Esileht Kodunurk silikoonist vormid – kas on head?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: silikoonist vormid – kas on head?

Postitas:

ja kui osta – kas mingil firmal on parem toodang või vahet ei ole.
Koogivormi oleks vaja – ei oskagi otsustada – kas vana hea plekk või siis nüüd juba silikoon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maitseasi ilmselt, aga mulle endale meeldivad küll silikoonist vormid oluliselt rohkem.
Kõige odavamat ei soovita osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni leht tagasi on samal teemal pikalt-pikalt juttu, otsi üles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga ei meeldi, sest ei tee kooki pruuniks, kahvatud jäävad. Seetõttu meeldivad tavalised vormid rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka neid terve hunnik kodus, aga ei meeldi eriti. Häda pärast saab ju kasutada, aga tavalise kvaliteetse plekkvormiga ei saa ikka võrrelda. Mul ei küpse ka kõik asjad silikonvormis ilusti krõbedaks. Teiseks on mul selline imelik gaasiahi, et pean tihtipeale küpsetistel grilli kasutama, et pealt ka pruuniks saada, aga silikoniga ei tohi grilli kasutada.

Lisaks on mul mingi kiiks vist, aga ma tunnen sellist \”kummist\” maitset toitudel juures:D Vormid ise on Tupperware omad, seega võiksid ju kvaliteetsed olla, aga ikkagi… Poes olen täheldanud, et mõned haisevad jubedalt. Neid küll osta ei julgeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli silikoonvorm.
Jama.
Küpsetis ei ole maitselt nagu see, krõbedust pole ollagi ja kõvemat kuuma neile ka anda ei tohi.
Küpsetasin siis ühe lahtise piruka ja viisin ühes vormiga ülakostiks. Saaja oli väga õnnelik vormi üle, kuigi ütlesin, et minu vana, mitte spets talle ostetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koogi- ja muiduvormideks eelistan iga kell plekkvorme või klaasist, oleneb siis mida valmistada.

Kuid muffinivormid on küll silikonist ja need on küll head ning õigustavad end igati. Muidu varem ei saanud muffidelt paberit ümbert ära, kuid kui silikonvorme kasutama hakkasin, see probleem kadus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk silikoonist vormid – kas on head?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.