Esileht Ilu ja tervis silmade laseroperatsioon

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: silmade laseroperatsioon

Postitas:
piilur

kes on käinud, kuidas on kogemused. eriti ootaks infot just neilt, kel juba aastaid opist möödas

Kellel kogemusi dr Haaveli ja Teesaluga. Kumba eelistada?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tegin 20 aastat tagasi LASIK-u, siiani näen väga hästi. Alguses oli miinus 8. Nüüd silmad on küll kuivad, ei tea, kas see on operatsioonist või lihtsalt vanuse ja kilpnäärme alatalitlusega tulnud. Silmaarst küll ütleb, et suuremal osal arvutitöötajatest, kes on minu eas (ligi 50) on silmad kuivad, seega ei oska öelda, kas operatsioon ka mingit rolli mängis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Op sai tehtud ca 13a tagasi dr Haaveli juures. Taastumine kiire, siiani näen väga hästi ja ühtegi seonduvat probleemi pole olnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpselt 10 aastat tagasi -7 pralt
Alful langes tagasi -1 kanti, see korrigeeriti (lisatasuta), tulemua püsib siiani.
Ope tegi dr.Teesalu, väga meelsiv ja hooliv arst

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpselt 10 aastat tagasi -7 pralt

Alful langes tagasi -1 kanti, see korrigeeriti (lisatasuta), tulemua püsib siiani.

Ope tegi dr.Teesalu, väga meelsiv ja hooliv arst

Sina küll siin nõu ei tohiks anda – sa ei näe ju klaviatuuril tähti mitte üldse!

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Probleemid tekivad paljudel 20-30 aastat peale oppi (siis kui + hakkab tekkima). Mina nägin hästi 25 aastat, siis tekkis äkki kae, hõljumid, mängimine (kord näed paremini, kord halvemini).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Probleemid tekivad paljudel 20-30 aastat peale oppi (siis kui + hakkab tekkima). Mina nägin hästi 25 aastat, siis tekkis äkki kae, hõljumid, mängimine (kord näed paremini, kord halvemini).

Viiekümnendates tekivad paljudel probleemid ilma igasuguse operatsioonita, kae on väga levinud, samuti muud probleemid.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina nägin hästi 25 aastat, siis tekkis äkki kae, hõljumid, mängimine (kord näed paremini, kord halvemini).

Kas 25 aastat on tehtud üldse laseroperatsioone? Minu arust Eestis küll mitte. Või oli sul mingi muu operatsioon?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Haaveli juures tehtud 5a tagasi, kõik on siiani super.

0
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ilu ja tervis silmade laseroperatsioon