Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Serophene, duphaston, metforal

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Serophene, duphaston, metforal

Postitas:

Tere!
Võtsin esimest kuud Serophenet 1tbl 5 – 9 tsüklipäev ja duphastoni 20 – 29 tsüklipäev. Enamasti tsükkel kõigub 28 – 33 päeva vahel. Eelmine kuu ov toimus 14 mai, ehk siis täna 17DPO. Pühapäeval e. 10-dal pidid hakkama päevad, mida aga siiamaani ei ole. Ainult kerge määrimine korraks 8-dal ja nüüd alates 10dast ka selline kerge määrimine ainult heleroosaga. Lugesin siit, et peale viimast duphastoni tabletti peaksid päevad 3-4 päeva pärast hakkama, aga kas on kellelgi olnud ka nii, et ei hakkagi ja ongi ainult määrimine? Mida sellises olukorras tehti? Võtan lisaks ka L-thyroxini 0,50mg ja metforali 500 2tbl päevas. Ühesõnaga, kas kogu see kupatus võis mu tsükli hoopis sassi ajada? Teste tegin ka, aga need negatiivsed ja no 17DPO peaks juba ammugi näitama midagigi.

Lisaks veel selline küsimus, et kui mul OV toimus 14dal, kas siis duphaston 20st tsüklipäevast ei ole liiga hilja, et toetada nn võimalikku tekkinud rasedust?
Jutt sai üsna segane, aga no ehk keegi oskab siin millelegi vastata! 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 14:18; 14.06 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mitmeid tsükleid stimuleeritud. Ma ei teadnudki, et Serophenet enam müügil Eestis on, mulle kirjutati teise nimega klomifeen aga see selleks. Lõppu ka mul Duph aga kolmas ravim on mulle tundmatu.
Võib ikka tsükli sassi ajada, mul on nii korduvalt olnud. Vahepeal on määrinud ja siis mingi aja pärast päevad siiski platsis. 40-päevaseks on kiskunud isegi.
Duph. 20 päeval on küll huvitav, minu viljatusarst ja ka enne seda günekoloog määrasid alati ÜLEJÄRGMISEL päeval pärast pos. OV-testi esimene Duph. võtta. Ja päevad algavad mul alles 7 p. pärast Duphi lõppu, mitte nagu arst ütles: 2-3 p. pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin duphastoni tsükli teise poole pikendamise eesmärgil. Pidin olema 100% kindel, et OV on möödas, kui tsükli 16 päeval seda võtma hakkasin. Päevad algasid tavaliselt 3-4 päeva peale viimase duphastoni tbl võtmist. Päevad olid tavalised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin eelmisel tsüklil Duphastoni (16-25 päeval) ja L-thyroxini 0.25mg 1x päevas. Enne seda oli tsükkel kus võtsin ainult Duphastoni ja tsükli pikkuseks jäi 27 päeva. Peale seda kui hakkasin L-thyroxini võtma, venis tsükkel 10 päeva pikemaks. Emakas krambitas pea nädal aega, enne kui päevad hakkasid. Mina ise arvan, et asi oli L-thyroxinis, infolehel on samuti kirjas, et võib tekitada menstruaalhäireid. Nüüd see tsükkel olen võtnud 0.25mg üle päeva. Eks ole näha millal nüüd päevad hakkavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Nüüd lõpuks eile ikka päevad algasid, st siis 3 päeva peale duphastoni.
Võtsin ka ennem L – thyroxini 0,25mg 2 aastat, nüüd aga käskis arst terve hakata võtma – nii sai ka tehtud.. Ja mul pole varem vist sellise valu ja krambiga päevad hakanud :O see oli tõesti kohutav. Võibolla on see tõesti L – thyroxinist tekkinud.
Ka mulle tundus kahtlane Duphaston alles 20st tsüklipäevast, kui ov juba 14dal. Aga see mul esimene kuu nendega rohtudega, vb arst timmib veel asjad paremini paika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 14:18; 14.06 23:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Serophene, duphaston, metforal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.