Esileht Ilu Shave-imine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 105 )

Teema: Shave-imine

Postitas:
Kägu

Tere. Ma ei tea, kas õige koht küsimiseks aga…

Naised, kas te ajate alati ja regulaarselt alt puhtaks ja siledaks?

Mees heidab ette, et olen niimoodi mitteaetuna hoolitsemata. Mina aga hindan loomulikkust.

0
-27
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vale alafoorum

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mees ise on puhtaks-siledaks aetud??

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See sõna on muidu raseerimine.

Tänapäeval üldiselt peetakse nõudmist, et teine inimene peaks oma keha ja välimust partneri soovil kuidagi muutma, ülimalt kohatuks, häirivaks ja kontrollivaks. See on otsene ohumärk, mis viitab tulevasele lähisuhtevägivallale. Keegi sunni meest olema suhtes naisega, kelle intiimpiirkond talle ei meeldi. Sel juhul võib ju endale sobivama leida.

Mees on sul oss ja mats. Normaalne mees ei kommenteeri sellist asja. Mitte kunagi mitte üheski olukorras. Nagu öeldud, kui ei sobi, siis lihtsalt ei suhelda rohkem. Miks sina üldse sellise mehega suhtled?

+21
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb mis kultuurist keegi tuleb. Teatud rahvused peavad elementaarseks mõlema poole raseeritust.

 

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Ma ei tea, kas õige koht küsimiseks aga…

Naised, kas te ajate alati ja regulaarselt alt puhtaks ja siledaks?

Mees heidab ette, et olen niimoodi mitteaetuna hoolitsemata. Mina aga hindan loomulikkust.

Kas ta ise ajab sealt regulaarselt?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ta ise ei aja.

Aga minu kohta ütleb, et olen hoolitsemata.

Ja et kõik ta eelnevad partnerid on olnud hoolitsetud.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna sa nimetad teda oma meheks, siis oletan, et olete juba mõnda aega koos. Kas sa siis alguses ajasid ja hakkasid loomulikkust hindama alles hiljaaegu?

 

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ise sel juhul ka ju täiesti hoolitsemata, seega pole üldse mingit alust sellel teemal kommenteerida. Tahab paljast ja siledat alustagu ikka endast, soovitan vahatamist.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ma üldiselt ei aja kunagi ja pole ka temaga olles seda teinud rohkem kui korra…

Teadsin, et ta eelistab nn puhast… aga mu jaoks on see lisaks ka tüütu ja tekitab hiljem ebameeldiva tunde.

Tänaseks on ta nüüd pigem eksmees… või ekspartner… olime kaugsuhtes…

Nüüd ta siis “asjade sirgeks rääkimise” käigus ütles, et ma ei ole hoolitsetud ja kõik teised on.

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ma üldiselt ei aja kunagi ja pole ka temaga olles seda teinud rohkem kui korra…

Teadsin, et ta eelistab nn puhast… aga mu jaoks on see lisaks ka tüütu ja tekitab hiljem ebameeldiva tunde.

Tänaseks on ta nüüd pigem eksmees… või ekspartner… olime kaugsuhtes…

Nüüd ta siis “asjade sirgeks rääkimise” käigus ütles, et ma ei ole hoolitsetud ja kõik teised on.

No siis  pole enam vaja muretseda, et mis ta eelistus on/oli. Eriti nõme minu meelest see nõue kellegile, et kõik teised olid sellised, miks sina ei ole. Ebaküpse inimese tunnus. Hea, et lahti said 🙂

Teemasse kirjutades, siis ma ka eriti ei taha ajada, sest see nii tüütu. Minu mees ka õnneks sellega rahul. Ja siis vahest tuleb tuju ja ajan paljaks. Mees on sellega ka rahul.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siis läks hästi, et lahti said. Järgmisega räägi sellised maailmavaatelised erinevused ja olulised eelistused varem läbi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järgmisele ütle kohe, et oled karvane nagu rekajuht. Siis ei raiska vähemalt mehe aega.

+10
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Järgmisele ütle kohe, et oled karvane nagu rekajuht. Siis ei raiska vähemalt mehe aega.

Käid neile teenust pakkumas, et nii täpselt nende “manscapingu” eelistusi tead?

+4
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei ma üldiselt ei aja kunagi ja pole ka temaga olles seda teinud rohkem kui korra…

Teadsin, et ta eelistab nn puhast… aga mu jaoks on see lisaks ka tüütu ja tekitab hiljem ebameeldiva tunde.

Tänaseks on ta nüüd pigem eksmees… või ekspartner… olime kaugsuhtes…

Nüüd ta siis “asjade sirgeks rääkimise” käigus ütles, et ma ei ole hoolitsetud ja kõik teised on.

