Esileht Ilu Silma alalaugude op

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Silma alalaugude op

Postitas:

Tere! Minu probleem seisneb aukuvajunud silmaalustes, eriti just vasakpoolne. Käisin Marju Karini juures, maksin 400 eurot ja tulemus null. Ütles, et peab korra veel tegema. Sisetunne aga ütleb mulle vastupidist. Olen uurinud ka omal käel natuke ja palju kiidetakse, oma rasva süstimise, pluss silmaaluse naha korrigeerimist. See küll tunduvalt kallim aga pidi pea 10 aastat kestma ja tulemus pidi väga hea olema. Kas siin liigub kedagi, kes seda teinud. Kuidas oli ja kelle juures käisite.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 21:18; 03.09 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No näoringlõikus aitab kindlasti või siis ainult silmalaugude jh. Süstimisest ei usu,et kasu on kauaks. Kui kirjutad,et üldse kasu polnud siis pole mõtet enam sinna raha raisata. Mul just ülemised vajuvad ja mõtlen ka lõikust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin konsultatsioonil ja sain teada, et aukuvajunud siniseid silmaaluseid ühe lõikusega ilusaks ei pruugi saada. Ainult üleliigse naha eelmaldamine ei tee pilti paremaks ja oma rasva kasutatakse sel juhul järgmisel lõikusel. Aga tulemus ei pruugi olla selline, nagu ootad, sest kui aukus silmaalused on sellest, et silmad asetsevad nö sügaval silmakoobastes, siis rasvaga poputatud silmaalused võimendavad seda. Vähemalt minu puhul öeldi nii ja lõin käega. Las siis olla aukus ja sinised. Üritan hoopis oskuslikumalt meikida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu Silma alalaugude op

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.