Esileht Ilu ja tervis Sertaliin, vajan julgustust.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Sertaliin, vajan julgustust.

Postitas:
Kägu

Tere.
Pean täna esimese veerand tabletti võtma. Paanika käib täiega lakke. Hullud mõtted peas. Palun julgustage, lohutage. Pean ravima oma hirmsaid mõtteid ja hirme, selle ravimiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mis sellega on siis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kardad, et ei aita või? Või arvad, et ilma on parem? Hakka ennast ravima, inimene! Nagunii pole kohe toimet tunda. See on uut tüüpi AD, peaks olema parem igatepidi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kardad veerandit tabletti?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hakka ikka võtma, läheb paremaks. Esimesed 2 nädalat võivad ikka päris rasked olla, siis hakkab vaikselt paremaks minema. Alguses xanax ka juurde. Minul olid rasked paanikahood, olen nüüd 3 kuud AD võtnud ja hoogusid enam pole. KKT teraapia ka läbitud. Kõik saab korda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sertalin kirjutati mulle välja eelmisel suvel. Lisaks varasemalt üle kümne aasta võetud Fluxile, mille toime üksikult jäi mu haiguse süvenemisele (kahjuks paratamatus, et seda haigust täielikult välja ravida ei saa ning see jääbki süvenema ning nõrgenema eluajaks) nõrgaks. Vist paar päeva alguses oli suus kogu aeg metallimaitse ja unisus ka päevasel ajal. Siis aga hakkas söögiisu ja kehakaal vähenema ja see oli oodatud kõrvaltoime. Nüüd, pool aastat Sertralini võtnuna on kadunud ilma mingi pingutuse või dieedita 7 kilo.
Ja see rohi mõjub üldärevuse vastu väga tõhusalt! Minul tekkisid enne selle võtma hakkamist ja vahel nüüdki lihtsalt värinad üle keha juba hommikul ärgates. Kuid see rohi võtab need ära.
Alustasin 0,5 tabletist, siis kuu ajaga läksin üle 1 tableti peale, nüüd on mitu kuud olnud tõhusaks raviskeemiks igal hommikul 1 kapsel Fluxi, 2 tbl Sertralini. Ja kõrvaltoimeid ei mingeid, ainult riided jäävad laiemaks tasapisi 🙂

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ilu ja tervis Sertaliin, vajan julgustust.