Esileht Koolilaps Silmaarst Tln

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Silmaarst Tln

Postitas:
Kägu

Kolisime alles Tlna ja lapsel ilmselt silmapõletik (silmad rähma täis, teist päeva). Kas Tlns võtab kuskil silmaarst vastu ka elavas jrk? Aitäh

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ravi tänava keskhaigla emos. Silmaarst 8.00-20.00 , elav järjekord.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanasti oli Ravis silmatraumadega patsiendid ja Magdaleenas silmahaigustega patsiendid. Mina olen oma silmapõletikus lapsega Magdaleenas käinud (5a tagasi). Ega tal allergiat pole? See võtab ka rähma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanasti oli Ravis silmatraumadega patsiendid ja Magdaleenas silmahaigustega patsiendid. Mina olen oma silmapõletikus lapsega Magdaleenas käinud (5a tagasi). Ega tal allergiat pole? See võtab ka rähma.

Tundub põletik. Algas ühest silmast ja täna õhtuks teine ka. Punetavad ka. Teadaolevaid allergiaid pole. Tundub, et apteegist ostetud tilgad ei aita.

Aitäh info eest. Uurin neid kohti kohe hommikul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tallinnas on kõik silmaprobleemid ravi tänava emos. Ükskõik, mis mure või mis vanus, kõik saadetakse sinna 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei ole nii, silmapõletikud jmt kergem kraam on eelistatult Magdaleenas. Olen aastakümneid nn silmapatsient igasuguste probleemidega olnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Helistagae varahommikul igaks juhuks ka sinna Ravi tn lastepolikliiniku poolele ja öelge, et erakorraline kiireloomuline põletik, kas saab abi. Mõni aasta tagasi oli seal nii, et varahommikul vist kell 8.00 , võttis laste silmaarst selliseid traumade ja põletikega lapsi vastu ja hiljem jätkas tavaliste patsientidega. Et polnud vaja minna täiskasvanute emosse. Et tahan öelda, et kui see laste silmaarsti võimalus, siis kasutage ikka seda, on kindlasti etemad. Aga muidu ka, minge emosse varakult kohale, muidu peab pikalt ootama, kogetud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks teil silmapõletiku jaoks silmaarsti tarvis on??? Selliste asjadega tegeleb perearst! Praegu ei ole ometi nädalalõpp, et mitu päeva perearstile ei pääseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selleks, et diagnoosida, jobu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sul perearst on? Ükskõik kus, ei pea samas linnas olema. Äkki helistad talle ja räägud mure ära. Silmapõletik on lihtne, aga äärmiselt nakkav haigus. Silmaarsti ukse taha seda levitama minna ei tundu väga tark mõte.
Perearst teeb digiretsepti, ostad tilgad välja ja ongi korras.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea küll, mis perearstid siin perekoolis liiguvad aga meie oma just silmaarsti erakorralist vastuvõttu soovitaski. Niisama retsepte ei kirjuta kunagi välja. Silmaarstil on vajalik aparatuur, et määrata õige ravi. Põletikul ja põletikul on vahe 😊 Terved inimesed üldjuhul ju arstil ei käi. Aitäh kaasamõtlemast, saime vajaliku ravi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ITK Silmakliiniku valvearst enam Magdaleenas ei ole, erakorraline vastuvõtt ainult Ravi tn. Nagu ka eelnevalt soovitatud, peaks tavalise silmade rähmasuse-punetusega (konjunktiviidiga) pöörduma esmalt perearstile, kes määrab ravi. Esmaseks raviks sobib näiteks Akvakol silmatilk. Silma limaskesta põletik on samasugune haigus nagu nohu. Iga nohuga KNK arstile ju ei lähe. Kui perearst soovib ennast silmahaiguste alal täiendada, siis ITK silmaarstid (samuti TÜ kliinikumi silmaarstid) teevad regulaarselt perearstidele täienduskoolitusi.
Silmaarst

Please wait...
Postitas:
Kägu

ITK Silmakliiniku valvearst enam Magdaleenas ei ole, erakorraline vastuvõtt ainult Ravi tn. Nagu ka eelnevalt soovitatud, peaks tavalise silmade rähmasuse-punetusega (konjunktiviidiga) pöörduma esmalt perearstile, kes määrab ravi. Esmaseks raviks sobib näiteks Akvakol silmatilk. Silma limaskesta põletik on samasugune haigus nagu nohu. Iga nohuga KNK arstile ju ei lähe. Kui perearst soovib ennast silmahaiguste alal täiendada, siis ITK silmaarstid (samuti TÜ kliinikumi silmaarstid) teevad regulaarselt perearstidele täienduskoolitusi.

Silmaarst

võtan ka teadmiseks, aitäh. vahepealoli aastaid Magdaleenas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Koolilaps Silmaarst Tln