan sellele ikka võimaluse 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.09 11:35; 20.09 14:28; 20.09 16:57; 05.10 14:51; 06.10 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loobusin Reeturi vaatamises 15 min järel. Panga vaatasin hambad ristis ära (olin selle aja pangandusega seotud, tundsin enamust prototüüpidest), viletsaks jäi see Pank lõpuni. Ennustati välismaa tohutut ostuhuvi Pangale, nüüd kõik vait jäänud. Sellele mõttetult pikale s-nikerdisele kulutatud rahaga oleks saanud teha mitu filmi. Mõni oleks ikka paremini õnnestunud kui erinevad inimesed oleks teinud. Õigemini Pangast kehvemat ongi üpris raske teha.

See ei ole Hobi teema!

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jupiteris on kaks jagu üleval, täitsa huvitav on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reetur oli täitsa hea. Pank oli igavam minu arust.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga selge ja põneva sisuga seriaal, Pangaga ei anna võrreldagi. See oli tõesti mingi kõrgkunstiline umbluu.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 13:59; 05.10 23:44; 10.10 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest ei anna neid kahte seriaali üldse võrrelda. reetur on nö klassikaline, seal ei ole mingit “kõrgkunsti” ega punnitatud võtteid. täiesti vaadatav igaühele, keskmisele televaatajale.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 11:59; 11.10 01:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest ei anna neid kahte seriaali üldse võrrelda. reetur on nö klassikaline, seal ei ole mingit “kõrgkunsti” ega punnitatud võtteid. täiesti vaadatav igaühele, keskmisele televaatajale.

Tjah, tuleb kohe silme ette Volli Käro pitsivahus tantsimas…. täitsa sürr

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Väga selge ja põneva sisuga seriaal, Pangaga ei anna võrreldagi. See oli tõesti mingi kõrgkunstiline umbluu.

Mis sinu meelest seal põnevat on? Minu arvates on üks suur uimerdamine.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.09 11:35; 20.09 14:28; 20.09 16:57; 05.10 14:51; 06.10 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga selge ja põneva sisuga seriaal, Pangaga ei anna võrreldagi. See oli tõesti mingi kõrgkunstiline umbluu.

Mis sinu meelest seal põnevat on? Minu arvates on üks suur uimerdamine.

Võid ju vaadata midagi endale jõukohasemat, kui aru ei saa.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 13:59; 05.10 23:44; 10.10 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 osa ei näinud, aga edasi väga meeldib.
Panka ei vaadanud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

1 osa ei näinud, aga edasi väga meeldib.

Panka ei vaadanud

Arusaamatu, miks sa esimest osa järele ei vaata, eriti veel kui sari väga meeldib.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.09 11:35; 20.09 14:28; 20.09 16:57; 05.10 14:51; 06.10 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohutav kõnts. Olen kõiki osi näinud, kuid seda põhjusel, et telekas mängib taustaks.

Sisu pole tõsiseltvõetav ja sobib vaatamiseks rumalatele naistele.

Viimases osas oli stseen, kus peategelane riputas peldikus omale salvestusseadmeid  külge. Tekib küsimus, et miks peldikus, miks mitte varem? Teiseks, seade nägi välja väga primitiivne. Kolmandaks, metallidetektoriga ei ole võimalik tuvastada salvestusseadet. Jne.

Naljanumber on näiteks ka see, kui salateenistuse töötaja helistab tavalise mobiiltelefoniga suht suvalisele inimesele ja esimese asjana teatab, et on kaitseväe luurest! Äkki riputaks omale sildi kaela, et “olen luuraja” ja läheks jalutama Viru tänavale?

 

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 20:02; 11.10 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohutav kõnts. Olen kõiki osi näinud, kuid seda põhjusel, et telekas mängib taustaks.

Sisu pole tõsiseltvõetav ja sobib vaatamiseks rumalatele naistele.

Viimases osas oli stseen, kus peategelane riputas peldikus omale salvestusseadmeid külge. Tekib küsimus, et miks peldikus, miks mitte varem? Teiseks, seade nägi välja väga primitiivne. Kolmandaks, metallidetektoriga ei ole võimalik tuvastada salvestusseadet. Jne.

Naljanumber on näiteks ka see, kui salateenistuse töötaja helistab tavalise mobiiltelefoniga suht suvalisele inimesele ja esimese asjana teatab, et on kaitseväe luurest! Äkki riputaks omale sildi kaela, et “olen luuraja” ja läheks jalutama Viru tänavale?

Stsenaarium on Anvelti kaasabil loodud, esita sinna oma pretensioonid. Aga kui sul vaid taustaks mängis, siis sa ilmselgelt ei saanud kõigest arugi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 13:59; 05.10 23:44; 10.10 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stsenaarium on Anvelti kaasabil loodud, esita sinna oma pretensioonid

 

peale selle toimub tegevus u 20 a tagasi, arvesta ka seda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 11:59; 11.10 01:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stsenaarium on Anvelti kaasabil loodud, esita sinna oma pretensioonid. Aga kui sul vaid taustaks mängis, siis sa ilmselgelt ei saanud kõigest arugi.

Ma ise mõtlen ka, et äkki ma ei saa aru, kud ma pole enam nii noor inimene, et 20 aasta tagust aega ei mäletaks.

Samas on ju ilmselge, et salajasi asju ei aeta üle tavalise telefonivõrgu ning luurajad ei kuuluta valju häälega, et kes nad on? Ma ei tea, mida Anvelt seal tegi. Äkki Anvelt pole piisavalt tark inimene.

Veel lapsusi. Kaitseväe luurajad liiguvad linnas ja töö juures ringi laigulises vormis. Miks?

Reetur kohtub oma agendijuhiga regulaarselt silmast silma, seda Eestis kohapel ja alati surnuaias. Lisaks on kaasas sisselülitatud mobiiltelefonid. Midagi rumalamat on raske välja mõelda. Sisuliselt on ju tegemist oma tegevuse reetmisega, ülilihtne oleks neid inimesi vahele võtta.

Üldse on väga häiriv, et kõik telefonikõned, ükskõik kes kellega räägib, peetakse lahtise tekstiga. Kohutav lapsikus!

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 20:02; 11.10 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sari suutis ikka üllatada jättes lõpu lahtiseks. Ma tavalise ja lihtsa inimesena olin ehk veidi pettunud, kuna tahaks ikka nö rahuldust lõpplahendusest, aga samas põnevust oli tõesti piisavalt, eriti viimases kahes osas, millega võis rahule jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpp oli üllatav jah, ilmselt on jäetud võimalus teha 2. hooaeg.

mind häiris üks täiesti napakas detail – Britte Tuutmaa tutimüts. 2004 aastal selliseid ei kantud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Hobinurk Seriaal “Reetur”