Esileht Ilu Silmalaugude lõikuse järel

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 113 )

Teema: Silmalaugude lõikuse järel

Postitas:
Kägu

Sulle on selge sõnaga siin korduvalt öeldud, et mingeid rahusteid ja narkoose ei ole vaja. Keda see huvitab, kuidas sina kõiki protseduure narkoosis teed ja pärast mitu päeva ebaadekvaatne oled?! Tundub, et väga hästi pole sulle need korduvad narkoosid jmt. mõjunud.

Lollakas oled või? Mulle ei ole elus mitte ainsatki narkoosi tehtud. Paistab, et oled nagunii ebaadekvaatne.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin samuti sedatsioonanasteesiaga silmad, kuulsin ja mäletan kõike väga hästi, rääkisin arstiga juttu. Ja ma ei tea, mis arst see 2 tundi silmi lõikab, lisaks pole see mingi raua saagimine pole, et seda kuidagi eriliselt kuulma peaks. Imelik inimene.

Sa rääkisid selle arstiga ilmselt alguses juttu, see on tavaline. Et sa seal pikalt olid ja kõik aeg lobisesid? Sa ei kuule arstiriistade kolinat? Ju siis ikka ei olnud ärkvel.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma ei tea, mis arst see 2 tundi silmi lõikab,

Võta kodulehed lahti-ühe laupaari lõikus 1-2h. Mina läksin 15.00 opile ning 19.45 tuldi kliinikusse järgi. Tegin Eesti parima juures mõlemad laud korraga.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulle on selge sõnaga siin korduvalt öeldud, et mingeid rahusteid ja narkoose ei ole vaja. Keda see huvitab, kuidas sina kõiki protseduure narkoosis teed ja pärast mitu päeva ebaadekvaatne oled?! Tundub, et väga hästi pole sulle need korduvad narkoosid jmt. mõjunud.

Lollakas oled või? Mulle ei ole elus mitte ainsatki narkoosi tehtud. Paistab, et oled nagunii ebaadekvaatne.

Aa, see on jälle seesama rämeda kõnepruugiga tüüp, kes siin erinevate teemade all räuskab.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei kuule arstiriistade kolinat?

Arstiriistade kolina pärast ma küll lolliks ei lähe, nagu sina siin sada korda kirjutad, et issand-issand, pean kuulma, kuidas skalpelliga mu laugusid lõigatakse. Lisaks on vaja võtta rahusteid ja valuvaigisteid ja mida iganes veel. Kõik ei ole nii äpud nagu sina.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulle on selge sõnaga siin korduvalt öeldud, et mingeid rahusteid ja narkoose ei ole vaja. Keda see huvitab, kuidas sina kõiki protseduure narkoosis teed ja pärast mitu päeva ebaadekvaatne oled?! Tundub, et väga hästi pole sulle need korduvad narkoosid jmt. mõjunud.

Lollakas oled või? Mulle ei ole elus mitte ainsatki narkoosi tehtud. Paistab, et oled nagunii ebaadekvaatne.

Aa, see on jälle seesama rämeda kõnepruugiga tüüp, kes siin erinevate teemade all räuskab.

Talle tehti tõenäoliselt nuinarkoosi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks on vaja võtta rahusteid ja valuvaigisteid ja mida iganes veel. Kõik ei ole nii äpud nagu sina.

Ma ei ole kunagi ühtki rahustit võtnud. Teile meeldib AD-sid süüa. Valuvaigistit soovitati võtta peale oppi, et magada saaks. Miks sa segast peksad? AD sees?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autot eestlase tagumiku küljest ei kanguta. Mis sest, et silmad paistes, ise umbes narkoosist ja valuvaigistestes.

Kui nõmedaks võib veel minna? Silmad vahetult peale oppi ei ole paistes ja mingisugusest uimasusest, rääkimata umbes olekust, oli asi kaugel.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt puudub sul igasugune kogemus, siis pole vaja ka sõna võtta. Sedatsioonanesteesia pole üldnarkoos, et sa midagi ei kuule. Oled ärkvel ja võid arstiga juttu ajada, loomulikult kuuled kõike, mis toimub.

