Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sildarude lugu

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 413 )

Teema: Sildarude lugu

Postitas:
Kägu

Mõelge korraks meie teiste sportlaste peale- kui treener on kehvakene ja tulemusi ei tule, temast vabanetakse.

Kas teiste sportlaste puhul peab treener hoolealuse teenistust, maja jne enda omandiks?

Sinu võrdlus on ääretult rumal.
Tõenäoliselt ei ole ühtki treenerit, kes oleks keskendunud ühele lapsele alates maimikueast kuni täiskasvanueani välja ning oleks kogu oma elu pausile pannud. Olgem nüüd ausad, me teame Kelly Sildarust ainult tänu isale. Ilma isata oleks ta lihtsalt tore sportlik tüdruk.

+8
-55
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul tuli lausa pisar silma selle saate peale. Endise koduvägivalla ohvrina tundus kōik liigagi tuttav. Reaalsus on hullem, kui välja paistab, ja ilmselgelt saates kajastati vaid väikest osa.

+52
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin intervjuud ära ja sain kinnitust oma eelnevale mõttele, et kannatajateks on antud olukorras isa ja Henry.

Kohutavalt kahju, isa on kogu oma elu ja hinge matnud Kelly treenimisse ja tüdruk viskab peale seda oma isa ja venna lihtsalt majast välja!

Kellyt oli kohutav kuulata. Loodan, et elu kohtleb teda samamoodi, nagu tema oma isa ja venda kohtles/kohtleb.

+9
-77
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kohutav, kuidas üks isa oma lapsega rääkida ja käituda võib. Ja veelgi kohutavam, et sellest kõigest hoolimata on neid inimesi, kes arvavad, et isale tehakse liiga ning naised teevad tühjast tüli.

Ja see ema reaktsioon, et pole oma pojaga saanud korralikult rääkidagi :((

+69
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kole.

Isa kõnepruuk on kole.

Kelly kõnnepruuk on nagu teismelisel ikka (mul ka tegelikult lühike närv selle koha pealt, see stiil on päris nõme)

Ma arvan, et Kelly karjäär on läbi.

Spordis saavutamine …. lihtsalt mõtlen, et kui nt Jaak Salumäed keegi lindistanud oleks, siis Sokud ja Kuusmaad võiksid vist kõik samade asjadega välja tulla. Ongi selline paras terror. Või siis teine variant – doping. Nii hull on asi spordis.

Ma arvan, et tõsiseid spordistaare teinud treenerid panevad tekstiga päris hullu.

Ok, halb on see kui treener on isa. Vist ei tohikski olla, kui mõtelda.  Aga sõimavad need treenerid tegelikult ikka hoolega kõik.

+23
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kohutav, kuidas üks isa oma lapsega rääkida ja käituda võib. Ja veelgi kohutavam, et sellest kõigest hoolimata on neid inimesi, kes arvavad, et isale tehakse liiga ning naised teevad tühjast tüli.

Ja see ema reaktsioon, et pole oma pojaga saanud korralikult rääkidagi :((

No selle eest, et ta pojaga rääkida pole saanud võib ta küll ainult iseennast tänada.

Ei, naised ei tee tühjast tüli, aga isale tehakse ka liiga .

+10
-63
Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin mõned justkui arvavad, et kuna Kelly on tänu isale nii edukaks saanud, siis see justkui õigustaks sellist vägivalda. See kodust välja tõstmine ei olnud ju niisama, see oli vägivalla tõttu.

PS. Näha oli, et Kellyt ei huvitagi see karjäär. Rääkis ju, et trikke tehes tal oli täiesti ükskõik, kas temaga midagi juhtub.

+55
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu
  • Vaatasin intervjuud ära ja sain kinnitust oma eelnevale mõttele, et kannatajateks on antud olukorras isa ja Henry.

Kohutavalt kahju, isa on kogu oma elu ja hinge matnud Kelly treenimisse ja tüdruk viskab peale seda oma isa ja venna lihtsalt majast välja!

