Esileht Ilu Shave-imine

Näitan 15 postitust - vahemik 91 kuni 105 (kokku 105 )

Teema: Shave-imine

Postitas:
Kägu

Oleme ausad, päris naturaalne puhmas naisel näeb ikka võigas välja küll.

Kes nüüd selle jutuga tulla tahab, kuidas see karvapahmakas seal on jube tervislik ja hoiab mingit õhuvahet ja ei tea mida, siis no andke andeks. Sellisel juhul peaks meestel ka riist otsast karvane olema, et ikka puhtust ja hügieeni  hoiaks. Aga ei ole ju! Karv on kusagil pool meetrit eemal kubemes ja kannivahes, kus tal ei ole mingit muud funktsiooni kui kuse- ja higihaisu säilitamine.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju te mõlemad ikka ühesugused olete, sellepärast meeski selline ajast maha jäänud koopainimene.

Solva edasi, ega ma sellepärast tutti kiilaks ei aja. Minu tutt ja täitsa ehe. Õnneks pole ükski günekoloog ega arst survestanud ei seksima ega kiilanema.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes nüüd selle jutuga tulla tahab, kuidas see karvapahmakas seal on jube tervislik ja hoiab mingit õhuvahet ja ei tea mida, siis no andke andeks. Sellisel juhul peaks meestel ka riist otsast karvane olema, et ikka puhtust ja hügieeni  hoiaks. Aga ei ole ju! Karv on kusagil pool meetrit eemal kubemes ja kannivahes, kus tal ei ole mingit muud funktsiooni kui kuse- ja higihaisu säilitamine.

Kui sul seal haiseb, siis sa sööd valesid toite, seksid kondoomita (mees petab ilmselt), ei pese ennast, kannad sünteetilist pesu, ei tarbi õigeid baktereid, kasutad liiga kaua tampooni. Sperma muudab ka pHd, ma ei imesta.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski günekoloog ei õpi koolis, et karvutuks ajamine hoiab sind tervemana.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heh, mul on ikka mehega vedanud, ta ihaldab mind nii karvase kui siledana ???? Enamasti olen minagi rohkem või vähem raseeritud, sest mulle endale meeldib nii, aga on olnud aegu, kus kas elutempo või viitsimatuse pärast on karvkate ka üsna loomulikul kujul kasvanud ja mitte kunagi pole mees selle kohta mingeid kommentaare visanud või veel vähem seksimata jätnud.

Mehed panevad kõike, mis vastu ei karju. Ära sellest küll mingeid kaugeleulatuvaid järeldusi oma alumise soengu kohta tee.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski günekoloog ei õpi koolis, et karvutuks ajamine hoiab sind tervemana.

Aga karvad hoiavad? Seda õpivad või? Tahaks teada kohe, mismoodi karvad mehe kubemes teda tervemana hoiavad. Hoiavad munad soojas? See ju vastupidi, ei ole hea?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes nüüd selle jutuga tulla tahab, kuidas see karvapahmakas seal on jube tervislik ja hoiab mingit õhuvahet ja ei tea mida, siis no andke andeks. Sellisel juhul peaks meestel ka riist otsast karvane olema, et ikka puhtust ja hügieeni hoiaks. Aga ei ole ju! Karv on kusagil pool meetrit eemal kubemes ja kannivahes, kus tal ei ole mingit muud funktsiooni kui kuse- ja higihaisu säilitamine.

Kui sul seal haiseb, siis sa sööd valesid toite, seksid kondoomita (mees petab ilmselt), ei pese ennast, kannad sünteetilist pesu, ei tarbi õigeid baktereid, kasutad liiga kaua tampooni. Sperma muudab ka pHd, ma ei imesta.

Ei, mul ei haise midagi rohkem kui normaalne, tänan muretsemast. Aga võid kindel olla, et su karvadel kuivanud kusi ja sitatükid lõhnatud ei ole.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga karvad hoiavad? Seda õpivad või? Tahaks teada kohe, mismoodi karvad mehe kubemes teda tervemana hoiavad. Hoiavad munad soojas? See ju vastupidi, ei ole hea?

