Esileht Ilu Silmalaugude lõikuse järel

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 113 )

Teema: Silmalaugude lõikuse järel

Postitas:
Kägu

Täna on 3. päev ja haavad on juba ilusti kinni kasvanud, ei ole enam ka paistetust ega punetust, silmaümbrused on muidugi kohati lilla-kollasekirjud ???? Mis aga on ebamugav, on meeletu sügelus! Ma tean, et paranevad haavad võivad sügeleda, aga ei ole kunagi seda sellisel moel kogenud. Loodan, et varsti annab sügelus järele.

Lümfimassaažis ka käid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna on 3. päev ja haavad on juba ilusti kinni kasvanud, ei ole enam ka paistetust ega punetust, silmaümbrused on muidugi kohati lilla-kollasekirjud ???? Mis aga on ebamugav, on meeletu sügelus! Ma tean, et paranevad haavad võivad sügeleda, aga ei ole kunagi seda sellisel moel kogenud. Loodan, et varsti annab sügelus järele.

Lümfimassaažis ka käid?

Ei, sellest pole ma midagi kuulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, sellest pole ma midagi kuulnud.

Minu kliinik soovitas seda, et kiiresti paraneks, vedelik väljuks ning tursed alaneksid. Käisin seda tegemas peale oppi järgmisel neljal päeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, sellest pole ma midagi kuulnud.

Minu kliinik soovitas seda, et kiiresti paraneks, vedelik väljuks ning tursed alaneksid. Käisin seda tegemas peale oppi järgmisel neljal päeval.

Selleks on mul nüüd muidugi juba hilja. Ja ausalt öeldes on mul muidu haavad ülihästi ja kiiresti paranenud, turseid pole juba mitu viimast päeva ja haavad on täiesti kinni kasvanud. Ainult sini-kollane olen 🙂 Ainus, mis häirib, ongi ebameeldiv sügelus, ent see on normaalne osa paranemisprotsessist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul turseid ei tekkinudki peale oppi, ainult sinikad, mis pûsisid häirivalt kaua (paar nädalat).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul turseid ei tekkinudki peale oppi, ainult sinikad, mis pûsisid häirivalt kaua (paar nädalat).

Sinikaid tuli ka iga päev ravikreemitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult need ravikreemid ja lümfimassaaž ei aita väga palju, ainult natukene. Paranemisprotsess oleneb ikka kõige rohkem organismi eripäradest. Ühel paraneb väga kiiresti (ise sain nädala pärast tööle minna ja 10 päeva pärast läksin ripsmeid kleepima, ripsmetehnik ei leidnud armigi üles, mis oli meigi all) ja teisel läheb kauem aega, kreemitagu ja massaažitagu palju tahab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärnu Haiglas tehakse ka ülalaugude korrigeerimist ega kellelegi sellega kogemusi pole? Mul oleks Pärnus hea käia, ei peaks Tallinnasse sõitma ega muretema, kuidas oma paistes silmadega tagasi saan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise sõitsin lōikusele, ise koju (kuhu selle auto oleksin pidanud siis jätma?). Ei olnud mingit probleemi, rahusteid ei võtnud ja enesetunne oli tiptop.

Inimesed ja kogemused on erinevad.

Mina olin peale oppi haiglas audis 6 tundi ja siis nii kinni paistetanud, et õde talutas mu alla fuajeesse, kus abikaasa ootas. Verd nirises ka vahelduva eduga. Ma ei oleks mingil juhul ise sõita saanud, lihtsalt ei näinud välja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nüüd niidid eemaldatud ja pean ütlema, et olen NII rahul, et lasin opi teha! Armid on nii õigetes kohtades, et isegi kui need päriselt ei kao, ei torka need ikka silma. Nägu näeb puhanud ja värske välja. Mul ei olnudki laud väga alla vajunud, aga tekkinud oli nn kurb ja väsinud ilme ning see on nüüd täiesti kadunud. Loodan, et tulemus püsib vähemasti 10 aastat!

