Esileht Ajaviite- ja muud jutud Shokivangistus?

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Teema: Shokivangistus?

Postitas:
Kägu

Kui varem arvasin, siis valgel inimesel trellide taha suht raske sattuda, siis vaadates praegu neid protsesse “organiseeritud kuritegevus”, kus nn mafiosniku juuksurit, raamatupidajat, advokaati jne tegelasi tahetakse sinna paragrahvi alla paigutada ja lajatatakse täie rauaga
Seega teoreetiliselt kui tunned kedagi hämarat tegelast, võid politsei arvates olla temaga mestis ja mingit org-ni juhtida

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No ma ehmataks ikka väga ära, see pole vast niisama määratud

Mul polnud siin midagi ehmuda, sest otsusest jõustumine võttis pool aastat aega. Kõik jõudsid selle mõttega harjuda.

Ja selle poole aasta jooksul ei olnud aega endale selgeks teha, mis ees ootab?

Kus ma seda endale selgeks teha sain? Netis ei leia mingit infot selle kohta. Tahtsin seda küsida nö päris inimestelt, kellel ehk kogemusi sellega olnud.

Ehk peeti silmas, et sealtsamast, kust sa praegu endale selgeks teha üritad, oleks võinud ju teha selle poole aasta jooksul juba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mis saab sellest inimesest kes ilma lubadeta sõitis koju (ei lasknud purjus inimest rooli,sõitis 10km) ja sai trahvi aga kuna tööl ei käi siis ei saanud seda maksta ja nüüd tuleb kohus..mõned inimesed hirmutasid jutuga, et nüüd läheb vangi..päriselt? Selle eest et ei saanud seda trahvi maksta?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

• Eestis on karistusregistrisse kantud 580 397 isikut (andmed 24. märtsist 2010)
• Nendest kustunud karistusega isikuid 191 131
• Kehtivad karistused kriminaalasja eest 92 626 isikul
• Kehtivad karistused väärteoasja eest 361 270 isikul
• Kehtiv karistus nii kriminaal- kui väärteoasja eest 64 630 isikul

Mida siin ehmatada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk peeti silmas, et sealtsamast, kust sa praegu endale selgeks teha üritad, oleks võinud ju teha selle poole aasta jooksul juba.

Mis vahet seal on, millal täpselt küsib. Samamoodi oleks sõimata saanud, et küsida julges… Ilmselt tuli siia küsima täpselt sel hetkel, kui selle peale tuli, et perekoolis palju rahvast ja keegi siin ehk oskab vastata. Esimese ehmatusega kohe ei mõelnud et perekool võimalik koht küsimiseks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga mis saab sellest inimesest kes ilma lubadeta sõitis koju (ei lasknud purjus inimest rooli,sõitis 10km) ja sai trahvi aga kuna tööl ei käi siis ei saanud seda maksta ja nüüd tuleb kohus..mõned inimesed hirmutasid jutuga, et nüüd läheb vangi..päriselt? Selle eest et ei saanud seda trahvi maksta?

vahet ei ole, miks ta rooli läks ja palju sõitis – kuni ikka kehtivad nõuded, et sõidukijuhtumiseks on vaja lube, siis ei maksa rooli ronida.
Kui trahvi ära ei maksa – asendatakse see arestiga või üldkasuliku tööga – kuna tööl ei käi, siis paras aega sisustada hooldekodus abiks olles vms, tehes.

https://www.rtk.ee/nouete-tasumine-ja-volgade-haldus/volgade-haldus/rahalise-karistuse-rahatrahvi-ja-varalise-karistuse

Lihtsalt huvi pärast- miks te ei teid huvitatele küsimustele vastuste saamiseks google’t?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vahet ei ole, miks ta rooli läks ja palju sõitis – kuni ikka kehtivad nõuded, et sõidukijuhtumiseks on vaja lube, siis ei maksa rooli ronida.

Kui trahvi ära ei maksa – asendatakse see arestiga või üldkasuliku tööga – kuna tööl ei käi, siis paras aega sisustada hooldekodus abiks olles vms, tehes.

https://www.rtk.ee/nouete-tasumine-ja-volgade-haldus/volgade-haldus/rahalise-karistuse-rahatrahvi-ja-varalise-karistuse

Lihtsalt huvi pärast- miks te ei teid huvitatele küsimustele vastuste saamiseks google’t?

Ma võibolla googeldasin valesti või esitasin googles valesti küsimuse aga vastust ma kahjuks siiski ei saanud targalt googlelt. Minu vabandused, et olen nii lollike 😀 Aga aitäh siiski Teile vastu eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul polnud siin midagi ehmuda, sest otsusest jõustumine võttis pool aastat aega. Kõik jõudsid selle mõttega harjuda.

Ja selle poole aasta jooksul ei olnud aega endale selgeks teha, mis ees ootab?

Kus ma seda endale selgeks teha sain? Netis ei leia mingit infot selle kohta. Tahtsin seda küsida nö päris inimestelt, kellel ehk kogemusi sellega olnud.

Sellel hetkel ei osanud ma mõelda, et see mulle nii raske on. Arvasin, et saame enne mingisuguse teabe asja kohta või siis vähemalt helistades/kirjutades mingit infot. No ei osanud mõelda sellele.
Aga nüüd sain infot, vanglasse helistades. Aitäh vastanutele!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pea vastu, teemaalgataja! Ja hoia ikka isa poole. Ka head inimesed teevad vahel valesid asju.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Shokivangistus?