Ma arvan, et sul endal puudub, sest mina oma silmad tegin sedatsioonis. Ei kuule midagi, ei tea midagi ega mäleta midagi. Erinevus üldnarkoosist on see, et patsient allub vajadusel käsklustele.

Peaks täitsa sadist olema, et 1-2h järjest oma silmade skalpelliga lõikamist kuulata.

Seda lõikamist ei ole muide “kuulda”ja lõigete tegemine kestab mõned sekundid, ülejäänu on kokkuõmblemise aeg. Kusjuures kohaliku tuimastusega ei saanud arugi, millal reaalselt arst lõiked tegi või mida ta seal üldse reaalselt tegi. Midagi pole ju tunda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda lõikamist ei ole muide “kuulda”ja lõigete tegemine kestab mõned sekundid, ülejäänu on kokkuõmblemise aeg. Kusjuures kohaliku tuimastusega ei saanud arugi, millal reaalselt arst lõiked tegi või mida ta seal üldse reaalselt tegi. Midagi pole ju tunda.

Ilmselgelt ta pole ise seda operatsiooni kogenud, vaid netist midagi lugenud. Ütles ju, et vaata kodulehti, seal on operatsiooni pikkus 1-2 tundi, sedatsioonanesteesia kohta luges ka sealt. See on üks inimene siin, kes pidevalt räägib nagu oma “kogemusest”, aga tegelikult on asja kohta vaid netist lugenud. Mõnikord paneb sellega kohutavalt puusse. Nüüd on siis huvitav jutt sellest, kuidas peab operatsiooni tundide kaupa laugude saagimist kuulama, mille nimetas hiljem ümber arstiriistade kolinaks. Selge ju, et inimene pole ise seda operatsiooni läbi elanud, lihtsalt soovib jälle tüli norida ja internetist otsitud teadmiste põhjal tarka mängida suvalises teemas. Ta on seda teinud väga paljudes teisteski teemades, aga sellest aru ei saa, et internetiteadmiste põhjal võid täiesti võssa panna, eriti kui seda selekteerida ei oska. Mitu korda olen vaadanud, et kust see rumal jutt tuleb ja olen sama märksõna google’sse toksinud, siis tuleb välja, et ajab sama juttu, mis internetist esimesena otsingust välja tuleb. Aga mitte alati pole see jutt päris adekvaatne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autot eestlase tagumiku küljest ei kanguta. Mis sest, et silmad paistes, ise umbes narkoosist ja valuvaigistestes.

See on nüüd küll nii hapude viinamarjade jutt kui veel olla saab! Inimene ei saa ise endale ei silmaoppi ega autot lubada. Aga samal ajal mõnitab teisi, kuidas nood järelmaksuga silmaoppi teevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nüüd küll nii hapude viinamarjade jutt kui veel olla saab! Inimene ei saa ise endale ei silmaoppi ega autot lubada. Aga samal ajal mõnitab teisi, kuidas nood järelmaksuga silmaoppi teevad.

Seda ta ka ei tea, et silmad ei lähe kohe paiste, vaid järgmiseks hommikuks. Siniseks veel mõned päevad hiljem.  Mingeid narkoose ja valuvaigisteid pole ka tarvis. Kõik see näitab, et niisama hüppab siin, kogemust tegelikult ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan seda (solgitud) teemat ja küsin, et kus te olete opi teinud?

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan seda (solgitud) teemat ja küsin, et kus te olete opi teinud?

Mina tegin Kleti juures.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lmselgelt ta pole ise seda operatsiooni kogenud, vaid netist midagi lugenud. Ütles ju, et vaata kodulehti, seal on operatsiooni pikkus 1-2 tundi, sedatsioonanesteesia kohta luges ka sealt. See on üks inimene siin, kes pidevalt räägib nagu oma “kogemusest”, aga tegelikult on asja kohta vaid netist lugenud. Mõnikord paneb sellega kohutavalt puusse.

Olen teinud selle opi Kleti juures. Mina ei tea kolinast midagi, sest nagu ütlesin, tegin sedatsioonis ja oppi ei mäleta rohkem kui seda hetke, kui arst laule lõike tegi. Mina tegin mõlemad. Ma tõesti ei tea, mitu h nad mind lõikasid, kuna pärast magasin veel mingi aeg, seepärast vaatasin kliiniku lehelt.

