Esileht Ilu Silmalaugude lõikuse järel

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 113 )

Teema: Silmalaugude lõikuse järel

Postitas:
Kägu

Lähen ülemisi silmalauge lõikama ja pabistan pisut opijärgse aja pärast. Kui tõenäoline on reaalselt, et laud hakkavad veritsema? Kas on oht, et veri voolab silma?
Pean ka peale oppi omal jõul koju saama, kas bussiga on ok sõita? Sõita on vaja vaid linna piires, mitte kuskile kaugele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähen ülemisi silmalauge lõikama ja pabistan pisut opijärgse aja pärast. Kui tõenäoline on reaalselt, et laud hakkavad veritsema? Kas on oht, et veri voolab silma? Pean ka peale oppi omal jõul koju saama, kas bussiga on ok sõita? Sõita on vaja vaid linna piires, mitte kuskile kaugele.

Koju lähed taksoga või kutsud kellegi järgi. Sa näed nii kole välja, et ilma päikeseprillideta küll inimeste sekka ei lähe-nagu sodikspekstud bomš verevate lillade laugudega niidid püsti.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haav õmmeldi kinni, peale pandi peenike plaaster. Paistetus tekkis. Silmalauge liigutada oli ebamugav, kuni see plaaster ära võeti. Veritsema haav ei hakka, kui just ise kohe torkima ei hakka, aga miks peaks. Opi käigus kudedesse valgunud veri läks gravitatsiooni mõjul silma alla ja tekitas sinised silmaalused, nagu oleks peksa saanud.

Takso arve planeeri ikka opi kulude hulka. Ja hangi sellised päikeseprillid, mis kõik armid ära varjavad, et saaks väljas käia, kuni paraneb:) Kõike head Sulle. Pärast leiad, et see oli kõigist hirmudest hoolimata parim otsus.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haav õmmeldi kinni, peale pandi peenike plaaster. Paistetus tekkis. Silmalauge liigutada oli ebamugav, kuni see plaaster ära võeti. Veritsema haav ei hakka, kui just ise kohe torkima ei hakka, aga miks peaks. Opi käigus kudedesse valgunud veri läks gravitatsiooni mõjul silma alla ja tekitas sinised silmaalused, nagu oleks peksa saanud.

Takso arve planeeri ikka opi kulude hulka. Ja hangi sellised päikeseprillid, mis kõik armid ära varjavad, et saaks väljas käia, kuni paraneb:) Kõike head Sulle. Pärast leiad, et see oli kõigist hirmudest hoolimata parim otsus.

Aitäh julgustamast! Kuidas opijärgsel magamisega lood on? Kas peaks kuidagi poolistukil olema? Ma kardan pisut, et keeran end une pealt näoli vastu patja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähen ülemisi silmalauge lõikama ja pabistan pisut opijärgse aja pärast. Kui tõenäoline on reaalselt, et laud hakkavad veritsema? Kas on oht, et veri voolab silma? Pean ka peale oppi omal jõul koju saama, kas bussiga on ok sõita? Sõita on vaja vaid linna piires, mitte kuskile kaugele.

Koju lähed taksoga või kutsud kellegi järgi. Sa näed nii kole välja, et ilma päikeseprillideta küll inimeste sekka ei lähe-nagu sodikspekstud bomš verevate lillade laugudega niidid püsti.

Päikseprillid oligi plaanis ette panna. Aga ilmselt on tõesti mõistlik takso võtta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haav õmmeldi kinni, peale pandi peenike plaaster. Paistetus tekkis. Silmalauge liigutada oli ebamugav, kuni see plaaster ära võeti. Veritsema haav ei hakka, kui just ise kohe torkima ei hakka, aga miks peaks. Opi käigus kudedesse valgunud veri läks gravitatsiooni mõjul silma alla ja tekitas sinised silmaalused, nagu oleks peksa saanud.

Takso arve planeeri ikka opi kulude hulka. Ja hangi sellised päikeseprillid, mis kõik armid ära varjavad, et saaks väljas käia, kuni paraneb:) Kõike head Sulle. Pärast leiad, et see oli kõigist hirmudest hoolimata parim otsus.

Aitäh julgustamast! Kuidas opijärgsel ööl magamisega lood on? Kas peaks kuidagi poolistukil olema? Ma kardan pisut, et keeran end une pealt näoli vastu patja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh julgustamast! Kuidas opijärgsel ööl magamisega lood on? Kas peaks kuidagi poolistukil olema? Ma kardan pisut, et keeran end une pealt näoli vastu patja.

