Esileht Kodunurk siidist voodipesu, kust ostnud?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: siidist voodipesu, kust ostnud?

Postitas:

eestis nii kallis voodipesu. padjapüür ainuüksi 50.- pluss hinnaga, rääkimata muust. eestis kolm poodi ka ainult, kus müüakse siidist padjapüüre 🙁
alist , amazonest, kas tasuks ja julgeks üldse osta sealt.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ostsingi Amazonest.Padjapüüri. OLen rahul.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2pcs 100% Washed silk pillowcases Soft Plain Silky Pillowcase Cover Pillow Cover alist

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 23:09; 29.08 10:21; 29.08 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2pcs 100% Washed silk pillowcases Soft Plain Silky Pillowcase Cover Pillow Cover alist

Paljud ostjad märgivad kommentaarides, et tegemist on 100% polüestriga. Ma ei usaldaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2pcs 100% Washed silk pillowcases Soft Plain Silky Pillowcase Cover Pillow Cover alist

Paljud ostjad märgivad kommentaarides, et tegemist on 100% polüestriga. Ma ei usaldaks.

Kindlasti ei saa siidi aliexpressist ja sellise hinnaga, satiini võid sama hinnaga jyskist ka osta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 10:06; 29.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei tea, siis pole mõtet “kindlasteid” loopida. Loomulikult on seal 90%+ silk satin või misiganes “silky” voodiriideid polüestrist, aga see konkreetne link on siid. See läbis ilusti põletustesti- tikuga kõrvetades niit põles orgaanilise lõhnaga, mitte ei sulanud nagu polüester teeb. Muidu ma poleks uuesti tellinud, kui kahtlustaks, et tegu on polüestriga. On mul ka paar polüestrist padjapüüri ja tunne on teine. Ja ka tootesildil on kirjas 100% washed silk (mitte et ali tootesilte nüüd pimesi uskuma peaks).

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 23:09; 29.08 10:21; 29.08 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei tea, siis pole mõtet “kindlasteid” loopida. Loomulikult on seal 90%+ silk satin või misiganes “silky” voodiriideid polüestrist, aga see konkreetne link on siid. See läbis ilusti põletustesti- tikuga kõrvetades niit põles orgaanilise lõhnaga, mitte ei sulanud nagu polüester teeb. Muidu ma poleks uuesti tellinud, kui kahtlustaks, et tegu on polüestriga. On mul ka paar polüestrist padjapüüri ja tunne on teine. Ja ka tootesildil on kirjas 100% washed silk (mitte et ali tootesilte nüüd pimesi uskuma peaks).

Puuvillasatiin ongi puuvillast, mitte polüestrist – põlebki nagu su “orgaaniline”.

Sama tootja sama toode kuid korrektse inglise keelse tõlkega, siidise tekstuuriga satiin https://www.amazon.com/MEILA-Pillowcase-Ultra-Soft-Pillow-Standard/dp/B07QXDCWQH
tootja enda leht ka https://www.meilabedding.com/products/meila-silky-satin-pillowcase-for-hair-and-skin-ultra-soft-pillow-cover-queen-size-set-of-2-white Seal isegi kirjas, et polüestersatiin, mitte puuvill.

Kas alis nüüd ka raalselt sama tootja reaalne toode on või kasutanud kellegi pilti ja järgiteinud nagu ikka, aga siidi sealt küll loota ei tasu. Tundub üldse shady “life beautifully”

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 10:06; 29.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib kõik olla, mind rahuldavad need padjapüürid täiesti ja ma ei viitsi vaielda. Alis on ka palju kallimaid komplekte, aga sealt pole neid mõtet kindlasti osta, sest kunagi ei tea 100%, mis materjal tegelikult seal on.

Maailmas on sadu pakkujaid, kes müüvad mulberry silk SMDB voodipesu, kohe kindlasti parema hinnaga kui meie vaheltkasu peal väljas olevad edasimüüjad. Vaata niitide arvu (thread count näitab riide tihedust) ja Momme arvu jms. Hoia kaugele kõigist “silk satin” siltidest, sest see on tõenäoliselt polüestersatiin või segu.
ja siid, 100% korralik siidiussisiid ongi kallis materjal, niiet mitukümmend eurot padjapüüri eest ongi õige hind.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 23:09; 29.08 10:21; 29.08 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sellel pildil see materjal küll siidi moodi ei hoia ega ka läigi. Üsna polüestri moodi tõepoolest.
Aga no alis on ka muidugi ostjad sealse kraami väärilised – üks seal on vihane, et mis mõttes talle saadeti ainult püürid, kui piltidel on ju padjad 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk siidist voodipesu, kust ostnud?