Esileht Koolilaps Shark spordiklubi ujumistreeningud 7+ oskajatele

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Shark spordiklubi ujumistreeningud 7+ oskajatele

Postitas:

Mind huvitab Inglise kolledzi juures toimuvad ujumistreeningud. Laps oskab ujuda ja sooviks alustada regulaarse treeninguga. Kas kellegil on kogemusi Shark sk- ga, kas treenerid on toredad või pigem väga tõredad, rääkige oma kogemustest, kellel on. Kas Inglise kolledzi ujula on ok?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kogemust TIK-ga, kuid on Sharkiga. Minu laps käis paar aastat, oskas ka enne ujuda. Ma küll ei kuulnud lapselt, et treenerid ülikurjad või tõredad oleksid. Kuid pigem ranged ja nõudlikud, mitte leebed ja ainult naratavad ja kõigega leppivad. Ikka pidevalt utsitati takka ja sunniti ujuma rohkem ja kiiremini ja õigemini. Eks mu poiss tahtis natuke lohet ka vedada, aga Shark tahab siiski saada tulemusi, utsitada lapsi võistlustel osalema ja paremaid tulemusi saavutama. Aga see kõik oli õigetes piirides minu arvates. Kui treener on ainult tore ja sõbralik, siis kasutavad lapsed seda kohe ära ja mingit treenimist ju ei toimugi, treener peab ikka nõudlik olema. Aga eks kõik sõltub pigem konkreetsest inimesest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib, alustas kursustest ja jätkas treeninguga. Väga rahul nii laps kui ise. Ei ole küll aru saanud, et treenerid kuidagi tõredad oleksid. Ujula ju suht uus, lisaks on laupäeviti kõigil treeningud 21. koolis.
Seal erinevad grupid, harrastusujumine ja treeningujumine. On selliseid võistlusi, kus saavad kõik osaleda, olenemate tulemustest ja on ka eraldi võistlusi paremikule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil Shark´iga kogemus (mitte Inglise Kolled¸is). Väga rahul! Julgen kindlasti soovitada. Laps sai väga kiiresti ka ujumise selgeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Shark spordiklubi ujumistreeningud 7+ oskajatele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.