Kellyt oli kohutav kuulata. Loodan, et elu kohtleb teda samamoodi, nagu tema oma isa ja venda kohtles/kohtleb.

• Sinu arvates oli isa kõnepruuk ok???
  • Henry on kas ära ostetud või liiga hirmul.
+49
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kole.

Isa kõnepruuk on kole.

Kelly kõnnepruuk on nagu teismelisel ikka (mul ka tegelikult lühike närv selle koha pealt, see stiil on päris nõme)

Spordis saavutamine …. lihtsalt mõtlen, et kui nt Jaak Salumäed keegi lindistanud oleks, siis Sokud ja Kuusmaad võiksid vist kõik samade asjadega välja tulla. Ongi selline paras terror. Või siis teine variant – doping. Nii hull on asi spordis.

Ma arvan, et tõsiseid spordistaare teinud treenerid panevad tekstiga päris hullu.

Ok, halb on see kui treener on isa. Vist ei tohikski olla, kui mõtelda. Aga sõimavad need treenerid tegelikult ikka hoolega kõik.

Trennis võib muidugi närv mustaks minna ja suust mida iganes välja lipsata, aga salvestatud kõne polnud ju tehtud trennis. Isa ja tütar sõitsid autos ja isa sõimas oma tütart 15 minutit järjest.

+50
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kole.

Isa kõnepruuk on kole.

Ok, halb on see kui treener on isa. Vist ei tohikski olla, kui mõtelda. Aga sõimavad need treenerid tegelikult ikka hoolega kõik.

Trennis võib muidugi närv mustaks minna ja suust mida iganes välja lipsata, aga salvestatud kõne polnud ju tehtud trennis. Isa ja tütar sõitsid autos ja isa sõimas oma tütart 15 minutit järjest.

Ei, salvestus oli tehtud peale seda, kui tütar hiljaks jäi. Tütre sõnu polnud, salvestus oli teadlikult tehtud.

+7
-34
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaene Kelly, milline laps tahab kuulda, et ta isa teda vihkab … Noaga ähvardamine, näkku peksmine, juukseid pidi lohistamine…. nii kole mida pidi Kelly üle elama.

+49
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin mõned justkui arvavad, et kuna Kelly on tänu isale nii edukaks saanud, siis see justkui õigustaks sellist vägivalda. See kodust välja tõstmine ei olnud ju niisama, see oli vägivalla tõttu.

PS. Näha oli, et Kellyt ei huvitagi see karjäär. Rääkis ju, et trikke tehes tal oli täiesti ükskõik, kas temaga midagi juhtub.

Kelly karjäär ongi läbi, ta ei ole täiskasvanuna sellel alal enam tegija. Oleks siiski võinud väärikalt spordiga asjad ära lõpetada.

Vägivalda oli seal peres igalt poolt. Mingil hetkel ütlesid lihtsalt kõigil närvid üles. Aga see intervjuu täna oli küll mudaliigast. Mulle ei ole see Kelly varemgi meeldinud, kuid täna tunnen väga isale ja Henryle kaasa ja loodan, et nad ehitavad kahekesi veel imetlusväärse karjääri üles.

+13
-55
Please wait...
Postitas:
Kägu

Isa kõnepruuk oli küll karm. See näitab nüüd, et nii oligi.

Ma olin alguses kogu selle loo osas skeptiline, tundus pada-sõima-katelt olukord. Peale Pealtnägija ja selle kõne kuulmist saan aru, et Tõnis võis tõesti olla füüsiliselt agressiivne. See kõnepruuk näitab selgelt, et tal olid vihaprobleemid tütre suunas.

Mind on ekspartner tõuganud, kägistanud, löönud ja mõnitanud. Ta rääkis täpselt samasuguse hääletooniga, üleolevalt ja vihaselt. Tänaseks päevaks olen sellest tüübist lahus, aga uskuge mind, naised ei ole alati ussid. Mõned mehed on füüsiliselt vägivaldsed. Minu eksil olid emaga väga halvad suhted ning tema ema oli ka teda lapsena väga palju löönud ning füüsiliselt haiget teinud. Uskuge, see tuleb lapsepõlvest. See on muster.