Miks sa arvad, et asi vaid su karvades? Kui mees ütleb, et oled hoolitsemata, siis ta ehk peab silmas, et oled pesemata?

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ma üldiselt ei aja kunagi ja pole ka temaga olles seda teinud rohkem kui korra…

Teadsin, et ta eelistab nn puhast… aga mu jaoks on see lisaks ka tüütu ja tekitab hiljem ebameeldiva tunde.

Tänaseks on ta nüüd pigem eksmees… või ekspartner… olime kaugsuhtes…

Nüüd ta siis “asjade sirgeks rääkimise” käigus ütles, et ma ei ole hoolitsetud ja kõik teised on.

Aga miskipärast ta neid teisi ikkagi ei tahtnud. Või ei tahtnud need teised ideaalsed naised teda, hoolitsemata meest. Ütle, et sinu eksid olid ka hoolitsetud :p

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no minu sexpartnerid on  enamasti kohe ka oma eelistusi väljendanud. Romantiliste suhetega on see keerulisem olnud. Aga kuna mulle meeldib, kui mulle keelekat tehakse, siis ma saan ka aru, et karvasele on seda teha nats vastikum.  Ka omast kogemusest.

Ja näiteks mulle ei meeldi habemeid või vuntse kasvatavad mehed. Päris kindlasti pole selliste meeste koht minu voodis.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb mis kultuurist keegi tuleb. Teatud rahvused peavad elementaarseks mõlema poole raseeritust.

Imelik, ma arvasin, et siin foorumis esitavad küsimusi eestlased.  Või vähemalt need võõrmaalased, kes elavad eestis, aga peavad lugu siinsest kulturist.

Sa nagu arvad, et perekooli seltskond peaks joonduma molemite traditsioonide ja kultuuri järgi?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ta siis “asjade sirgeks rääkimise” käigus ütles, et ma ei ole hoolitsetud ja kõik teised on.

https://www.youtube.com/watch?v=RkmnfHjMJJw&ab_channel=alpham. Saada talle õige mehe kuvand, sealt saab meestele palju häid nõuandeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, kas te ajate alati ja regulaarselt alt puhtaks ja siledaks?

20-25 aastat tagasi oli naised alt kõik karvased. Siis sai aktiivsemalt tutvusi soetatud ja erinevaid naisi sattus mu eluteele. Viimased kümme aastat on karvase häbemega naine pigem erand. Mulle endale päris alt siledad ei meeldi, aga ma olen sellest põlvkonnast, kus naised olid pigem karvase häbemekinguga. Teisalt ei hakka ma ka pirtsutama, kui mu teele satub alt siledaks aetud naine.

Mees heidab ette, et olen niimoodi mitteaetuna hoolitsemata. Mina aga hindan loomulikkust.

Mina arvan, et sa ei peaks mehe tahtmisi selles osas täitma, ole nagu oled. Sinu keha, sinu otsus.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeval üldiselt peetakse nõudmist, et teine inimene peaks oma keha ja välimust partneri soovil kuidagi muutma, ülimalt kohatuks, häirivaks ja kontrollivaks. See on otsene ohumärk, mis viitab tulevasele lähisuhtevägivallale. Keegi sunni meest olema suhtes naisega, kelle intiimpiirkond talle ei meeldi. Sel juhul võib ju endale sobivama leida. Mees on sul oss ja mats. Normaalne mees ei kommenteeri sellist asja. Mitte kunagi mitte üheski olukorras. Nagu öeldud, kui ei sobi, siis lihtsalt ei suhelda rohkem. Miks sina üldse sellise mehega suhtled?

Kas kunagi ei või siis oma välimuses midagi partneri soovil muuta? Ok, ma saan aru, et üks asi on kui mees soovib, et pikajuukseline blondiin lõikaks poisipea ja värviks juuksed erkpunaseks, aga teatud asjade osas partneri eelistustega arvestamine ei ole ju midagi nii imelikku kui see just ei lähe täielikult enda väärtuste või soovidega vastuollu. Ma ei mõtlegi mingeid ekstreemsuseid. Iseasi muidugi, kas oma naisele peab seda nii ütlema, et ta on hoolitsemata. Minule näiteks ei meeldi kui mehel on habe (mõtlen siin all ikka konkreetselt suurt habet, mitte mõnepäevast väljakasvu) ja ma eeldaks küll, et mu mees tahab ka minule välimuselt meeldida.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kunagi ei või siis oma välimuses midagi partneri soovil muuta? Ok, ma saan aru, et üks asi on kui mees soovib, et pikajuukseline blondiin lõikaks poisipea ja värviks juuksed erkpunaseks, aga teatud asjade osas partneri eelistustega arvestamine ei ole ju midagi nii imelikku kui see just ei lähe täielikult enda väärtuste või soovidega vastuollu. Ma ei mõtlegi mingeid ekstreemsuseid. Iseasi muidugi, kas oma naisele peab seda nii ütlema, et ta on hoolitsemata. Minule näiteks ei meeldi kui mehel on habe (mõtlen siin all ikka konkreetselt suurt habet, mitte mõnepäevast väljakasvu) ja ma eeldaks küll, et mu mees tahab ka minule välimuselt meeldida.

