Esileht Beebi ja mitmikud Silmade/näo krimpsu tõmbumine

1 postitus (kokku 1)

Teema: Silmade/näo krimpsu tõmbumine

Postitas:
Kägu

Beebi sai alles hiljuti kuue kuuseks. Kaks päeva olen paar korda päeva jooksul märkanud siis sellist asja, et ta järsku ajab pea natuke rohkem kuklasse, pigistab silmad (ja suu) kõvasti kinni, silmad on arvatavasti pahupidi ka – ehk siis krimpsutab nägu mõne sekundi – ja siis on normaalne edasi. Ja seda juhtub 2 korda, viimati ka 3 korda järjest mõneminutilise vahega.

Olen näinud seda juhtumas igas asendis – istudes, kõhuli, pikali… Ja pigem on vast olnud tugevas valguses (päevavalgus, toa üldvalgus). Muus osas on see nagu olnud suvalisel ajal, ehk siis mitte kindlasti peale söömist või ärkamist.

Pigem juhtus nagu ärkveloleku aja keskel. Magamise ajal pole märkanud, kuigi viimasel ajal ta tihti eelistab magada natuke vibusse tõmbununa, ühel või teisel küljel.

PS olen seda suutnud korra ka filmida, et näidata perearstile, kui nähtus jätkub (või süveneb) vahepeal enne järgmise kuu visiiti).

Kas kellelgi on sellise nähtusega mingisugust kogemust? Võib see tulla nt hammaste tulekust (lõikumise valusärtsakad vms?) Kas nt epilepsiaga ei peaks mingeid nähtavaid kõrvalekaldeid normaalsusest veel olema?

Ette tänades…

+1
-1
Please wait...

1 postitus (kokku 1)


Esileht Beebi ja mitmikud Silmade/näo krimpsu tõmbumine