Esileht Ilu silmaaluste täitesüstid

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: silmaaluste täitesüstid

Postitas:
Kägu

Kas keegi on käinud tegemas silmaaluste täitesüste Gioventus kliinikus? Või Gonsiori kliinikus? Kuidas rahule jäite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on üks riskantne asi, mina olen kahe arsti käest neid küsinud ja kumbki ei soovitanud. Sõbrannal juhtus nii, et oli alguses natuke ilusam, aga pärast tekkisid silmade alla kotid, mida pidi lõikama minema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda küll tavaliselt ei teha, pigem eemladatakse lõikusega silmaaluseid kortse ja kotte, mida seal täita veel… Oled kindel ikka, et soovid, mis põhjusel?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mida seal täita veel…

Täidetakse, kui silmad on aukus või on pisarakanali juures vagu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda küll tavaliselt ei teha

Ei tehta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tehakse ja väga edukalt. Ise ei ole teinud, aga sõbranna tegi ja tulemus on palju värskem. Lõtvade kottide puhul muidugi ei tehta, siis on vaja juba nahk ja rasvasongad ära lõigata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegim Marju juures 2 aastat tagasi-siiani ilusad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen ka Marju Karini juures ja Melior kliinikus. Mõlemaga rahul, aga kuna Karin teeb ilma kanüülita ja minu jaoks on see kanüüli toppimine liiga valus, siis jäin valutu protseduuri peale.

Tulemus on väga suure effektiga, kui silmad on tugevt auku vajunud ja tumedad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulemus on väga suure effektiga, kui silmad on tugevt auku vajunud ja tumedad.

Igaks juhuks täpsustan, et tumeduse vastu see küll ei aita, sest tumedad on silmaalused sellepärast, et nahk on õhuke, aga täitesüst ei tee nahka paksemaks. Kui silmad on aukus, siis täidab süst augu ära, aga ei aita kortsude, kottide ja tumeduse vastu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanane väärikalt 🙂 Õpi armastama oma kortsukesi ja elukogemuse märke ja naerata, oled ilus siis niigi.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanane väärikalt ???? Õpi armastama oma kortsukesi ja elukogemuse märke ja naerata, oled ilus siis niigi.

Ma tahaks oksendada iga kord, kui keegi selle rõveda klišeega lagedale tuleb. Vananege väärikalt nii kortsus ja lömmis kui jaksate, aga ärge kaagutage igas teemas, kus naised ei soovi seda teha.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks oksendada iga kord, kui keegi selle rõveda klišeega lagedale tuleb. Vananege väärikalt nii kortsus ja lömmis kui jaksate, aga ärge kaagutage igas teemas, kus naised ei soovi seda teha.

Seda pläägutavad enamasti need, kel pole finantsi ennast korda teha.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks oksendada iga kord, kui keegi selle rõveda klišeega lagedale tuleb. Vananege väärikalt nii kortsus ja lömmis kui jaksate, aga ärge kaagutage igas teemas, kus naised ei soovi seda teha.

Seda pläägutavad enamasti need, kel pole finantsi ennast korda teha.

Aga oma rumalust ei anna paraku ühegi süstiga “korda teha”.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks oksendada iga kord, kui keegi selle rõveda klišeega lagedale tuleb. Vananege väärikalt nii kortsus ja lömmis kui jaksate, aga ärge kaagutage igas teemas, kus naised ei soovi seda teha.

Seda pläägutavad enamasti need, kel pole finantsi ennast korda teha.

Aga oma rumalust ei anna paraku ühegi süstiga “korda teha”.

Klassika.
Kortsus ilmetu vanamutt -tark ja haritud

Enda välimuse eest hoolitsev naine – loll nagu lauajalg.

Mine osta ajamasin ja kao tagasi aastasse 1930

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga oma rumalust ei anna paraku ühegi süstiga “korda teha”.

Vaeseke. Kortsus ja loll ka veel. Ma õnneks hoolitsetud ja arukas.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga oma rumalust ei anna paraku ühegi süstiga “korda teha”.

Vaeseke. Kortsus ja loll ka veel. Ma õnneks hoolitsetud ja arukas.

Ja ometi oleme kõik näinud pilte, mis saab hiljem 70aastaselt näevad pigem koledad välja need, kes end pidevalt süstida lasevad. Jah, kui esimesi kortsukesi siluda, ongi tulemus ilus. Aga 50aastaselt juba ebaloomulik. Ja kui ceel huuli ka spstitakse, nii et ülahuul oleks nagu paistes…

Kui paljud ilusad näitlejad on oma välimuse rikkunud – ja ma ei pea silmas nö totaalset ebaõnnedtumist nagu nt Donatella Versace, vaid lihtsalt ebaloomulikkust – nagu nt Megan Fox, Nicole Kidman, aga ka Madonna  – kelle kõrge ea tõttu kõik kohendamised karjuvad näkku.

Aja jooksul vajate järjest rohkem ja rohkem.

