Esileht Ilu Silmaalused kotid – geneetika või eluviis

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Silmaalused kotid – geneetika või eluviis

Postitas:
Kägu

Mõnedel naistel on silmade all tugevad kotid. Kas see on geneetiline värk, või eluviisist tekkinud mure? Varem arvasin, et seda tekitab liigne alkoholi tervitamine ja soolase/ebatervisliku toidu tarbimine, aga olen näinud neid kotte ka väidetavalt väga tervislike eluviisidega naiste näos. Kas nad on siis salajoodikud ja rämpsusöödikud, või on see iluviga hoopis halbade geenide süü?

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

…ja kõik punetava nina ja põskedega on ka (sala)joodikud

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Südame-, neeru- või kilpnäärmega midagi halvasti. Liiga vähe ööund. Naha vananemine, kollageeni sisaldus nahas väheneb.
Pigem jah on korralikel inimestel rohkem, joodikutel nii palju polegi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pigem on ikka geenidest, olen näinud küllaldaselt joodikuid, kellel pole mingeid kotte ja väga tervislike eluviisidega inimesi, kellel on need kotid. Ei pruugi ka südame, neeru või kilpnäärmega midagi halvasti olla, pigem ei ole nende asjadega seotud.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hiljuti nägin intervjuud Katrin Pihelaga, kes enda jutu järgi on väga terviseteadlik ja kreemitab-silub ennast igast otsast, aga tal olid päris kottis silmaalused.

https://tv.delfi.ee/uudised/annestiil/video-ilumessi-peakorraldaja-katrin-pihela-seda-paeva-mil-kosmeetikatoostus-keskkonda-ei-saasta-ilmselt-ei-tule?id=87723187

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võib olla nii ja võib olla naa.

Mul oli kunagi üks kursakaaslane, kellel olid silmaalused koguaeg väga tumedad, natuke nagu aukus silmas. Noor inimene, vavealt et end ära joonud ja ei tundunud ka haige olevat (nüüd 15 aastat hiljem näeb ta igati terve välja).

Ma ise olen endale juba teismeeast saadik kujutanud ette, et kotid on silme all. “Kujutanud ette” selle pärast, et kunagi ühe kosmeetiku käest küsisin midagi nende kohta ja vastas, et ta ei saa midagi aru 😀 Nüüd ilmsel tküll juba on päriselt, aga jumal teab, võibolla kujutan ikka ette endal,e mingid nooruspõlve kompleksid.

Kindlasti on ka neid juhtumeid, kus on eluviiside või siis tervise tõttu. Aga mitte kõik juhtumid.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole tähtis, kuidas nad on tekkinud. Imestan, et nende eemaldamiseks midagi ette ei võeta. See on lihtne opp, kestab pool h ja maksab 1500 kanti, aga 10 aastat noorem koheselt, lisaks terve väljanägemine.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pole tähtis, kuidas nad on tekkinud. Imestan, et nende eemaldamiseks midagi ette ei võeta. See on lihtne opp, kestab pool h ja maksab 1500 kanti, aga 10 aastat noorem koheselt, lisaks terve väljanägemine.

Kelle juures teha lasid?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hiljuti nägin intervjuud Katrin Pihelaga, kes enda jutu järgi on väga terviseteadlik ja kreemitab-silub ennast igast otsast, aga tal olid päris kottis silmaalused.

https://tv.delfi.ee/uudised/annestiil/video-ilumessi-peakorraldaja-katrin-pihela-seda-paeva-mil-kosmeetikatoostus-keskkonda-ei-saasta-ilmselt-ei-tule?id=87723187

Minul on palju hullemad kotid silme all kui Katrinil. Väga põen nende pärast. Kahtlustan, et asi veidi geneetikas ja minu magamisasendi harjumuses.Kuna selili ei saa magada siis ainult külgedel või kõhuli nägu padjas nö. lössis. Nii kogunebki lümfivedelik silmaalustesse.
Kirurgiat ei saa lubada raha tõttu ja ausalt öelda kardan ka tulemust.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin ka seda videot-no kotid pole midagi hullu, enamikel on hullemini ikka, aga no hambad-iuuuu, jälle jubedad labidad pandud. No milleks!