Mehed ei kasuta munadele mõeldud talgimoodi asja. Võrdleks suuri rindu ja rinnahoidja tekitatud haudumist suvel meeste teemaga. Normaalne inimene peseb ennast 10 minutit enne seksi ja kui oleks partner, siis tõesti, ajaks kiilaks, aga ei ole ja ei huvitu ka partnerist, mul teised huvid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, mul ei haise midagi rohkem kui normaalne, tänan muretsemast. Aga võid kindel olla, et su karvadel kuivanud kusi ja sitatükid lõhnatud ei ole.

Normaalne inimene kasutab bideed selleks nr 2 puhuks, mitte paljast paberit.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, mul ei haise midagi rohkem kui normaalne, tänan muretsemast. Aga võid kindel olla, et su karvadel kuivanud kusi ja sitatükid lõhnatud ei ole.

Normaalne inimene kasutab bideed selleks nr 2 puhuks, mitte paljast paberit.

Jaa, eriti kõik need karvatuustid kindlasti on suured alt pesijad iga potilkäigu järel, haha. Samal ajal kirjutavad siin, kuidas nad pead pesevad ja duši all käivad korra-paar nädalas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, eriti kõik need karvatuustid kindlasti on suured alt pesijad iga potilkäigu järel, haha. Samal ajal kirjutavad siin, kuidas nad pead pesevad ja duši all käivad korra-paar nädalas.

Mis sind häirib see, kuidas teised end pesevad? Sina pese oma beebide pepusid ja ajage mehega kordamööda kiilaks. Ma tean siledaid, kes pesevad harva ja karvaseid, kes pesevad 2 korda päevas. Mul pole möödunud aastaid mitte ühtki päeva, kus ei käiks korra pesemas. Mitte ühtegi, ka haigena ja külmavärinatega, leinavana, oksehaigusega rooman pesema ja pesen iga päev ka pead, sest heitgaasid jms on õues ikka ju, isegi, kui liigrasu tekitab.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast muide ei käigi matkadel, et pesematus on välistatud. Ei telgi kunagi, ei käi kämpingutes või kusagil, kus ei saa end pesta. Pesutingimused peavad olema. Samas kujuta ette, on isegi maamaju, kus pole veevärki ja inimesed elavad seal, isegi ei haise. Mina ei suudaks nii, aga näh, elavad.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole möödunud aastaid mitte ühtki päeva, kus ei käiks korra pesemas. Mitte ühtegi, ka haigena ja külmavärinatega, leinavana, oksehaigusega rooman pesema

Wow, perekoolika jaoks on kõva sõna kord päevas ennas alt pesta.

Normaalsed naised teevad seda siiski nii hommikul kui õhtul enne magamaminekut. Lisaks satutakse duši alla ka päeva jooksul (trenn).

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilusti piiratud soeng allkorrusel varjab paremini rippuvaid häbememokki. Esteetiliselt kenam vaadata. Nagu hoolitsetud habe meestel, kui lõuaehitus ei vasta ilustandarditele. Täiesti paljaks raseerimine oli rohkem eelmise kümnendi teema. Ka on naiste pesuruumis täiesti karvutuks pöetud häbemekinkude arv ikka üsna minimaalne, kui väikesed tüdrukud välja arvata.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka on naiste pesuruumis täiesti karvutuks pöetud häbemekinkude arv ikka üsna minimaalne, kui väikesed tüdrukud välja arvata.

Hoolitsetud naiste arv on igas mõttes minimaalne igal pool. Enamus ongi igas mõttes hoolitsemata oma kollaste varbaküünte, tselluliidiste kannikate ja puhmas tuttidega. Kas see tähendab automaatselt, et nii peaks tegema?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 91 kuni 105 (kokku 105 )


Esileht Ilu Shave-imine