Esileht Ilu ja tervis Silmalaineri kasutamine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Silmalaineri kasutamine

Postitas:

Olen algaja silmalaineri kasutaja. Mul on vedel silmalainer, millel on suhteliselt peenike pintsel. Saan aru, et ilusa joone tõmbamine vajab nii ehk naa harjutamist, aga kas on võimalik teha seda kuidagi nii, et saaks võimalikult ripsmete lähedalt joone tõmmata ehk isegi natuke ripsmete vahelt? Nimelt kui ma proovisin värvida, siis jäi nagu lainerijoone ja ripsmete vahele häirivalt värvimata osta (ei oska paremini seletada). Samuti jäid häirima heledad laigud ripsmekarvade vahel. Või ei saagi selliste hõredate ripsmetega paremini? 😛 Millised on üldse laineri kasutamise põhinipid? Kuidas peab kindlasti tegema ja mida kindlasti mitte teha? Olen Youtube`ist mõnda üksikut videot vaadanud, aga seal tehakse alati sellised tugevad lainerijooned, mina tahaks pigem tagasihoidlikumat, millega ka igapäevaselt ringi käia. Üks video oli tegelikult, kus oli minu jaoks paras lainerijoon, aga seal kasutati sellist vildikamoodi otsaga lainerit. Kas sellistega on kergem teha? Võite ka mingit head ja kergesti kasutatavat lainerit soovitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 13:17; 10.11 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esiteks, kas su pintslil on pikk ots või lühike? kui tahad väga peent joont, eriti algajana, siis on lühikese pintsliga lihtsam, st et see pintsli puhme osa on lühike.

Kas see tühi värvimata osa on ka peale ripsmete värvimist alles? Ma ausaltöeldes ei oska seda kommenteerida, kuna mul endal on nagunii tumedad suht hea tihedusega ripsmed, siis ei tea, kas seda värvimata osa ei teki setõttu, et tumedad ripsmed või seetõttu, et nii kogenud. Aga üldiselt vilumus tulebki kogemusega

Lihtsalt mõnikord vabal õhtul harjuta. Ühele silmale tee ühtemoodi, teisele teistmoodi ja vaata, võrdle tulemust.

Kas sa muidu pliiatsiga oled kontuuri teindu? hea on algul harjutada pliiatsiga. Üks moodu ska värvimata laikude vältimiseks, et tõmbad pliiatsiga joone alla ja siis laineriga üle, kuni üks hetk on vilumus käes.

Võid proovida ka selliseid lainerid, mille ots on nagu vildikas. Mul on kunagis elline pruun olnud, a ga natuke hele jäi see joon, ei tea, kas must jääks sama must nagu klassikalise laineriga.

PS ise fännan kuivlainerit – on topsis nagu lauvärv ja pealekandmiseks teen pintsli pärjaks. Nii ei ole muret, et kui pole mõnda aega lainerit kasutanud, siis järsku avastan, et on kuivanud. Nimelt igapäevaselt ma ei kasuta lainerit. Ainult laval ja pidulikel puhkudel 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 15:45; 20.11 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esiteks, kas su pintslil on pikk ots või lühike?

Kas see tühi värvimata osa on ka peale ripsmete värvimist alles?

Kas sa muidu pliiatsiga oled kontuuri teindu?

Suhteliselt pika otsaga on. Täna tuli juba paremini välja kui eile 🙂 aga segab ka see nt, et lainerijoont tõmmates mäkerdan ka ripsmed sellega kokku ja nii määrin kergesti silmad üldse ära.
Jah, see häiriv nahavärvi osa on ka peale ripsmete värvimist alles. Täna siiski vähem kui eile, põhiliselt on need ripsmete vahed, mis imelikult ilma värvita jäävad. Pliiatsiga olen teinud, aga tagasihoidlikkumate värvidega, mille puhul ei ole selline täpsus oluline olnud. Praegu proovisin üle tüki aja ühe vana pliiatsiga joont teha. See pliiats on muidu hea – peenike ja saab ka hajutada – aga samas ta ka määrib, mis mulle eriti ei meeldi (eks see hajutamisvõimalus ja määrimine on vist omavahel seotud). Kuid pliiatsiga on jah kordi kergem teha, nii et tegelikult olen lainerimõtte peaaegu et peast visanud ja tekkis mõte, et äkki peaks mõne hea uue silmapliiatsi hoopis muretsema. Kui soovin ka igapäevaselt kanda, siis ongi vast pliiats mõistlikum, lainerijoon on ehk liiga intensiivne. Igatahes aitäh põhjaliku vastuse eest! Võite soovitada ka oma häid silmapliiatseid! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 13:17; 10.11 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui soovin ka igapäevaselt kanda, siis ongi vast pliiats mõistlikum, lainerijoon on ehk liiga intensiivne.

