Esileht Ilu Shein tellimine

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Shein tellimine

Postitas:
Kägu

Mingi järjekordne kahtlane rämpsupood. Kust te neid leiate?

Kuule käoke ????

Chinese fast fashion etailer Shein officially became the largest fashion retailer in the world this week as it secured a $100bn valuation in its latest fundraising round. This makes it bigger than Zara and H&M – the world’s top two clothing retailers until this week – combined.

Aga see ei tähenda, et see poleks kahtlane või rämpsupood.

Jah, aga inimese esmane reaktsioon ei tähendanud seda, vaid seda, et tegu on jälle mingi “suvalise” poega. Aga seekord see suvaline juhtus olema üks suurimaid.

A noh, enamus riideid on hiinas õmmeldud. Hiinast otse kliendile 4eur topp on “rämps”, aga kui H&M sinna oma logo kulud, ümber maailma reisimise, laostamise, töötajate maksud, kaupluste rendid juurde paneb siis on justkui parem.

H&M on loomulikult rämps, ma pole vastupidist väitnudki.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vaadata neid tiktoki videoid, siis on ju aru saada, et pilt ja saadud toode ei ole omavahel vastavuses. Pildid tehakse originaaltootest, kliendile saadetakse aga odav koopia.

SheIn on kommentaarium, kus all lisavad inimesed arvustusi ja ka päris pilte.

Ja see, et igal juhul tuleb tootest ausa pildi saamiseks teiste klientide tehtud pilte vaadata, ei ole sulle vastukarva?
Aus tootja/müüja müüb oma tooteid piltidega, mis on tehtud originaaltootest, mitte ei pane üles pilti originaalist ja saada kliendile teistsuguse toote.
Aa ja siis veel lahe taktika, mida nad arg-ajalt kasutavad: olulisematele influentseritele saadetakse kõrgema kvaliteediga tooted kui tavaklientidele.

Et jah, igati usaldusväärne ja normaalne ettevõte, soovitan kõigile.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see maksmine seal käib? Mastercard deebetkaardi andmed küll läbi ei läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen Sheinist kaks asja tellinud – kleidi ja mantli. Õmbluskvaliteet on täitsa hea, olen kalleid asju kehvemaid saanud. Kleidi materjal muidugi kunst, aga tegelikult olen rahul, ei lähe elektrit täis. Ainus asi, et minu meelest pikkadele ei sobi – kleidi üldpikkusel pole viga, aga vöökoht jääb rinna alla, mantel samuti lühike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et sellisest kohast tellib teismeline, kellel ei ole raha ja kellel ei ole kvaliteet oluline. Aga, et täiskasvanud naine kannab sellist jama, on minu jaoks absoluutselt arusaamatu.

Ahah, siis teame.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema: Shein tellimine

Sealt kauba tellimine on väga-väga rumal tegevus. Nende inimõiguste- ja kliimavaenulikust tegutsemisest on nii palju kirjutatud, et iga vähegi mõtlev inimene välistab selle saidi. See võib ju olla odav, aga kõik see tuleb millegi arvelt. Nii inimelude, lapstööjõu kui tervise arvelt. Samuti on selle kiirmoeketi riietes kõige ohtlikke ja keelatud kemikaale. Seega, milleks sellist räpast äritegevust toetada?

 

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Ilu Shein tellimine