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin ka seda videot-no kotid pole midagi hullu, enamikel on hullemini ikka, aga no hambad-iuuuu, jälle jubedad labidad pandud. No milleks!

Mis labidad? Mul on samasugused, pole midagi “pandud”, ongi sellised nätsud ees. Kotid on mul ka üsna sarnased, vanusega tekkinud, vähene magamine teeb hullemaks. Üldse kuidagi väga minu nägu naine, isegi kulmujoon ja kortsud nende kohal. Kole, siis kole, jumal teiega 😀

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis labidad? Mul on samasugused, pole midagi “pandud”, ongi sellised nätsud ees

2 korda paksemad kui alumised hambad, teise kujuga ja ettepoole? Selge.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on ka ülemised hambad 2x paksemad kui alumised 😀 Hiljuti mu ema üllatus ja kommenteeris mu alumisi hambaid, et nii väikesed ja suured vahed – ma vaatasin oma enda ema lolli näoga, et halloo, mul on terve elu nad sellised olnud 😀 Ongi all nagu reha, suured vahed, väikesed hambad

Mismõttes teise kujuga? Loomulikult on ülemise ja alumised hambad erineva kujuga. Pigem kui on võltshambad, sisi võib olla tulemus,e t kõik on ühesugused. Ma pole veel näinud kedagi, kellel ülemised ja alumised hambad on sama suured, sama kujuga ja täpselt kohakuti.

Ülemised ja laumised lõikehambad ei tohigi omavahel nö tavapärases olekus kokku puutuda, vaid ülemised peavadki nõks eespool olema. Vähemal tminul nad küll kokku ei puutu, kui purihambad on koos, ja mul on olnud ülemisel rivil breketid veel,e t nad nö õigesse rivvi lükata.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis labidad? Mul on samasugused, pole midagi “pandud”, ongi sellised nätsud ees

2 korda paksemad kui alumised hambad, teise kujuga ja ettepoole? Selge.

Ongi 2 korda paksemad, ma ei tee nalja. Ettepoole väga enam ei ole, breketid ajasid selle asja korda. Ka tõsteti breketitega need labidad kõrgemale, et hambarida ühtlane oleks. Kõik on oma, lihtsalt paremini paika aetud.
Ma esimest korda kuulen, et selliseid asju “pannakse”, minu arvates on see lihtsalt eripära, iluviga vms.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma esimest korda kuulen, et selliseid asju “pannakse”, minu arvates on see lihtsalt eripära, iluviga vms.

No näiteks Eda-Liis Kann.
Paljudel on tänapäeval laminaadid peal ning hambad paksud.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ongi 2 korda paksemad, ma ei tee nalja. Ettepoole väga enam ei ole, breketid ajasid selle asja korda. Ka tõsteti breketitega need labidad kõrgemale, et hambarida ühtlane oleks. Kõik on oma, lihtsalt paremini paika aetud.

Leidsin sellise kommi siit perekoolist: Kartin Pihelal on halva kvaliteediga tehtud töö, kui ta näeb välja ebainimlikult hobuse moodi. Neid halva kvaliteediga tööd tegevaid hambaarste on Eestis nii Tallinn kui ka kõik muud kohad täis.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No minul on hommikul kottis silmaalused garanteeritud, kui ma eelmisel õhtul kasvõi lonksu veini võtan.
Ma tavaliselt rohkem ei võtagi kui lonksu ja teengi seda ainult nö. maitsmise eesmärgil, kui keegi hirmsasti peale käib, et “proovi, see on väga hea”.

Mekin suutäie ja hommikul on näost kohe näha.
Muidu pole mingeid kotte silmade all. Nii et minul on küll otseselt alkoholiga seotud see, eriti veiniga.

Õnneks mulle vein üldse ei maitse ja muu alkoholiga ka sõber ei ole, nii et üldse ei põe selle pärast. Mulle üsna sobib, sest see samas ka motiveerib pakkujatele kindla “EI” ütlema. Kes see ikka tahab hommikul loppis näoga olla.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Leidsin sellise kommi siit perekoolist: Kartin Pihelal on halva kvaliteediga tehtud töö, kui ta näeb välja ebainimlikult hobuse moodi. Neid halva kvaliteediga tööd tegevaid hambaarste on Eestis nii Tallinn kui ka kõik muud kohad täis.