+60
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kelly karjäär ongi läbi, ta ei ole täiskasvanuna sellel alal enam tegija. Oleks siiski võinud väärikalt spordiga asjad ära lõpetada. Vägivalda oli seal peres igalt poolt. Mingil hetkel ütlesid lihtsalt kõigil närvid üles. Aga see intervjuu täna oli küll mudaliigast. Mulle ei ole see Kelly varemgi meeldinud, kuid täna tunnen väga isale ja Henryle kaasa ja loodan, et nad ehitavad kahekesi veel imetlusväärse karjääri üles.

Vägivallatsejale kaasa tunda? Eks see ütleb su enda kohta nii mõndagi. Midagi nad ei ehita- Kelly oli selles vanuses juba maailma tipus. Tõnis püüab lihtsalt laste turjal hästi ära elada. Nagu kohtuotsuses oli: kasutada neid nagu tõuhobuseid.

+52
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isa kõnepruuk oli küll karm. See näitab nüüd, et nii oligi.

Ma olin alguses kogu selle loo osas skeptiline, tundus pada-sõima-katelt olukord. Peale Pealtnägija ja selle kõne kuulmist saan aru, et Tõnis võis tõesti olla füüsiliselt agressiivne. See kõnepruuk näitab selgelt, et tal olid vihaprobleemid tütre suunas.

Mind on ekspartner tõuganud, kägistanud, löönud ja mõnitanud. Ta rääkis täpselt samasuguse hääletooniga, üleolevalt ja vihaselt. Tänaseks päevaks olen sellest tüübist lahus, aga uskuge mind, naised ei ole alati ussid. Mõned mehed on füüsiliselt vägivaldsed. Minu eksil olid emaga väga halvad suhted ning tema ema oli ka teda lapsena väga palju löönud ning füüsiliselt haiget teinud. Uskuge, see tuleb lapsepõlvest. See on muster.

Minu meelest oli just peale saadet selge, et “ühed mustad mõlemad”.  Üks ostis enda poole tütre, teine poja ja nüüd loobitakse üksteist mudaga.  Tundus, et mõlemad olid päris osavad.

+10
-51
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle ei ole see Kelly varemgi meeldinud, kuid täna tunnen väga isale ja Henryle kaasa ja loodan, et nad ehitavad kahekesi veel imetlusväärse karjääri üles.

Kui ainult treenerist kõik oleneb, siis on ju uus lüpsilehm olemas ja võiks selle Kelly ja tema raha rahule jätta. Ema pole Kelly raha noolinud. Haige jutt, et Henry peaks ka oma õe varast veerandi saama, sest oli abitreener. Vaevalt, et Henry ise seda nõuab, pigem tahab isa tema raha ka endale saada. Kellyle kuulub maja, aga ise elab Mustamäe korteris, sest maja on hõivanud rahaahne isa. Mis isa niimoodi teeb.

+49
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kelly karjäär ongi läbi, ta ei ole täiskasvanuna sellel alal enam tegija. Oleks siiski võinud väärikalt spordiga asjad ära lõpetada.

Vägivalda oli seal peres igalt poolt. Mingil hetkel ütlesid lihtsalt kõigil närvid üles. Aga see intervjuu täna oli küll mudaliigast. Mulle ei ole see Kelly varemgi meeldinud, kuid täna tunnen väga isale ja Henryle kaasa ja loodan, et nad ehitavad kahekesi veel imetlusväärse karjääri üles.

– “T**a, ole vait, plika, raisk! Sõna otseses mõttes – f***ing ole vait! T**a, sa oled vastik tõusik, raisk!”

