Esileht Sünnitus Sidemed

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Sidemed

Postitas:
Kägu

Tere,

Olen esmasünnitaja. Saan aru, et peale sünnitust annab sünnitusmaja, vaid mõned esmased sidemed, aga ülejäänud sidemed, mida haiglas vaja läheb, peab iga naine ise kaasa võtma. Minu jaoks on see veidi kummaline, et miks nii. Apteekides vaadates on igas pakis oma 15-20tk, aga saan aru, et vere hulk väheneb iga päevaga omajagu ja paari päeva pärast pole nende megasuurtega midagi peale hakkata. Kui palju neid sidemeid tegelikult vaja läheb haiglas olles (kui palju ja mis suuruses siis kaasa pakkida) ja kui palju neid kodus vaja läheb (kui palju ja mis suuruses koju varuda)?

Teine küsimus, kas sünnitusmajas beebile ikka antakse nii palju mähkmeid, kui vaja või selle osas pean ka oma paki kaasa vedama?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb sünnitusmajast!

väiksemtates kohtades saate nii sina kui laps kõik vajaliku, suuremates linnades võta endale sidemed kaasa, lapsele mähkmed antakse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pelgulinnas on nüüd kõik sünnitusmaja poolt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb lihtsalt suu lahti teha ja küsida, kui med.personal ise aru ei saa. Kui mölisemist on siis tuleb neile meelde tuletada, kust nende palk tuleb.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sünnitasin kevadel ITKs. Palatis oli mingi hulk mähkmeid, osa neist proovipakid ja mingid hügieenisidemete proovipakid. Mähkmed ja aluslinad ning üht-teist veel oli vastuvõtu laua peal ise vastavalt vajadusele võtmiseks. Mul pigem jagus seal olevatest sidemetest, kuid need otseselt haigla poolt olid ikka pisut liiast – ülisuured, näidispakk aga väga hea.

Uuesti sünnitama minnes ostaksin haiglasse kaasa vähemalt 1 paki suure imavusega öösidemeid. Koju varuks neid ka ikka mõned pakid. Vahetasin sidemeid pigem sageli ja alguses olin väga palju aega pikali – pikad öösidemed aitavad lekkeid vältida.

Sõbranna soovitas Tena mähkmeid (mingi variant näeb üsna aluspesu välja) vähemalt ööseks, kuid mul tehti lahkliha lõige ja mähkmed käisid kuidagi väga valusalt sinna vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kägu 17.40, oleneb inimesest. Mina vahetasin haiglas antavaid sidemeid väga tihti, sest verd tuli päris palju ja Pelgulinnas anti ühekordsed aluspüksid- äkki need siis Tena omad?- ja nendega olid sidemed mugavad. Tavasidemed oleks suht mõttetud olnud. Nüüdseks nädal möödas ja nüüd hakkab järgi andma. Kodus kasutan mingeid Libresse extra long

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin oodatust kauem haiglas, hea oli, et pakkisin kaks pakki kaasa. Ostsin mingid suvalised öösidemed. TÜKis sai ka tegelt alguses minu mäletamist mööda paar päeva küsida neid. Beebile sai mähkmeid nii palju kui vaja oli. Minul verejooks oli normaalne, seega nendest haigla ülisuurtest puudust ei tundnudki. Lisaks sai nendelt ka neid jääkülmasid paistetuse alandamiseks sidemeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kogemuse põhjal need ITKs loetud hulgal antavad olid alguse jaoks üsna mõttetud. Kasutasin ise kaasa võetud oluliselt suuremaid. Ka võrkpükse antakse ITK-s väga piiratud hulgal, nii et neid tasub samuti paar paari ise juurde osta.

Hiljem kasutasin Natracare’i kõige suurematest alates ja siis allapoole. Kokku ikka oma 5-6 pakki vähemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus Sidemed