Esileht Kodunurk Silikoonvorm ajab kärssand kummihaisu välja!

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Silikoonvorm ajab kärssand kummihaisu välja!

Postitas:

Kas esmakordsel kasutamisel ongi see normaalne või on oht, et ta 200C juures üles sulab? 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 14:48; 17.04 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvan, et normaalne. vähemalt minul ka esimestel kordadel haises. lubatud temperatuurid on tavaliselt vormi peal kirjas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tunnen küpsetistel ka silikoonimaitset. Ei kipu seda vormi ilma küpsetuspaberita kasutama – kui juba haiseb ja maitset annab, siis ei saa tervislik kuidagi olla. Mul muffinivorm ja lihtsam, panen paberist muffinivormid lihtsalt sisse. Muud silikoonvormi ei osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oli jah nagu vormi maitse kookidel juures … aga ehk läheb üle? vahvleid küpsetades oli ka esimesel korral vahvlitel vahvlipressi maitse juures, ehkki sai puhastatud ja töödeldud eelnevalt nagu vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 14:48; 17.04 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silikoonvorme on väga laias hinnaklassis. Äkki asi ka kvaliteedis? Mul on endal vaid need üksikud muffinivormid, need pole küll kunagi haisenud ega kõrvalmaitset andnud (8 tk pakis, erivärvilised, ostsin Kaubamajast).

Igasugu Koduekstra vorme ma väga ei julgeks kasutada, seal minu meelest paljud kaubad haisevad (nn odav hiina hais) ja kvaliteedis julgeb ka kahelda…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 19:44; 17.04 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahvliküpsetaja ma eelnevalt puhastasin korralikult ja esimesed vahvlid viskasin minema (nii on ka kasutusjuhendis kirjas). 5.vahvel maitses küll juba väga hästi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 19:44; 17.04 19:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Silikoonvorm ajab kärssand kummihaisu välja!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.