Lainerijoon on intensiivne ning see on ilus vaid korraliku meigipõhjaga näos, ka igapäevaselt. Lainer muidu värvimata näos (loe: ketendav nahk, punetavad kapillaarid, hooldamata kulmud ja huuled) on lausa õudne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vana lainerikasutaja ja iial ei pöörduks enam silmapliiatsi juurde tagasi. Hea laineriga saab tõmmata nii laia intensiivset joont kui ka igapäevaselt imepeenikest joont ripsmete lähedale, mille saab omakorda hajutada.
Ma mäletan, et mingi staarmeikar soovitas kunagi algajatele katkematu joone asemel teha ripsmete vahetusse lähedusse laineriga rida täpikesi ja need siis ühendada. Ajapikku läheb käsi muidugi osavamaks ja joon sirgemaks.
Minu vana lemmik, mida ma mitte mingil juhul välja ei vahetaks, on Eyeko skinny eyeliner. Ja see on just selline lühema otsaga natuke vildika moodi lainer mida on ülilhtne kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samuti pikalt otsinud head võimalust, kuidas teha ilusat ripsmeid tihendavat joont, mis ei jääks liiga tugevalt näha. Pliiatsid kipuvad määrima, lainer on selles suhtes kindlasti parem.
Ma ise olen lõpuks leidnud enda jaoks sellise lahenduse:
Kasutan Revloni pruuni värvi lainerit – loomulikum toon. Sellel on ka minu jaoks mugavam pintsel – mitte vildist otsaga, mis kipub kiirelt kuivama, ega mitte liiga pikk, millega on kerge vääratada.
Ühesõnaga tänu sellele pintsliotsale pääsen ilma ripsmeid määrimata otse ripsmete vahele. Rpsmete kohale lau peale tavaliselt ma joont ei tõmbagi, sest igapäevaseks meigiks on seda liiga palju, olen tagasihoidlik inimene.
Tõmban ripsmete sisse lühikeste edasi-tagasi tõmmetega peenikese joone, mis pärast ripsmete värvimist jätab mulje lihtsalt tihedast ripsmejoonest. Efekt on loomulik, aga silm läheb tänu sellele särama.
See toode https://www.superdrug.com/medias/sys_master/front-zoom/front-zoom/8846199390238/Revlon-Colorstay-Liquid-Liner-Liquid-Liner-Blackest-Black-2-418501.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soe soovitus, ära hakkagi seda kasutama. Lainer on lihtsalt kole ja maitsetu (ükskōik, kui perfektselt tehtud) ja sobib äärmisel juhul vaid lavale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ripsemet mäkerdamisega seoses osta endale juurde ripsmehari – see, mis näeb välja nagu ripsmetušši otsik. Või pese vana ripsmetušši hari lihtsalt puhtaks. ja peal elainerijoone tegemist, kui ripsmed said kokku, tõmba ripsmeharjaga üleliigne ära.

Aga ma ise eelistan ka igapäevaselt ikka pliiatsit. Tulemus jääb loomulikum. Ma nüüd põhja osas nii nõdulik ei ole, et epab jumestuskreem ja puuder jne olema (äkki mul lihtsal tnormaalne näonahk), aga samas laineriga tunnen,e t lauvärvi võiks ka väheke olla, mida ma tegelikult igapäevaselt eriti ei harrasta.

Oh ma mäletan, et kunagi oli mul selline lühem juustelõikus. Selline, mis vajas igal hommikul sättimist. Ja kui olin juustega lõpetanud, siis oligi nii – kui ikka juuksed on korralikult sätitud, siis peab juba meiki ka tegema korralikumalt. Nii et tõesti ilmselt ongi laineriga sama teema, et kuna ta jääb ikak rangelt tume joon, siis ta lihtsalt nõuab ka ülejäänud osas sättimist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 15:45; 20.11 21:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Silmalaineri kasutamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.