Esileht Ilu Silmalaugude lõikuse järel

Näitan 23 postitust - vahemik 91 kuni 113 (kokku 113 )

Teema: Silmalaugude lõikuse järel

Postitas:
Kägu

Tuleb normaalne kirurg valida, kes ei tee robustset lihunikutööd, niiet lambid kinni peale oppi ja veri lahmab.

Mul oligi Eesti parim kirurg.

Kes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes?

Artur Klett, kõrgema kategooria silma-ja silmapiirkonna kirurg. Teostab kõiki silmalaugude rekonstruktiivseid operatsioone. Kogemus 25 aastat, silmakliiniku juhataja.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli Klett ja mingit paistetust ei tekkinud, ei tekkinud isegi järgmistel päevadel. Nüüd, 3a hiljem, ei ole ka arme, isegi neid valgeid jooni silmavoldi sees, mida nii mõnedki mainivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli Klett ja mingit paistetust ei tekkinud, ei tekkinud isegi järgmistel päevadel. Nüüd, 3a hiljem, ei ole ka arme, isegi neid valgeid jooni silmavoldi sees, mida nii mõnedki mainivad.

Minul ei lõiganud Klett ja täpselt samuti ei olnud paistetust ega arme. Aga see oleneb siiski kõige rohkem organismi eripärast, mitte ainult arstist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli Klett ja mingit paistetust ei tekkinud, ei tekkinud isegi järgmistel päevadel. Nüüd, 3a hiljem, ei ole ka arme, isegi neid valgeid jooni silmavoldi sees, mida nii mõnedki mainivad.

Tegid mõlemad laud korraga?

Ma tegin mõlemad laud ta juures, silmad olid vahetult pärast oppi koledad, nädal hiljem ilusad. Armid pole kunagi nähtavad olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli Klett ja mingit paistetust ei tekkinud, ei tekkinud isegi järgmistel päevadel. Nüüd, 3a hiljem, ei ole ka arme, isegi neid valgeid jooni silmavoldi sees, mida nii mõnedki mainivad.

Tegid mõlemad laud korraga?

Ma tegin mõlemad laud ta juures, silmad olid vahetult pärast oppi koledad, nädal hiljem ilusad. Armid pole kunagi nähtavad olnud.

Ainult ülemised, alumistel puudub vajadus.

On vahe, kas armid ei ole nähtavad (asuvad silmavoldi sees), või neid pole ka siis, kui lõikekoha peale vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult ülemised, alumistel puudub vajadus.

Ma läksin samuti ainult ülemisi tegema, alumisetel ei näinud vajadust. Õnneks soovitas kirurg ka alumised teha-alles pärast sain aru, kui palju see juurde andis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult ülemised, alumistel puudub vajadus.

Ma läksin samuti ainult ülemisi tegema, alumisetel ei näinud vajadust. Õnneks soovitas kirurg ka alumised teha-alles pärast sain aru, kui palju see juurde andis.

No kui pole midagi ära võtta, siis ei saa ka juurde anda :). Pole vaja parandada seda, mis pole katki. Ja kirurg samuti ei soovitanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui pole midagi ära võtta, siis ei saa ka juurde anda :). Pole vaja parandada seda, mis pole katki. Ja kirurg samuti ei soovitanud.

Sul ei ole kunagi tulnud kotid silmade alla, kui nutad või vesi kehas kinni? Ei usu.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui pole midagi ära võtta, siis ei saa ka juurde anda :). Pole vaja parandada seda, mis pole katki. Ja kirurg samuti ei soovitanud.

Sul ei ole kunagi tulnud kotid silmade alla, kui nutad või vesi kehas kinni? Ei usu.

No ei ole tõesti mingeid kotte :D. Ära usu, kui ei taha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei ole tõesti mingeid kotte :D. Ära usu, kui ei taha.

No tubli keskealine siis oled. 45-55 on need kotid suht kõigil nähtavad 😀

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tubli keskealine siis oled. 45-55 on need kotid suht kõigil nähtavad ????

Mis rumal jutt see on. Inimestel on väga erinevad kohad, kus vanus välja lööb. Mõnel pole kottidega probleem, on millegi muuga, teisel pole lõuajoonega mingit häda, teisel jälle on. Minul olid kotid silmade all juba kolmekümnendates ja tegin lõikuse 39 aastaselt. Samas pole ka viiekümnendates veel ülemised laud ära vajunud. Samas teisel on ülemised laud juba 40 aastaselt lontis, aga mingeid kotte pole. Seega see rumal jutt, et kõigil on, ei pea praktiliselt ühegi teema puhul paika.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul ei ole kunagi tulnud kotid silmade alla, kui nutad või vesi kehas kinni? Ei usu.

Ega siis vee kogunemisest põhjustatud ajutisi turseid ei hakka keegi lõikama. Osadel tulevad silmade alla rasvasongad, teistel jälle ei tule mitte kunagi, nende vananemismärgid avalduvad mujal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei ole tõesti mingeid kotte :D. Ära usu, kui ei taha.