Perekoolis on palju erinevaid inimesi ja sina pole just teravamate seast. Aga tahad jubedalt tarka panna.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei tea, mitu h nad mind lõikasid, kuna pärast magasin veel mingi aeg, seepärast vaatasin kliiniku lehelt.

Aga mis seletad siis, kui tegelikult ei tea. Ja seda rääkisid ju sina, et sina ei taha kuulda, kuidas su laugusid saetakse. On ju idiootlik jutt ja siis sina räägid siin mingist teravusest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a seda rääkisid ju sina, et sina ei taha kuulda, kuidas su laugusid saetakse.

Ok, lugesin lausa uuesti läbi, ma pole midagi sellist öelnud. Paistab, et oled see troll, kes käib erinevates teemades inimesi alandamas ja neile sõnu suhu panemas.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teinud selle opi Kleti juures. Mina ei tea kolinast midagi, sest nagu ütlesin, tegin sedatsioonis ja oppi ei mäleta rohkem kui seda hetke, kui arst laule lõike tegi. Mina tegin mõlemad. Ma tõesti ei tea, mitu h nad mind lõikasid, kuna pärast magasin veel mingi aeg, seepärast vaatasin kliiniku lehelt. Perekoolis on palju erinevaid inimesi ja sina pole just teravamate seast. Aga tahad jubedalt tarka panna.

Ja pärast sõitsid uhkelt taksoga koju. Sest ega sa ju mingi vaene ometi pole.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, lugesin lausa uuesti läbi, ma pole midagi sellist öelnud. Paistab, et oled see troll, kes käib erinevates teemades inimesi alandamas ja neile sõnu suhu panemas.

Kas sina ei kirjutanud seda?

Peaks täitsa sadist olema, et 1-2h järjest oma silmade skalpelliga lõikamist kuulata.

Mitu korda mainid, et kaks tundi lõigatakse skalpelliga silmi ja sina pead seda pealt kuulama. Selle peale tekkiski imestus, et mis raudtorusid sa mõtled seal saetavat, et seda lõikamist kuidagi kuulda oleks. Tegelikkuses sa ei tea, kas on midagi üldse kuulda ja teiseks sa ei tea, kaua see operatsioon reaalselt kestab, aga sõna võtad küll.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Halloo, lapsi või meest või parimat sõbrannat häbened? Mul käis laps järgi.

järgi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahustitest – enne oppi anti pool tabletti xanaxit, selle võtmine nüüd küll sõitmist ei takista. Peale oppi lebasin kliinikus ka paar tunnikest, kui õigesti mäletan, kui ninema sain, oleksin täiesti võimeline sõitma olnud. Mul sõitis siiski mees. No eks panin ka päikeseprillid ette. Sõitsime Tallinnast opilt Pärnusse. Märjamaal käisime tanklas burksi ostmas, kui korraga tundsin, et miski nagu niriseks mööda põske.. no oligi veri. Jumal teab, miks just sel hetkel, mitte pimedas autos. Eks tegin näo puhtaks ja rohkem mingit verd enam ei tulnud. Õige paistetus tekkis vist alles paari päeva pärast. Aga puhkust oli mul kokku 2 nädalat ja peale seda tööle minnes oli nägu juba paranenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja pärast sõitsid uhkelt taksoga koju. Sest ega sa ju mingi vaene ometi pole.

Ei, mul on minust hoolivad pereliikmed. Vaene loomulikult pole. Elementaarne ju.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja pärast sõitsid uhkelt taksoga koju. Sest ega sa ju mingi vaene ometi pole.

Ei, mul on minust hoolivad pereliikmed. Vaene loomulikult pole. Elementaarne ju.

Loll olla on ka elementaarne?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loll olla on ka elementaarne?

