Esileht Ilu ja tervis Silmad on tuulele väga tundlikud

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Silmad on tuulele väga tundlikud

Postitas:

Mul on juba paar aastat silmad olnud tuulele väga tundlikud. Piisab, et natuke tuulisem ilm ja mul juba silmad vesistavad. Varem oli abi päikeseprillidest – kui otse silma ei puhunud, siis ei olnud probleemi. Sel aastal aga on silmad kohe ekstra õrnad ja juba see väike tuul, mis päikseprillide kõrvalt kuidagi silma läheb, ajab vee välja.

Töötan palju arvutiga, mingeid allergiaid ei tea endal olevat. Mis võiks aidata? Silmatilgad? Või mingi toidulisand?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuivad silmad. Mul sama. Üldse ere valgus(need pikad päevavalgus torujad lambid), tuul, külm õhk ja päike ajavad silmad vesistama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb päikseprille kanda, ma kogu aeg suviti ja tuulise ilmaga kannangi

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuiva silma sündroom. Eriti “aitab kaasa” töö arvutiga. Vaja panna igapäevaselt silmatilku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama jama, kas tõesti kuivad silmad? Selle peale ei tulnudki, mis tilku soovitate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmaarsti juures oled käinud? Lase mõõta rõhku ja kuivust ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasuks silmaarstile minna. Mõtlesin ka, et vaid kuivad, aga selgus, et rõhud olid ka kõrged ja eriti kõrge oli ühes silmas. Päikese käes pisarad voolavad. Silmad kipitavad ,punetavad, paistes vahest, ei liiva, tolmu ega tuult ei kannata ka. Mul juhtus ka seda, et pilt ujus silme ees, pilt udune ja vahest nägin topelt. Leiti veel miskeid ladestisi ja lühinägelik olen ka, aga seda juba aastaid. Tehti korralikud uuringud, ka nägemiskontroll. Silmaarsti nõue, et kohustlik on kanda polariseeritud päikeseprille (mis tegelikult ei aitagi) ja muide ka talvel, mida ma ei tee ja 4 korda päevas tilku panna. Panen siiski 1, vahest 2 korda. Oleneb, mis olukorras silmad on. Talvel on muidugi leebem, suvel on rohkem probleeme. Tilgad on Thealoz Duo, mis on raske kuivusega silmale. Proovitud päris palju erinevaid tilku. Tõhusad on veel Oftagel, sest see on paksema koostisega geel ja niisutab pikemat aega. Varem kasutasin ka põletikuvastaseid tilku Occusept. Need olid head, aga võiks rohkem geeljas olla, mitte vedelikuna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Silmad on tuulele väga tundlikud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.