No tubli keskealine siis oled. 45-55 on need kotid suht kõigil nähtavad ????

No räägi enda eest. Ega ikka pole küll kõigil. Kui üldse probleem peaks tekkima, siis pigem vajub laug sissepoole, igal juhul ei ole seal mingit kotti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei ole tõesti mingeid kotte :D. Ära usu, kui ei taha.

No tubli keskealine siis oled. 45-55 on need kotid suht kõigil nähtavad ????

No räägi enda eest. Ega ikka pole küll kõigil. Kui üldse probleem peaks tekkima, siis pigem vajub laug sissepoole, igal juhul ei ole seal mingit kotti.

Jah, mõnel vajuvad silmad hoopis auku, tuleb hoopis täitesüste teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mõnel vajuvad silmad hoopis auku, tuleb hoopis täitesüste teha.

Enamikul, mitte mõnel.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega siis vee kogunemisest põhjustatud ajutisi turseid ei hakka keegi lõikama.

Kui selline turse tekib, see tähendabki, et on üleliigset nahka, mida lõigata. Pärast lõikust sellist turset enam ei teki.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega siis vee kogunemisest põhjustatud ajutisi turseid ei hakka keegi lõikama.

Kui selline turse tekib, see tähendabki, et on üleliigset nahka, mida lõigata. Pärast lõikust sellist turset enam ei teki.

Ja need, kel pole seda üleliigset nahka, ei teki turset ka ilma lõikuseta.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamikul, mitte mõnel.

Üks ütleb, et enamikul on kotid silmade all, teine ütleb, et enamikul on silmad aukus. Üks nendest on nüüd vale väide, kumb? Ma väidaks, et mõlemad on valed, sest inimesi on väga erinevaid. Suurel osal pole kumbagi probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei ole tõesti mingeid kotte :D. Ära usu, kui ei taha.

No tubli keskealine siis oled. 45-55 on need kotid suht kõigil nähtavad ????

No mis jutt see on?! Mul ei ole silmade all mingeid kotte, ei nuttes ega muidu. Olen 49. Ema ja isa on 82, kummalgi pole silmaaluseid kotte. Isal on ülalaud ära vajunud, aga silmade alt poleks küll midagi eemaldada. Emal on üldse sellised silmalaud, mis kuskile rippu ei vaju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega siis vee kogunemisest põhjustatud ajutisi turseid ei hakka keegi lõikama.

Kui selline turse tekib, see tähendabki, et on üleliigset nahka, mida lõigata. Pärast lõikust sellist turset enam ei teki.

Jaa, nii on. Ja kui kõht lamedaks lõigata, siis ei tehi rasedusega kõhtu, ilmselt ei teki rasedustki.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, nii on. Ja kui kõht lamedaks lõigata, siis ei tehi rasedusega kõhtu, ilmselt ei teki rasedustki.

Appi, koomik perekoolis.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin ülemised silmalaud lõigata natuke vähem kui aasta tagasi Mare Malva juures.

Enne lõikust küsiti, kas soovin rahustit, ma igaks juhuks võtsin. Lõikus tehti kohaliku tuimestusega ja kestis 45 min. Veresooni kõrvetati, seega mingit operatsioonijärgset verejooksu ei tekkinud. Pärast lõikust olin paar tundi pikali. See töötaja, kes minu eest pärast lõikust hoolitsed, oli imetore. Käis tekki kohendamas ja pani külmakoti mulle laubale. Kaalusin ka bussiga kojusõitu, kuid kuna mul oli aastatetagune kogemus, kus pärast lõikust enda arust pea oli selge, aga linnas kõndisin auto alla, siis tellisin ikkagi takso. Kodus panin külmakoti laubale ja samal õhtul käisin peolgi. Magamist niidid ei seganud. Mingit valu ei olnud. Külmakotti kasutasin paar päeva. Verevalumid tekkisid paari päeva pärast ja olid nädala pärast kõige hullemad, siis hakkasid järele andma. Haavakreem tekitas turse, seepärast seda ei kasutanud. Niidid eemaldati 10 päeva pärast.

Kuna tekkis sügelus, siis vahel läks meelest ära, et haav ja tõmbasin kogemata üle silmade. Silmade pesemisega tuli ka ettevaatlik olla. Kuna oli südasuvi ja silmaümbrust tuli SPF 50ga määrida, siis silmi puhastada ikkagi tuli. Ostsin apteegist silmapuhastuslapid ja kui silmad hakkasid sügelema, siis õrnalt puudutasin lapiga sügelevat kohta ja kohe läks üle. Päikesekreemi võtsin ka nendega maha. Soovitan väga https://www.apotheka.ee/blephaclean-niisutatud-lapid-n20-silmalaugude-hugieeniks-pmm0134127ee

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 91 kuni 113 (kokku 113 )


Esileht Ilu Silmalaugude lõikuse järel