Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Serophene ja ovulatsiooni “nihutamine”

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Serophene ja ovulatsiooni “nihutamine”

Postitas:
Kägu

Võtan serophene-i ja mul on plaanis teha IUI. Nüüd on kontroll UH 23. veebr (tsükli 12. päev), kuid tundub, et OV satub täpselt pikale nädalavahetusele 🙁 Mida arstid sel puhul teevad? Kas saab OV varem esile kutsuda või kuidagi päevakese edasi lükata, et nädalavahetusele ei jääks? Pühade ajal ju haiglas seda ei tehta või ma eksin?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Serophene ja ovulatsiooni “nihutamine”

Kas see Serophene paneb OV toimuma tavapärasel ajal muidu? Või ta tõmbabki teda sedasi stimuleerides ka tavapärasest varasemaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks see sulle tundub, et OV on tuleval nädalavahetusel? Kuidas on võimalik seda praegu ette tunda? Hetkel pole ju veel uh-d tehtudki. Minu arst ütles, et pigem tuleb seroga ov veidike hiljem. Mul oli testide põhjal tsükli 17. päeval.

Haiglad töötavad ka pühade ajal. Haigeid koju ei saadeta. Plaanilisi protseduure küll üldjuhul ei tehta tõesti. Eks pärast uh-d arst ütleb, kuidas edasi. Aga ma seda küll ei usu, et nad stimuleerivad ja siis selle \”raisku\” lasevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No selles mõttes \”tundub\”, et oma tavapärase tsükli järgi arvestades. Järgmised päevad peaks algama 11. märts ja seega oletan, et OV on umbes 26. veebr…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Haiglad töötavad ka pühade ajal. Haigeid koju ei saadeta.[/tsitaat]Oleneb ju. Nova Vita näiteks on nädalavahetustel täiesti kinni, plaanilisi haigeid seal ei ole.

Aga ega minagi usu, et arst oleks täiesti mõtlemata ja kalendrisse vaatamata munasarjade stimuleerimist alustanud.

Mul endal on küll NV-s nädalalõpule langenud ovulatsiooni tõttu IUI kuu võrra edasi lükkunud, aga ma ei saanud mingit ovulatsiooni toetavat ravi.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Serophene ja ovulatsiooni “nihutamine”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.