Mulle tundub ka, et tal on ikka pandud sellised. Ja selline asi on kerge juhtuma, kui ei soovi oma hammast üliõhukeseks lihvida, et laminaadid peale panna. Aga minu arust ikka suhteliselt jube, kui maksad hammaste eest hiigelsumma, aga tulemus on halb. Ja seda näen paljude tuttavate pealt ikka ja jälle, kui halba tööd Eestis tehakse. Ise pole julgenud sellepärast pannagi mingeid katteid, kergelt valgendatud ja pisikeste iluvigadega oma hambad on kindlalt palju ilusamad kui sellised hobusehambad. Katrin Pihelat pean sellegipoolest väga kenaks naisterahvaks ja väikesed kotid silmade all ei häiri üldse, pisikesed iluvead pigem kaunistavad.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kottis ja tumedad silmaalused on üldiselt geneetilised ja rohkem häirivad siis kui silmade all õhuke nahk ja veresooned naha alt läbikumavad. Nooremana õudselt põdesin, nüüd ei tee enam väljagi. Ei pea vaatama kui ei meeldi, mina endale meeldin, oma mehele ja lastele ka.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen vist päris pime või ei tea ilustandarditest midagi. Mõte kottidest silmade all meenutab mulle üht endist õpetajat, kellel olid rippuvad kotid, konkreetselt. See Katrin Pihela tundub väga kena naine ja ma ei näe üldse, et tal mingi iluviga oleks.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on nii rumal mõtlemine, mõnel pole isegi hambaarsti jaoks raha, veel vähem mingite kottide eemaldamiseks. 1500 on suur summa.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

http://faktid200.blogspot.com/2014/01/miks-tekkivad-vanuritel-silmade-alla.html
sellised on kotid ja on palju hullemaid

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on nii rumal mõtlemine, mõnel pole isegi hambaarsti jaoks raha, veel vähem mingite kottide eemaldamiseks. 1500 on suur summa.

Ma ei räägi toimetulekupiiril elavatest inimestest.
Kotid on koledad nagu korratud hambad.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsa opiga saab lahti. Mõnel on geneetiliselt padjakesed silme all, need lõigatakse ära.

_

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirurgiat ei saa lubada raha tõttu ja ausalt öelda kardan ka tulemust.

Ma kartsin ka, eriti kui neid jubedaid pilte nägin peale ebaõnnestunud oppi. Aga käisin ära 3 a tagasi, sest kotid läksid järjest hullemaks. Lõikas P.Pree Tartus, ta oli ainus, kelle juurde ma julgesin minna ja tulemus on tõesti ilus, siiamaani. Kallis on ta ka muidugi, aga pohhui sest rahast, see tuleb ja läheb, aga endal on nüüd tükk maad parem olla

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tal ei ole kotid, lihtsalt aukus silmad.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tal ei ole kotid, lihtsalt aukus silmad.

Aukus? See on ju vastupidine konditsioon kottidele. Temal ei ole aukus silmad, pigem ikka kotid. Kas neid nüüd lõikama peab minema, on tema enda asi, sest ega need eriti hullud ei ole küll.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen 31 ja viimased 6 kuud silmad väga kottis. Enda arust olen üsna tervislike eluviisidega, näonahk pigem rasune, ei tea nüüd mis lahti on. Mis selle vastu aitaks? Ise arvan et äkki magan padi näos, äkki see tekitab, meelgib magada ka pigem soojas, kuid nüüd üritan külmemas toas magada.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enamikul juhtudel geneetika. See on geenide poolt paika pandud, kuhu sul rasv eelistab koguneda.
Aga mis puudutab siin lingitud intervjuud, siis minu pilk jäi ka kõige esimesena sellele pidama, kui jube kontrast oli üla- ja alahammaste vahel. Ülemised võltsilt läikivad, suured, valged, ei mahu suhu ära ja alumised kahvatud, hallid, tuhmid, ebaühtlased. Mõtlesin midagi nende kohta kirjutada, aga mitu inimest oli juba ette jõudnud. Tahaks täitsa teada, kus selline hambarida tehtud on. Et teaks hoiduda. Ehmatavalt silmatorkav ja kole tulemus.

+3
0
Please wait...

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Esileht Ilu Silmaalused kotid – geneetika või eluviis