Esileht Ilu ja tervis Silmad jooksevad õues vett

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Silmad jooksevad õues vett

Postitas:

Külmade ja tuuliste ilmadega jooksevad mul õues pidevalt silmad vett, kogu aeg peab taskurätik käepärast olema, sest pisarad muudkui voolavad. Suvisel ajal seda probleemi pole pea üldse, v.a võibolla väga tuulise ilmaga nt mere ääres. Just külm+tuul (ei mõtle ainult miinuskraade) tundub olevat see halvim kombinatsioon. Tulemuseks on see, et silmad ja ka näonahk, eriti silmade ümbrus, on pidevalt ärritunud ja tundlik ja see on väga ebameeldiv. Ma ei ole ise suutnud välja mõelda, kuidas saaks seda pisarate voolu vältida. Prillikandja ma pole, aga kas muidu prillidest võiks abi olla? Aastaringi päikeseprillidega ka ei tahaks käia.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama, aga suht nõme veel see, et vett jookseb üks silm. Niikui välja saan juba tunnen, et pisar põse peal. Pidevalt see üks silm nutab. Minu teada on see kuivade silmadega seotud aga vbl ka lihtsalt silmade tundlikkus. Minu noorimal lapsel on ka väljas silmad tuulega kohe vesised.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka. Ostsin tööriiete poest kaitseprille. Kannan vastavalt ilmale kas musti, valgeid või kollaseid. Tuul ei pääse väga ligi. Kannan suvel päikeseprille peaaegu kogu aeg, ka ere valgus mõjub silmadele halvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmarõhku olete mõõtnud? Mul ühel tuttaval oli ka see mure, lõpuks selgus, et rõhk väga kõrge, tulemuseks glaukoom ja suur nägemise kadu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 17:16; 07.02 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalised prillid ei aita selle vastu tuhkagi. Nüüd üks siin ütleb, et jään veel puhta pimedaks ka sellest, aga mis sa ikka teed, eks igaühel ole oma rist kanda. Ma arvan, et aitaks ainult kuhugi tuulevaiksesse kohta kolimine või tuulega toas passimine (mitte siis glaukoomi, vaid pisarate vastu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes ütles, et jääd pimedaks? Aga rõhku tuleb kontrollida igal aastal küll. Mõni kohe ei oma funktsionaalset lugemisoskust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 17:16; 07.02 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kui tuulega silmad vett jooksevad, on raudselt kuivade silmade tunnus. Osta kunstpisaraid ja kasuta.
Mul sama asi. Arst just selle tuule näite mulle tõigi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 01:52; 13.02 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ja mu pojal on ka niimoodi.
Minu arvates on see lihtsalt seotud tundlike silmadega.
Tuul, päike, temperatuuri järsk vahetus(külmas sooja tuppa) ja päevavalguslambid teevad silmad vesiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kui tuulega silmad vett jooksevad, on raudselt kuivade silmade tunnus. Osta kunstpisaraid ja kasuta.

Mul sama asi. Arst just selle tuule näite mulle tõigi.

Mida see tähendab? Mul on ekraanidest kogu aeg silmad kuivad ja pole nad veel elusees õues vett jooksnud. Silmatilku kasutan nii, kuidas juhtub. Pigem siis, kui silmad juba peas punased ja “liivased” on, mida juhtub paar korda nädalas. Ega enne meelde ei tulegi, et niisutama peab ka. Sageli ärkan keset öödki üles ja pean tilgutama hakkama, sest silmad on rõvedalt kuivad.

Samas mu emal pole kuivade silmadega mingit probleemi ja temal on pidevalt pisarad väljas ka väiksema tuulega.

Kuna mul on päris korralik miinus ja raseduse ajal olin diabeedis, siis saadeti mind põhjalikule silma uuringule. Vanust ka omajagu juba.
Kui arst oma aparaatidega oli mu silmad läbi uurinud ja puurinud, ütles ta, et väga kuivad silmad. Pean kasutama tilku. Olin imestunud, et mis moodi kuivad. Pidevalt jooksevad vett ju. Haigutades, tuulega, päiksega ja üldse väga kergelt pisarad voolavad. Ja arst ütleski, et see ongi kõige lihtsam näide, mis näitab kuivi silmi. Silmad hakkavad ennast niisutama pisaraid tootes..

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 01:52; 13.02 12:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Silmad jooksevad õues vett