– “Ma ei taha, f**k, Kelly sinuga koos suusatada. F***ing, ma ei taha! Ma vihkan vahetevahel sind, ausalt! Anna andeks, et ma aus olen. Oma tütrele ei peaks nii ütlema. T**a, sa oled lihtsalt nagu…”

Ja sina tunned sellele mehele kaasa? Missugune kohutav ebaõiglus, et tema vaimne ja füüsiline vägivald avalikuks tuli.

+65
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tubli tüdruk jah. Loodan, et ilusa elu  muinasjutt lõppeb emale ja lastele hästi ja edukas sportlaskarjäär jätkub.  Vähe sellest, et isal pole treeneripabereidki võiks ta edaspidi mingi käsitöö või valvuriametiga edasi tegeleda.  Sobiks tema iseloomuga paremini.

+33
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu
  • Vaatasin intervjuud ära ja sain kinnitust oma eelnevale mõttele, et kannatajateks on antud olukorras isa ja Henry.

Selle kõnepruugi jutuga meenus mulle teine paralleelne asi. Eelmist valitsust sarjati ka pidevalt kõnepruugi pärast, kuid reaalset tööd tegi see eelnev valitsus ennastunustavalt hästi. Nüüd on võimul need osava kõnepruugiga demagoogiameistrid, kuid valitsuse töö kui niisugune koroonaviiruse ohjamisel käib iga tunniga aina enam ja enam alla.

Täpselt sama mentaliteeti tajusin ma ka selles tänases intervjuus.

Isa tegi meeletu töö ära, isa panustas Kelly arengusse 10x rohkem kui mistahes treener. Isa usaldas perekonda, aga naispere on minu silmis isale ja vennale noa selga löönud.

Henry ei ole hirmul. Henrys on säilinud veel selline asi nagu tänutunne ja südametunnistus. Ma olen veendunud, et Henry alles hakkab suuri tulemusi omal alal näitama ja et unustavad oma pere naispoole kui halva unenäo ära.

Mu jaoks on arusaamatu ootus, et kui ema on poja isa kohtusse andnud, siis ootab seesama ema pojalt siiski veel normaalset suhtlust.

Kui minu laps või ema või isa sunniks mind suhteid ja varandust kohtu teel välja selgitama, siis ei tahaks minagi sellise sugulasega mitte ainumatki sõna vahetada või kui seadus mind selleks sunniks, siis oleks see suhtlus nii külm ja pinnapealne, kui vähegi võimalik.

+9
-63
Please wait...
Postitas:
Kägu

olin alguses kogu selle loo osas skeptiline, tundus pada-sõima-katelt olukord.

Täpselt selline tunne jäi ka peale saate nägemist.

+5
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaene Kelly, milline laps tahab kuulda, et ta isa teda vihkab … Noaga ähvardamine, näkku peksmine, juukseid pidi lohistamine…. nii kole mida pidi Kelly üle elama.

ma küll pubeka tekstist ei järeldaks noaga ähvardamist, kuigi väga taheti serveerida nii- isa läks lihtsalt mööda.

lahtise käega vastu nägu ei võrdu näkku peksmisega

Ma ei tea, mulle ei jätnud Kelly saates head muljet, manipuleeriv tundus.

Isa kõne salvestuses jättis soovida, aga talle tehakse liiga küll…

Ema pilk enne sealt ekraanilt ärajalutades ei tundunud siiras.

+11
-65
Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle kõnepruugi jutuga meenus mulle teine paralleelne asi. Eelmist valitsust sarjati ka pidevalt kõnepruugi pärast, kuid reaalset tööd tegi see eelnev valitsus ennastunustavalt hästi. Nüüd on võimul need osava kõnepruugiga demagoogiameistrid, kuid valitsuse töö kui niisugune koroonaviiruse ohjamisel käib iga tunniga aina enam ja enam alla.

Täpselt sama mentaliteeti tajusin ma ka selles tänases intervjuus.