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin ülemiste silmalaugude oppi kohaliku tuimestusega ca kuu tagasi. Verd ei tulnud. Paranemine oli väga kiire, ühtegi valuvaigistit võtta polnud vaja. Super otsus oli see opp ära teha, vaatamata sellele, et lõikus ise oli tohutult ebameeldiv ja vastik. Siiani tagasi mõeldes võtab judisema. Aga tulemus on muidugi super! Pärast oppi ei soovita ise koju kakerdada, vaid ikkagi kutsuda takso / sõber / mees järgi.

Minu küsimus opist paranejatele – mis peitepulga/möksiga te varjate arme, et neid näha ei oleks? Olen ostnud 2 erinevat ja kumbki ei suuda piisavalt armi ära katta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu küsimus opist paranejatele – mis peitepulga/möksiga te varjate arme, et neid näha ei oleks? Olen ostnud 2 erinevat ja kumbki ei suuda piisavalt armi ära katta.

Milliseid arme? Nädal võiks ju kodus kannatada, edaspidi pole mingeid arme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismõttes milliseid arme? Haha, Ikka silmalaugude lõikuse armidest räägin ju 😀  Mul on kuu möödas ja armid on ikka ju veidi näha, mida ideaalis tahaks peita teatud sündmustel. Kuni 6 kuud ma tean toimub täielik paranemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mismõttes milliseid arme? Haha, Ikka silmalaugude lõikuse armidest räägin ju ????  Mul on kuu möödas ja armid on ikka ju veidi näha, mida ideaalis tahaks peita teatud sündmustel. Kuni 6 kuud ma tean toimub täielik paranemine.

Nädal hiljem polnud mingeid peitepulki vaja. Sinnani olin kodus. Ei saa aru, millest sa räägid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nädal hiljem polnud mingeid peitepulki vaja. Sinnani olin kodus. Ei saa aru, millest sa räägid.

Kui enesekeskne peab inimene küll olema, et ei saa aru, et inimesed on ju erinevad ja armid on erinevad. Kui sinul on ühtmoodi, ei tähenda, et kõigil teistel on samamoodi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin ülemiste silmalaugude oppi kohaliku tuimestusega ca kuu tagasi. Verd ei tulnud. Paranemine oli väga kiire, ühtegi valuvaigistit võtta polnud vaja. Super otsus oli see opp ära teha, vaatamata sellele, et lõikus ise oli tohutult ebameeldiv ja vastik. Siiani tagasi mõeldes võtab judisema. Aga tulemus on muidugi super! Pärast oppi ei soovita ise koju kakerdada, vaid ikkagi kutsuda takso / sõber / mees järgi.

Minu küsimus opist paranejatele – mis peitepulga/möksiga te varjate arme, et neid näha ei oleks? Olen ostnud 2 erinevat ja kumbki ei suuda piisavalt armi ära katta.

Inimesed on tõesti erinevad! Minu jaoks on arusaamatu, et  ütled, et op oli kohutavalt ebameeldiv ja vastik. Minu meelest oli see võrreldav hambaarstil käiguga, pikutasin umbes pool tundi laual, mitte midagi ei tundnud. Erinevalt hambaarstil käigust ajasin kirurgiga juttugi 🙂

Peitepulka soovitada ei oska, minul arme näha ei ole, näha on joonekesed vaid siis, kui silmad kinni on. Ainus asi, mis veel kaks nädalat hiljem alles on, on ühe silma all väike sinikas, seda katan oma tavalise jumestuskreemiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui enesekeskne peab inimene küll olema, et ei saa aru, et inimesed on ju erinevad ja armid on erinevad. Kui sinul on ühtmoodi, ei tähenda, et kõigil teistel on samamoodi.

Kehv töö siis, kui armid nähtavad on. Nagu siin nii mõnigi on öelnud, ei tohiks neid näha olla.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kehv töö siis, kui armid nähtavad on. Nagu siin nii mõnigi on öelnud, ei tohiks neid näha olla.

