Esileht Hobinurk Seriaal “Uus algus”

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Seriaal “Uus algus”

Postitas:
Kägu

No nii lahe seriaal, tõesti! Üle pika aja ülimalt nauditav vaatamine! Kait Kall on tegija!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, ei taha Niinemetsaga ühtki asja!

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, ei taha Niinemetsaga ühtki asja!

aga vaatad? teema küll tegid lahti, et öelda oma kindel arvamus ühest inimesest

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ka väga meeldib. Minul on vastupidi, varem ei suutnud saateid vaadata, kus Niinemets osales. Siiani ei meeldi tema stand upid. Samas seriaalis väga meeldib ja “Me armastame Eestit” saates meeldib ta ka. Inimesena tundub ka lihtne ja heasüdamlik, see on suur pluss minu jaoks.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on vastumeelsus Eesti seriaalide vastu. No ei ole ükski meeldinud nende paari osa põhjal, mida neist kõigist  (tänapäevastest) näinud olen. Pole ühtki rohkem vaadanud. Aga Niinemets mulle väga meeldib. EFTA  gala oli sel aastal palju viletsam, peale muidugi selle ühe suudlemise stseeni. Meeldib ka “Me armastame Eestit”. Algul Niinemetsa stand-upid ei sobinud, aga hiljem elasin sisse ja hakkasid meeldima. Koroona ajal ostsin ka tema etendusele netipileti, vaatasime perega kaks korda, tore oli. Seriaale temaga siiski ei vaata, stsenaarium ei huvita. Aga tahaksin Niinemetsa näha väljaspool esinemisi, nt saates “Kümme kaadrit”.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, miks meie seriaalides alati tehakse lastest mingid ülbed idioodid. Ei tea ühtki selliselt oma perega  käituvat last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Seriaal “Uus algus”