Esileht Ilu ja tervis Sertraliin antidepressant

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Sertraliin antidepressant

Postitas:
Kägu

Need, kes võtavad sertralini, millist kogust te võtate? Tavapärane on 50mg. Kas keegi võtab rohkem ka? Endal ärevushäired probleemiks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50 mg on pigem väike alustamisdoos. Tavaline on 100–150 mg, maksimaalne päevadoos on 200 mg.

 

Ise pole võtnud, aga patsientidele sobib tavaliselt hästi, vähe kõrvaltoimeid, üsna kiire toime algus. Tõsi, mõnelegi jäävad esialgsed väikesed doosid nõrgaks. Aga doosi tõsta tuleb ikkagi rahulikus tempos.

 

Perearst

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<– aastaid sertraliini peal.

Tundetu, tuim, ükskõikne.

Libiido 0, raskused orgasmi saamisega samuti.

Suukuivus, mure pissimisega, kogu aeg pisshäda.

Aga ärevust pole. 🙂 Edu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50 mg on pigem väike alustamisdoos. Tavaline on 100–150 mg, maksimaalne päevadoos on 200 mg.

Ise pole võtnud, aga patsientidele sobib tavaliselt hästi, vähe kõrvaltoimeid, üsna kiire toime algus. Tõsi, mõnelegi jäävad esialgsed väikesed doosid nõrgaks. Aga doosi tõsta tuleb ikkagi rahulikus tempos.

Perearst

kuidas sellest loobumisega on, kas väga raske?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sertraliini tuleks alguses kindlalt 25mg võtta. Sest suurema annuse korral võivad kõrvaltoimed(näiteks suitsiidi mõtted) liialt häirima hakata.Sertaliini ära jätmisel võib tekkida unetus. Aga 25mg probleeme ei tekita. Ja minul psühhiaater määras kohe 25mg ja ütles et suuremat annust mitte võtta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen poolteist aastat sertraliini võtnud 50g päevas. Kõrvaltoimeid pole olnud. Algul arvasin ka, et sellega kaasnes libiido langus, aga uue partneriga oli libiido kohe laes 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel kogemusi sellega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen poolteist aastat sertraliini võtnud 50g päevas. Kõrvaltoimeid pole olnud. Algul arvasin ka, et sellega kaasnes libiido langus, aga uue partneriga oli libiido kohe laes ????

See siis peaaegu üks söögikord juba kui 50g päevas läheb seda kraami 😀

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Sertraliin antidepressant