Esileht Ilu ja tervis Silmade laserlõikus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Silmade laserlõikus

Postitas:

Kes on lasknud Tartus Refocuses laserlõikuse teha, ehk viitsib keegi täpsemalt rääkida, mida oleks oluline eelnevalt teada? Mulle meeldib, kui mul on asjast selge pilt ees. Kuidas päev välja näed? Lähen lõikuse ajaks kohale, kaua kestab, kaua pean seal peale lõikust olema? Lugesin, et päikseprillid antakse tasuta, kas need prillid üldse kannatavad kriitikat või peaks ikka prillid endale varuma või polegi prille vaja, kui ilm päikseline pole? Kas silmad vaadatakse ka järgmisel päeval üle, kuna ei ela Tartus, siis oleks tööasju enne aja panekut vaja sättida. Ehk oskate ise midagi lisada, millega oleksite tahtnud enne lõikust kursis olla. Kas kõik on dr. Teesalu tööga ka rahul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin endale teha ka Refocuses veidi üle kuu tagasi. Mina olin kliinikus kokku u 2-3 tundi. Silma kallal askeldatakse suhteliselt lühikest aega, aga opisaalis kulus kokku poole tunni ringis. Vahepeal on vaja masinaid sättida jne, siis lihtsalt lamad silmad kinni. Puhkeruumis olin veidi üle tunni, sai teki all tugitoolis lamada, abikaasa istus kõrval ja silitas kätt 🙂 Aeg-ajalt tuldi küsima, kuidas enesetunne on, pakutakse juua ning tilgutatakse silmatilku silma.
Kaasa antakse kotike koos juhendi, päikeseprillide, silmakaitsmete ja silmatilkadega (sh antibiootikumtilk). Päikeseprillid on normaalsed, sportlikumat tüüpi. Loomulikult ei paku nad tasuta disainerprille, aga nendel prillidel pole midagi häda. Mina pärast operatsiooni pole ausalt öeldes päikeseprille kasutanud. Talv on ning valgust vähe, nii et ei tundnud vajadust. Silmakaitsega magasin 3-4 ööd.
Läksime kliinikust otse hotelli (jalutades paari minuti kaugusel) ning järgmisel hommikul oli kl 10 paiku kontroll.
Mina olen igati rahul. Dr. Teesalu on rahulik ja tore arst.

Lõikus oli veidi ebamugav, aga täiesti talutav. Enne opi antakse valuvaigisti ja rahustitablett, aga rahustist mina loobusin. Pärast opisaalist välja astumist antakse veel valuvaigistit. Mulle valmistas piina kaitsev lääts, mis võeti enne kliinikust lahkumist ära. Ma ei talu eriti läätsi, nii et see ärritas päris korralikult. Aga niipea, kui see ära võeti, oli kõik korras. Silmad on pärast kuivad, sellega pead arvestama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, endal oli ka plaan ReFocusesse lõikusele minna, aga tegin hoopis Leedus ja jäin väga rahule. Hind ka märatavalt odavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Silmade laserlõikus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.