See oleneb siiski kõige rohkem organismi eripärast, kui kiiresti armid paranevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen oma opiga igati rahul – aga kui nüüd uurida, siis armid on ikka olemas küll jah. Ehk siis kaks imepeent joont silmade kohal. (Üle aasta on opist.) Kuidagi eraldi ma ei tee nendega midagi, meikimata on nad avatud silmaga laukortsus sees, ehk siis ei paista. Palju ma päeval ikka silmi kinni hoian või kes mind nii lähedalt uurikski, et neid märgata? Meigiga ei paista üldse midagi, täiesti tavaline meik. Mind need joonekesed ei häiri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks asi, millega oma armid ära rikutakse, on see, et ei järgita aasta pärast oppi päikese saamise keeldu armidele. Aasta tuleb kasutada laugudel SPF50 pulka, muidu muudavad armid värvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on poolteist aastat opist möödas. armid on nii imepeened ja lauvoldi põhjas, et näha neid küll pole. ainult see osa, mis silmanurgast välja ulatub punetab vahel natuke. kasutan Artdeco valgustpeegeldavat illuminaatorit seal  https://pood.rosalind.ee/et/a/artdeco-perfect-teint-illuminator-valgustpeegeldav-helendaja-1-illuminating-pink

mis puutub opilt koju saamisse, siis minu arust võinuks küll rahumeeli bussiga koju sõita. päikeseprillid ette ja mis seal siis on. mul üks tuttav käis Pärnust Tallinna bussiga opil ja polnud midagi hullu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis puutub opilt koju saamisse, siis minu arust võinuks küll rahumeeli bussiga koju sõita. päikeseprillid ette ja mis seal siis on. mul üks tuttav käis Pärnust Tallinna bussiga opil ja polnud midagi hullu.

Pimedas päris äge päikeseprillidega koperdada, eriti kui lambid paistes.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis puutub opilt koju saamisse, siis minu arust võinuks küll rahumeeli bussiga koju sõita. päikeseprillid ette ja mis seal siis on. mul üks tuttav käis Pärnust Tallinna bussiga opil ja polnud midagi hullu.

Pimedas päris äge päikeseprillidega koperdada, eriti kui lambid paistes.

Esiteks, peale oppi ei ole silmad paistes. Teiseks, ega sa öösel opil ei käi, ikka hommikuti-päeval toimub see tavaliselt

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks, peale oppi ei ole silmad paistes.

Minul olid näiteks väga paistes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks, peale oppi ei ole silmad paistes. Teiseks, ega sa öösel opil ei käi, ikka hommikuti-päeval toimub see tavaliselt

Mul olid küll turses ja verivermeis. Koju sain 19.30. Talvel on pime juba alates 16.00

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks, peale oppi ei ole silmad paistes. Teiseks, ega sa öösel opil ei käi, ikka hommikuti-päeval toimub see tavaliselt

Mul olid küll turses ja verivermeis. Koju sain 19.30. Talvel on pime juba alates 16.00

Ja miks keegi teine ei tohi koju sōita ise seepärast, et sinul olid silmad paistes? Ning mina käisin juunis, ei olnud just väga pime kl 16 paiku.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb normaalne kirurg valida, kes ei tee robustset lihunikutööd, niiet lambid kinni peale oppi ja veri lahmab.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb normaalne kirurg valida, kes ei tee robustset lihunikutööd, niiet lambid kinni peale oppi ja veri lahmab.

Mul oligi Eesti parim kirurg.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja miks keegi teine ei tohi koju sōita ise seepärast, et sinul olid silmad paistes? Ning mina käisin juunis, ei olnud just väga pime kl 16 paiku.

Võib muidugi, sa ebameeldiv inimene. Suvel käivad vähesed.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb normaalne kirurg valida, kes ei tee robustset lihunikutööd, niiet lambid kinni peale oppi ja veri lahmab.

Jälle mingi rumal jutt. Kirurgid pole nii kõikvõimsad, et kõik nende kaela annaks ajada. Paistetus, verejooks, kui kiiresti paranevad armid, kui nähtav arm jääb, kui hästi operatsiooni talutakse, see kõik oleneb organismi eripärast, mitte pole kirurgi kätes.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 113 )


Esileht Ilu Silmalaugude lõikuse järel