Esileht Ilu Silmaalused, soovitage peitekreemi

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Silmaalused, soovitage peitekreemi

Postitas:
Kägu

Silmaalused on väsinud, aukus ja nn ringid silmade all. Soovitage head peitekreemi- jumestuskreemi vms

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama probleem, ei aitagi midagi. Täitesüstid lasen teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsisin ka ja kiire googeldamine ütles, et Maybelline age rewind peitekreem peaks enam-vähem olema ja parem kui mõned kallimast hinnaklassist. Keegi ehk oskab kommenteerida?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsisin ka ja kiire googeldamine ütles, et Maybelline age rewind peitekreem peaks enam-vähem olema ja parem kui mõned kallimast hinnaklassist. Keegi ehk oskab kommenteerida?

Kui endale õige tooni leiad, siis küll. Pole üldse halb toode.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas seda kreemi kasutada? Mida alla, mida peale, kuidas peale kanda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulasin “pink shade” podcasti ja sealne podcaster soovitas toodet nimega “bye bye under eye”

See polnud makstud reklaam ja pidi tõesti töötama. Kes 90 day fiance saadet vaatab, siis soovitus oli suunatud Kimbaaaaarlyle.

Seda pidi saama näiteks amazonist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas seda kreemi kasutada? Mida alla, mida peale, kuidas peale kanda?

Katseta, mis toimib. Toode on hea, aga peale kandmine paljuski ei sõltu mitte ainult tootest, vaid naha seisukorrast (kortsud, kuivus, rasune jne). Sama toode võib peita tumedad silmaalused noorel ja vanal. Noorel piisab ehk kuidas iganes seda peale kannab, vanem peab arvestama, et kortsukestesse ei valguks.

Peale saab kanda pintsliga, beauty blenderiga sõrmedega

Kas sobib alla silmaaluskreem, puuder (on ka värvitud puudreid, mis mõeldud just silmaaluseid kortse täitma) või otse nahale.

Kusjuures minu parim avastus ongi silma alla beautyblenderiga puuder + peitepulk peale tupsutada.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas seda kreemi kasutada? Mida alla, mida peale, kuidas peale kanda?

Katseta, mis toimib. Toode on hea, aga peale kandmine paljuski ei sõltu mitte ainult tootest, vaid naha seisukorrast (kortsud, kuivus, rasune jne). Sama toode võib peita tumedad silmaalused noorel ja vanal. Noorel piisab ehk kuidas iganes seda peale kannab, vanem peab arvestama, et kortsukestesse ei valguks.

Peale saab kanda pintsliga, beauty blenderiga sõrmedega

Kas sobib alla silmaaluskreem, puuder (on ka värvitud puudreid, mis mõeldud just silmaaluseid kortse täitma) või otse nahale.

Kusjuures minu parim avastus ongi silma alla beautyblenderiga puuder + peitepulk peale tupsutada.

Kusjuures minu parim avastus ongi silma alla beautyblenderiga puuder + peitepulk peale tupsutada.

 Kas vastupidi ei peaks olema!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas seda kreemi kasutada? Mida alla, mida peale, kuidas peale kanda?

Katseta, mis toimib. Toode on hea, aga peale kandmine paljuski ei sõltu mitte ainult tootest, vaid naha seisukorrast (kortsud, kuivus, rasune jne). Sama toode võib peita tumedad silmaalused noorel ja vanal. Noorel piisab ehk kuidas iganes seda peale kannab, vanem peab arvestama, et kortsukestesse ei valguks.

Peale saab kanda pintsliga, beauty blenderiga sõrmedega

Kas sobib alla silmaaluskreem, puuder (on ka värvitud puudreid, mis mõeldud just silmaaluseid kortse täitma) või otse nahale.

Kusjuures minu parim avastus ongi silma alla beautyblenderiga puuder + peitepulk peale tupsutada.

Kusjuures minu parim avastus ongi silma alla beautyblenderiga puuder + peitepulk peale tupsutada.

Kas vastupidi ei peaks olema!?

Ei pea! Mis avastus too siis oleks?!

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Flormar Perfect Coverage concealer.

Müügil L Cosmetics poodides.

Maksab vaid mõned eurod ja üllatavalt hästi katab silmaalused. Peale pisut kinnituspuudrit, sest kipub kortsudesse kogunema, kuid puudriga püsib hästi.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsisin ka ja kiire googeldamine ütles, et Maybelline age rewind peitekreem peaks enam-vähem olema ja parem kui mõned kallimast hinnaklassist. Keegi ehk oskab kommenteerida?

See Maybelline pole midagi erilist. Paremini peitis Lumene nordic chic peitepliiats aga see kippus kortsudesse kogunema. Ega siin polegi midagi muud kui ehk tõesti süstid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lemmik on Bye Bye Under Eye Anti-Aging Concealer

olen proovimud mitmeid peitekaid kuid see on lemmik ja teeb perfektseks mu tumedad silmaalused ja peidab ka selle tobeda joone ????päris krōbeda hinnaga kuid see on seda väärt ja seda kulub mega vähe ka????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisama ütlen, et siniseid silmaaluseid süstid ei paranda, sest nahk on õhuke. Siis on variant kas naha kvaliteeti parandada (laser, niidid, niisutavad süstid), süstidest pole kasu. Süste kasutatakse siis, kui silmaalused on lohku vajunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis on variant kas naha kvaliteeti parandada (laser, niidid, niisutavad süstid)

Mis need niisutavad süstid on? Hüaluroonhape?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis need niisutavad süstid on? Hüaluroonhape?

Enam-vähem jah, aineid on palju erinevaid. Aga siniste silmaaluste vastu ei tee imet mitte ükski asi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis need niisutavad süstid on? Hüaluroonhape?

Enam-vähem jah, aineid on palju erinevaid. Aga siniste silmaaluste vastu ei tee imet mitte ükski asi.

Ega ei tee jah. Ja silmade alla peitekreemi kuhjamine (nii, et see tõesti sinise ära kataks) on kuidagi talutav ehk 18-aastaste puhul. Vanemal nahal on see ikka koledam kui see sinine kuma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega ei tee jah. Ja silmade alla peitekreemi kuhjamine (nii, et see tõesti sinise ära kataks) on kuidagi talutav ehk 18-aastaste puhul. Vanemal nahal on see ikka koledam kui see sinine kuma.

Nii ta on. Mida katvam kreem, seda hullemaks teeb tavaliselt kortsud. Kortsude rõhutamine teeb rohkem vanemaks kui sinised ringid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu Silmaalused, soovitage peitekreemi