Olen nõus, et kaaslasega peaks arvestama, eriti, kui muutused tulevad suhte ajal. Tehakse ka kompromisse, et mees ajab habeme ära, naine teeb midagi samalaadset oma kehaga. Mulle ei meeldi ka habemed, kohe üldse ei meeldi, isegi paaripäevane tüügas võib mehe visuaalselt vanemaks muuta, noorematel vahet pole, aga vanematel meestel annab vanust juurde, aga nii palju, kui minul kogemusi, siis mehed ei hakka habet küll maha ajama. Need paaripäevase habemega mehed võivad vabalt, aga kui juba kasvab, siis nad kasvatavad ja hoiavad seda, sest sellega ju palju vaeva nähtud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvangi, et juuksed ja habe on need kohad, mida kindlasti naised ja mehed muuta ei taha. Kaenlaalused või karvad püksis aatakse veel ära, aga see, mida kõik näevad, seal ikka otsustavad ise väga rangelt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, kas te ajate alati ja regulaarselt alt puhtaks ja siledaks?

20-25 aastat tagasi oli naised alt kõik karvased. Siis sai aktiivsemalt tutvusi soetatud ja erinevaid naisi sattus mu eluteele. Viimased kümme aastat on karvase häbemega naine pigem erand. Mulle endale päris alt siledad ei meeldi, aga ma olen sellest põlvkonnast, kus naised olid pigem karvase häbemekinguga. Teisalt ei hakka ma ka pirtsutama, kui mu teele satub alt siledaks aetud naine.

Mees heidab ette, et olen niimoodi mitteaetuna hoolitsemata. Mina aga hindan loomulikkust.

Mina arvan, et sa ei peaks mehe tahtmisi selles osas täitma, ole nagu oled. Sinu keha, sinu otsus.

Ajaarvamisega pisut ei eksinud? Aastal 2002 karvased? Triibuks hakati ajama juba 80ndatel, kui moodi tulid kõrge puusalõikega bikiinipüksid. 90ndal aeti juba täiesti paljaks, vaata toonast pesu- ja bikiinimoodi.
Viimastel aastatel on karvaseid naisi juurde tekkinud, aga nemad on kõikjalt karvased. Kui sulle põõsas püksis meeldib, siis pead leppima ka jalakarvade ja kaenla all olevate puhmastega. Aga need on enamasti noored, 20ndates naised ja ilmselt sinu vanuseskaalast väljas.

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi meest omasuguste seast. Neid loomulikkuse armastajaid leiab joogatundidest, parmupilli õpitubadest ja kukeseentega kõnelejate üritustelt.

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leian et see on omamoodi vaimne häire kui naisele meeste juures habemed ei meeldi.

Peaks nagu igas vanuses maksimaalselt noor välja nägema. Kahtlane fetišh.

Mees

 

 

+7
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leian et see on omamoodi vaimne häire kui naisele meeste juures habemed ei meeldi.

Peaks nagu igas vanuses maksimaalselt noor välja nägema. Kahtlane fetišh.

Mees

No ei meeldi mulle need nõmedad nuustikud ja puhmad lõua all. Väga vähestel on kena hooldatud habe. Fetiš kindlasti pole. Eks igaühele oma. Habemikud jäävad minu radarilt välja, olgu nii moodne, kui tahes.

Naine sajandi teises pooles.

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leian et see on omamoodi vaimne häire kui naisele meeste juures habemed ei meeldi. Peaks nagu igas vanuses maksimaalselt noor välja nägema. Kahtlane fetišh. Mees

Fetshiga pole midagi pistmist sellel, et ma ei taha mingit tuusti oma nägu kraapima, kui suudleme. Ammugi mitte rohkemat.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leian et see on omamoodi vaimne häire kui naisele meeste juures habemed ei meeldi. Peaks nagu igas vanuses maksimaalselt noor välja nägema. Kahtlane fetišh. Mees

Fetshiga pole midagi pistmist sellel, et ma ei taha mingit tuusti oma nägu kraapima, kui suudleme. Ammugi mitte rohkemat.

Aga mehed peavad leppima sellega, et naised varjavad oma loomulikku “ilu” igapäevaselt meigiga?

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su mehel on õigus, raseerimata tutt näeb räpakas ja kole välja. Ja jah, me teeme ikka asju teiste, mitte enda pärast.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 105 )


Esileht Ilu Shave-imine