Samas on võimalik võidelda väheminvasiivsete meetoditega. Süst ei ole hoolitsemine. Hoolitsemine on näojooga, tervislik toit, värske õhk (+päikesekaitse), uni jne. Ja miks mitte ka nahka turgutavad tooted, kuigi niisutus on peamine. Hoolitsemine on ennetamine. Süst tegeleb tagajärjega.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ometi oleme kõik näinud pilte, mis saab hiljem 70aastaselt näevad pigem koledad välja need, kes end pidevalt süstida lasevad. Jah, kui esimesi kortsukesi siluda, ongi tulemus ilus. Aga 50aastaselt juba ebaloomulik. Ja kui ceel huuli ka spstitakse, nii et ülahuul oleks nagu paistes…

Kui paljud ilusad näitlejad on oma välimuse rikkunud – ja ma ei pea silmas nö totaalset ebaõnnedtumist nagu nt Donatella Versace, vaid lihtsalt ebaloomulikkust – nagu nt Megan Fox, Nicole Kidman, aga ka Madonna  – kelle kõrge ea tõttu kõik kohendamised karjuvad näkku.

Sa nüüd võrdled ebaõnnestunud ilulõikusi süstidega???

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga oma rumalust ei anna paraku ühegi süstiga “korda teha”.

Vaeseke. Kortsus ja loll ka veel. Ma õnneks hoolitsetud ja arukas.

Ja ometi oleme kõik näinud pilte, mis saab hiljem 70aastaselt näevad pigem koledad välja need, kes end pidevalt süstida lasevad. Jah, kui esimesi kortsukesi siluda, ongi tulemus ilus. Aga 50aastaselt juba ebaloomulik. Ja kui ceel huuli ka spstitakse, nii et ülahuul oleks nagu paistes…

Kui paljud ilusad näitlejad on oma välimuse rikkunud – ja ma ei pea silmas nö totaalset ebaõnnedtumist nagu nt Donatella Versace, vaid lihtsalt ebaloomulikkust – nagu nt Megan Fox, Nicole Kidman, aga ka Madonna – kelle kõrge ea tõttu kõik kohendamised karjuvad näkku.

Aja jooksul vajate järjest rohkem ja rohkem.

Samas on võimalik võidelda väheminvasiivsete meetoditega. Süst ei ole hoolitsemine. Hoolitsemine on näojooga, tervislik toit, värske õhk (+päikesekaitse), uni jne. Ja miks mitte ka nahka turgutavad tooted, kuigi niisutus on peamine. Hoolitsemine on ennetamine. Süst tegeleb tagajärjega.

Milleks sellist jura kokku kirjutada?

“Hakkate vajama järjest rohkem ja rohkem” – ilusüstid pole mingi heroiin, millest sõltlaseks jääb!

Ja mida sa võrdled? Pekkiläinud näo ringlõikuseid täitesüstidega? Mis need “paistes huuled” kortsude täidesüstidesse puutuvad?

Sa oled täiesti tüüpiline inimene, kes ei tea ilusüstidest ööd ega mütsi, aga igas teemas on esimene targutama ja ma võin sulle ülima kindlusega ütelda, et su ümber on meeletult ilusaid naisi, kes ennast regulaarselt süstimas käivad ja millest sa aru ei saagi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks oksendada iga kord, kui keegi selle rõveda klišeega lagedale tuleb. Vananege väärikalt nii kortsus ja lömmis kui jaksate, aga ärge kaagutage igas teemas, kus naised ei soovi seda teha.

Seda pläägutavad enamasti need, kel pole finantsi ennast korda teha.

Kaagutage? Pläägutavad? Ei ole vist raske ära arvata, mis kaader siin enda finantse ja iluprotseduure kiidab – Soome ehharite (hariduseta ja kultuurita) naised.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga oma rumalust ei anna paraku ühegi süstiga “korda teha”.

Vaeseke. Kortsus ja loll ka veel. Ma õnneks hoolitsetud ja arukas.

Mine osta endale veidi elegantsi ka, kui kalla raha annab, siis ei räägi nagu turumutt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine osta endale veidi elegantsi ka, kui kalla raha annab, siis ei räägi nagu turumutt.

Ma olen rikas naine, teistelt almusi ei kerja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaagutage? Pläägutavad? Ei ole vist raske ära arvata, mis kaader siin enda finantse ja iluprotseduure kiidab – Soome ehharite (hariduseta ja kultuurita) naised.

Kaagutama ja pläägutama on väga tabav väljend inisejate kohta. Mis kaader sa ise muidu oled?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaagutage? Pläägutavad? Ei ole vist raske ära arvata, mis kaader siin enda finantse ja iluprotseduure kiidab – Soome ehharite (hariduseta ja kultuurita) naised.

Kaagutama ja pläägutama on väga tabav väljend inisejate kohta. Mis kaader sa ise muidu oled?

Inisejad? Sa just kinnitasid mu arvamust mitmekordselt. Äärmiselt labane kõnepruuk, mis on omane harimatutele naistele.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine osta endale veidi elegantsi ka, kui kalla raha annab, siis ei räägi nagu turumutt.

Ma olen rikas naine, teistelt almusi ei kerja.

Mine lõpeta siis raha eestki keskkool ära.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine lõpeta siis raha eestki keskkool ära.

Pole vaja, mul on magistrikraad.

Sinusuguste kohta sobivad need sõnad imetabaselt. Labasusest on asi kaugel-tavaline sõna tavalisele inimesele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine lõpeta siis raha eestki keskkool ära.

Pole vaja, mul on magistrikraad.

Sinusuguste kohta sobivad need sõnad imetabaselt. Labasusest on asi kaugel-tavaline sõna tavalisele inimesele.

Siis on ikka tõsi, et haridus matsi ei riku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis on ikka tõsi, et haridus matsi ei riku.

Küll sa oled ebameeldiv inimene. Täitsa kahju sinust. Kibestunud ning õel tädi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Ilu silmaaluste täitesüstid