Aga kas see on seda väärt? Kas isa kõnepruuk tütrega, vaimne ja füüsiline terror (juustest tirimine, näkku löömine, sõimamine) on väärt neid hiilgavaid saavutusi spordis? Mis hetkel on piir? Kindlasti on Tõnis hea treener ja selles pole küsimustki, aga mis hinnaga? Palun vasta.

+44
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

– “T**a, ole vait, plika, raisk! Sõna otseses mõttes – f***ing ole vait! T**a, sa oled vastik tõusik, raisk!”

– “Ma ei taha, f**k, Kelly sinuga koos suusatada. F***ing, ma ei taha! Ma vihkan vahetevahel sind, ausalt! Anna andeks, et ma aus olen. Oma tütrele ei peaks nii ütlema. T**a, sa oled lihtsalt nagu…”

Ja sina tunned sellele mehele kaasa? Missugune kohutav ebaõiglus, et tema vaimne ja füüsiline vägivald avalikuks tuli.

Klipp algas sellega, et tra ole vait! See on tõesti väga räige, poleks seda isast oodanud. Aga siiski oleks tahtnud kuulata ka Kelly sissejuhatust. Miks see välja jäeti? Oleks samuti liiga ehmatav olnud?

+7
-38
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui minu laps või ema või isa sunniks mind suhteid ja varandust kohtu teel välja selgitama, siis ei tahaks minagi sellise sugulasega mitte ainumatki sõna vahetada

Midagi selgitada soovis ju isa, kes himustab oma lapse vara. Ja sai veel rohkem vastu nina, sest seaduste kohaselt ei saa vanem lapse vara enda omaks pidada.

+19
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle kõnepruugi jutuga meenus mulle teine paralleelne asi. Eelmist valitsust sarjati ka pidevalt kõnepruugi pärast, kuid reaalset tööd tegi see eelnev valitsus ennastunustavalt hästi.

Väga hästi tegelesid korruptsiooniga. Varastamine saigi lõpuks saatuslikuks.

+19
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

lahtise käega vastu nägu ei võrdu näkku peksmisega

Tõsiselt õigustad seda? Haige inimene. Ja ema peksmine (mis on tõendatud) on ka jumala ok?

+47
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma usun, et isal on tõendeid ema ja ka Kelly veelgi reljeefsemast väljendusviisist.

Kannaga pereliikme pihta virutamine ei tekita ka just erilist kaastunnet lööja suhtes (isa sõnade kohaselt olid kannaga löömised Kelly teod).

Mina näen seda, et peres keesid kõigil pinged üle. Aga meedias musta pesu pesemine on küll väga madal tegevus. Kellele see Kelly siis nüüd eeskujuks soovis olla? Endaealistele tüdrukutele?

Mina selgitaks sellises olukorras küll oma lapsele, et näed, kui kole on pere tülisid avalikkuse ees lahendada. Kui sul on probleemid, tule räägi minuga ja üritame probleemidele lahenduse leida.

+11
-41
Please wait...
Postitas:
Kägu

Isa usaldas perekonda, aga naispere on minu silmis isale ja vennale noa selga löönud.

Noa? Selle kööginoa, millega isa väideavalt Kellyt hirmutas?

See kõne oli hirmus jah. Siin teemas eelpool kirjutanud tippsportlaste trenni sundijate arvates ilmselt normaalne, et teismelist niisuguse sõnavaraga hilinemise eest sõimatakse.

+16
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma kujutaks elu sees ette, et minu isa mulle selliseid sõnu ütleks. Isegi vennad, kellega teisemeas sai ikka kakeldud ja kraageldud, ei kostitanud mind kunagi roppude sõnadega. Härrasmees suudab oma suud daamide kuuldes ohjata ka ärritunud olekus.

+45
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rõlge sõnapruuk ja närvilisus sellel isa Tõnisel. Soovin naistele ainult head ja paremat, selliste asjadega ei ole lihtne avalikkuse ette tulla.

+41
-6
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 413 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sildarude lugu