Seda pead sina teadma, sinu elu ju.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No nii, op sai tehtud. Op ise oli igasuguse valu ja ebamugavuse vaba, mingit rahustit ka ei olnud loomulikult vaja. Koju läksin siiski taksoga, sest ühel silmal oli veel plaaster peal ja nägin sellega parajalt tobe välja, pidasin mõistlikumaks trepist treppi sõita. Ainus, mille pärast üldse pabistasin/pabistan, on tulemus. Praegu ei oska ju veel kuidagi kommenteerida, sest silmaümbrus on teadagi paistes ja tegeliku pildi nägemiseks läheb mõnevõrra aega. Loodan, et vahe on ikka nähtav ja et nähtavaid arme ka ei jää … Laugude pealt on kõik kenasti varjus, aga pelgan natuke silma välimisi külgi, sest õmblused ulatuvad siiski pisut silmavoldist välja.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loll olla on ka elementaarne?

Seda pead sina teadma, sinu elu ju.

Mina ei ela sinu elementaarset elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loll olla on ka elementaarne?

Seda pead sina teadma, sinu elu ju.

Mina ei ela sinu elementaarset elu.

Jäätegi siia omavahel vaidlema või?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No nii, op sai tehtud. Op ise oli igasuguse valu ja ebamugavuse vaba, mingit rahustit ka ei olnud loomulikult vaja. Koju läksin siiski taksoga, sest ühel silmal oli veel plaaster peal ja nägin sellega parajalt tobe välja, pidasin mõistlikumaks trepist treppi sõita. Ainus, mille pärast üldse pabistasin/pabistan, on tulemus. Praegu ei oska ju veel kuidagi kommenteerida, sest silmaümbrus on teadagi paistes ja tegeliku pildi nägemiseks läheb mõnevõrra aega. Loodan, et vahe on ikka nähtav ja et nähtavaid arme ka ei jää … Laugude pealt on kõik kenasti varjus, aga pelgan natuke silma välimisi külgi, sest õmblused ulatuvad siiski pisut silmavoldist välja.

Kelle juures tegid? Ma võtan muudkui hoogu ja võtan hoogu, aga ikka löön araks ega saa aega broneeritud. Ja siis jälle mõtlen, et no las olla nagu praegu on… Eks laisk olen ka, ei viitsi lõikuse pärast mitu korda Pärnu ja Tallinna vahet sõita. Aga usun, et su lõikus õnnestus ja sa oled ilusam ikka kui enne, enamik on ju rahul selle lõikuse tulemusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna on 3. päev ja haavad on juba ilusti kinni kasvanud, ei ole enam ka paistetust ega punetust, silmaümbrused on muidugi kohati lilla-kollasekirjud 🙂 Mis aga on ebamugav, on meeletu sügelus! Ma tean, et paranevad haavad võivad sügeleda, aga ei ole kunagi seda sellisel moel kogenud. Loodan, et varsti annab sügelus järele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No nii, op sai tehtud. Op ise oli igasuguse valu ja ebamugavuse vaba, mingit rahustit ka ei olnud loomulikult vaja. Koju läksin siiski taksoga, sest ühel silmal oli veel plaaster peal ja nägin sellega parajalt tobe välja, pidasin mõistlikumaks trepist treppi sõita. Ainus, mille pärast üldse pabistasin/pabistan, on tulemus. Praegu ei oska ju veel kuidagi kommenteerida, sest silmaümbrus on teadagi paistes ja tegeliku pildi nägemiseks läheb mõnevõrra aega. Loodan, et vahe on ikka nähtav ja et nähtavaid arme ka ei jää … Laugude pealt on kõik kenasti varjus, aga pelgan natuke silma välimisi külgi, sest õmblused ulatuvad siiski pisut silmavoldist välja.

Kelle juures tegid? Ma võtan muudkui hoogu ja võtan hoogu, aga ikka löön araks ega saa aega broneeritud. Ja siis jälle mõtlen, et no las olla nagu praegu on… Eks laisk olen ka, ei viitsi lõikuse pärast mitu korda Pärnu ja Tallinna vahet sõita. Aga usun, et su lõikus õnnestus ja sa oled ilusam ikka kui enne, enamik on ju rahul selle lõikuse tulemusega.

Ma ei saa kahjuks koha nimetamisega aidata, sest ei ela Eestis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 113 )


Esileht Ilu Silmalaugude lõikuse järel