Ma panin 2 patja pea alla. Alalhoiuinstinkt nii suur, et ei keera kuhugi. Valus on ka veidi.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas opilt tulles ise saab autoga sõita?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas opilt tulles ise saab autoga sõita?

Peale rahusteid? Krt kas tõesti olete nii vaesed või koonrid, et ei leia endale taksot või sõpra/pereliiget vastu?

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale rahusteid? Krt kas tõesti olete nii vaesed või koonrid, et ei leia endale taksot või sõpra/pereliiget vastu?

Kõigile küll rahusteid ei anta, võidakse teha lihtsalt kohaliku tuimestusega. Mina sõitsin küll ise koju, asi pole rahas, ei tahtnud lihtsalt, et keegi mind sellisena näeks ja ei soovinud ka tuttavatega seda arutada. Rahusti järele polnud ka mitte mingisugust vajadust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas opilt tulles ise saab autoga sõita?

Peale rahusteid? Krt kas tõesti olete nii vaesed või koonrid, et ei leia endale taksot või sõpra/pereliiget vastu?

Mis rahusteid? Ma ei plaani mingeid rahusteid võtta, op tuleb ka kohaliku tuimastusega. Miks sa arvad, et teised ilmtingimata rahusteid võtsid? Mul on isegi infolehel kirjas, et võib ise autoga koju sõita.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis rahusteid? Ma ei plaani mingeid rahusteid võtta, op tuleb ka kohaliku tuimastusega. Miks sa arvad, et teised ilmtingimata rahusteid võtsid? Mul on isegi infolehel kirjas, et võib ise autoga koju sõita.

Minu käest keegi ei küsinud, aga veenisisene rohi anti enne oppi. Pärast pikutasin 2h, enne kui öeldi, et võib inimese järgi kutsuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

asi pole rahas, ei tahtnud lihtsalt, et keegi mind sellisena näeks ja ei soovinud ka tuttavatega seda arutada.

Halloo, lapsi või meest või parimat sõbrannat häbened? Mul käis laps järgi.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale rahusteid? Krt kas tõesti olete nii vaesed või koonrid, et ei leia endale taksot või sõpra/pereliiget vastu?

Jap, opi eest maksavad 1500 ja siis hoiavad kokku. Ilmselt opp ka järelmaksuga.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise sõitsin lōikusele, ise koju (kuhu selle auto oleksin pidanud siis jätma?). Ei olnud mingit probleemi, rahusteid ei võtnud ja enesetunne oli tiptop.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu käest keegi ei küsinud, aga veenisisene rohi anti enne oppi. Pärast pikutasin 2h, enne kui öeldi, et võib inimese järgi kutsuda.

Võib-olla valisid siis sedatsioonanesteesia, kui midagi veeni lasti. See pole rahusti. Minu jaoks oli mugavam ise autoga kohale sõita ja pärast ka ise koju minna. Ma ei saa aru, mis loll rahajutt siin on, ega ma raha pärast seda ei teinud. Ja ei näinud ka vajadust lasta pereliikmetelt töölt ära tulla, et mind koju sõidutada, milleks küll.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autot eestlase tagumiku küljest ei kanguta. Mis sest, et silmad paistes, ise umbes narkoosist ja valuvaigistestes.

+8
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autot eestlase tagumiku küljest ei kanguta. Mis sest, et silmad paistes, ise umbes narkoosist ja valuvaigistestes.

Ära soni, ei ole siin vaja mingeid rahusteid, narkoose ega valuvaigisteid. Ilmselgelt sul kogemus puudub, lihtsalt on vaja siin haukumas käia.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et pulk pannakse hammaste vahele ja kärab küll? Nunuh.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et pulk pannakse hammaste vahele ja kärab küll? Nunuh.

Kohalikust tuimestusest oled midagi kuulnud? Kas kui hambaarsti juures käid, siis enam mitu päeva autoga sõita ei saa? Alati peab keegi sind sealt koju tooma, sest oled ju rahusteid ja narkootikume otsast otsani täis pumbatud.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohalikust tuimestusest oled midagi kuulnud? Kas kui hambaarsti juures käid, siis enam mitu päeva autoga sõita ei saa? Alati peab keegi sind sealt koju tooma, sest oled ju rahusteid ja narkootikume otsast otsani täis pumbatud.

