Esileht Kodunurk Side-by-side külmiku soovitusi palun

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Side-by-side külmiku soovitusi palun

Postitas:

No nüüd on tuline kiire, kapp lakkas töötamast ja vaja kiiremas korras uus osta.

Praeguses on
* jää- ja veemasin, sooviks samasugust, otse veevõrku ühendatavat (vaatasin, et osad on veepaagiga)
* eraldi väikse uksega piimariiul, selle olemasolu on tore, kuid mitte kohustuslik
* eraldi väike madalama temperatuuriga lihasahtel, see on vajalik

* peaks olema võimalikult suur, 600 l oleks äge
* ei taha neid edevaid läbipaistvate uste jms, wifi ei ole vajalik 😉

kus on hea valik ja mõistlikud hinnad? tundub, et ühed ketd müüvad ühtesid brände ja teised teisi, nii et paratamatult pead kõik poed läbi käima?

õnneks välistemperatuur toetab hetkel, muidu oleks päris jama.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 01:23; 23.01 12:16; 23.01 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus on hea valik ja mõistlikud hinnad? tundub, et ühed ketd müüvad ühtesid brände ja teised teisi, nii et paratamatult pead kõik poed läbi käima?

Kodulehed on ju olemas, ei pea käima. Nt Euronicsi kodukal on tooteid, mida neil igas linnas poes ei pruugi näha ollagi.
Hakka aga otsast lappama ja otsi endale sobiv mudel välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jajah, selle lappamisega tegelesin poole ööni.

tundub, et suures osas on loobutud torustikuühendusest, vett tuleb ise valada mingisse 4-liitrisse paaki külmkapis – totaalne jama minu meelest. 0-kraadist sahtlit polegi siiamaani leidnud. elektrikatkestuse puhul võiks ka ikka veidi rohkem kui 4 tundi vastu pidada.

kummaline, et 15 a tagasi eelmist kappi ostes olid olemas funktsioonid, mida praeguse pealtnäha suure valiku juures ei õnnestu enam tabada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 01:23; 23.01 12:16; 23.01 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus on hea valik ja mõistlikud hinnad?

Sa “unustasid” ilmselt meelega kirjutada, mis sinu jaoks on mõistlik hind.

Euronicsi kodulehte praegu huvi pärast sirvides torkas esimene SBS juust-Samsung, mis veevõrgus käib, silma peast välja: https://www.euronics.ee/t/87438/kodumasinad/sbs-kulmik-samsung-(178-cm)/rs68n8231s9-ef
600L, müratase madal, kui sul “mees” ukse lahti jätab, siis piiksub, mida sa veel tahad?

Kui sa aga tahad sellist 200€-ga saada, siis ka ütle nii.
Et see ongi sinu mõistlik hind. Ja et 4000€ korraliku kapi eest on debiilne hind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, see samsung ongi suht normaalne valik. sul on ta juust, mul oli vana kapp ka samsung ja super rahul olin. kestis 15 aastat ja oli ülivaikne. minu soovidest on sellel ainult too chill-sahtel puudu. ja no kui norida, siis eelistaks sellist varianti, et ühest torust tuleb jää ja teisest vesi, ilma mingeid nuppe vajutamata. uuemad kipuvad kõik ühe toruga olema. õnneks leidsin ühe niisuguse ka, aga saadavus on kehv.

sinu lingitu hind on väga okei, mõistlikkuse piirist jäävad välja need 4000-eurosed, põhiliselt just seetõttu, et ma ei loe kuskilt välja, et need kordades paremad oleksid. ütleme nii, et hinnapiir on 2000, 2500 oleks ka veel talutav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 01:23; 23.01 12:16; 23.01 14:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Side-by-side külmiku soovitusi palun