Kohaliku tuimestusega teevad need, kes ei raatsi sedatsiooni eest 300 lisa maksta. Ning osavates kohtades seda ei pakuta ka. Ma tõesti ei mõista, miks peaksin oma oppi kuulma, kui saab samal ajal mujal olla?

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

osavates

Odavates.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et pulk pannakse hammaste vahele ja kärab küll? Nunuh.

Kohalikust tuimestusest oled midagi kuulnud? Kas kui hambaarsti juures käid, siis enam mitu päeva autoga sõita ei saa? Alati peab keegi sind sealt koju tooma, sest oled ju rahusteid ja narkootikume otsast otsani täis pumbatud.

Ma ei kasuta hambaarsti juures tuimestit.

Aga silmaopil, mis kestis ehk 4 min, olin küll pärast 2 tundi diivanil siruli ja alles siis sai takso kutsuda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohaliku tuimestusega teevad need, kes ei raatsi sedatsiooni eest 300 lisa maksta. Ning osavates kohtades seda ei pakuta ka. Ma tõesti ei mõista, miks peaksin oma oppi kuulma, kui saab samal ajal mujal olla?

Ilmselgelt puudub sul igasugune kogemus, siis pole vaja ka sõna võtta. Sedatsioonanesteesia pole üldnarkoos, et sa midagi ei kuule. Oled ärkvel ja võid arstiga juttu ajada, loomulikult kuuled kõike, mis toimub.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kasuta hambaarsti juures tuimestit.

Mingi eriline masohhist.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt puudub sul igasugune kogemus, siis pole vaja ka sõna võtta. Sedatsioonanesteesia pole üldnarkoos, et sa midagi ei kuule. Oled ärkvel ja võid arstiga juttu ajada, loomulikult kuuled kõike, mis toimub.

Ma arvan, et sul endal puudub, sest mina oma silmad tegin sedatsioonis. Ei kuule midagi, ei tea midagi ega mäleta midagi. Erinevus üldnarkoosist on see, et patsient allub vajadusel käsklustele.

Peaks täitsa sadist olema, et 1-2h järjest oma silmade skalpelliga lõikamist kuulata.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi eriline masohhist.

Mina ka ei kasuta, kui just pole juureravi. Miks peaks? Süsti torge pole mingi mugav asi ning tavaline puurimine ei ole üldjuhul valulik.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et sul endal puudub, sest mina oma silmad tegin sedatsioonis. Ei kuule midagi, ei tea midagi ega mäleta midagi. Erinevus üldnarkoosist on see, et patsient allub vajadusel käsklustele. Peaks täitsa sadist olema, et 1-2h järjest oma silmade skalpelliga lõikamist kuulata.

Tegin samuti sedatsioonanasteesiaga silmad, kuulsin ja mäletan kõike väga hästi, rääkisin arstiga juttu. Ja ma ei tea, mis arst see 2 tundi silmi lõikab, lisaks pole see mingi raua saagimine pole, et seda kuidagi eriliselt kuulma peaks. Imelik inimene.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt puudub sul igasugune kogemus, siis pole vaja ka sõna võtta. Sedatsioonanesteesia pole üldnarkoos, et sa midagi ei kuule. Oled ärkvel ja võid arstiga juttu ajada, loomulikult kuuled kõike, mis toimub.

Ma arvan, et sul endal puudub, sest mina oma silmad tegin sedatsioonis. Ei kuule midagi, ei tea midagi ega mäleta midagi. Erinevus üldnarkoosist on see, et patsient allub vajadusel käsklustele.

Peaks täitsa sadist olema, et 1-2h järjest oma silmade skalpelliga lõikamist kuulata.

Kuule, mida sa üldse laterdad siin teemasse mitte puutuvat juttu, tee eraldi teema oma heietustest! Sulle on selge sõnaga siin korduvalt öeldud, et mingeid rahusteid ja narkoose ei ole vaja. Keda see huvitab, kuidas sina kõiki protseduure narkoosis teed ja pärast mitu päeva ebaadekvaatne oled?! Tundub, et väga hästi pole sulle need korduvad narkoosid jmt. mõjunud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süsti torge pole mingi mugav asi ning tavaline puurimine ei ole üldjuhul valulik.

Inimesed on ikka väga erinevad. Minu arust ei ole süstimine valus, aga puurimine on küll valus (kunagi raseduse ajal puuriti ilma tuimestuseta). Igal juhul eelistan süsti ja tundub et 99 protsenti teisi inimesi ka.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 113 )


Esileht Ilu Silmalaugude lõikuse järel