Esileht Ilu Silmalaugude operatsioon imetamise ajal

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Silmalaugude operatsioon imetamise ajal

Postitas:
Kägu

Silmalaugude operatsioon imetamise ajal. Kas kellelgil on kokkupuuteid, on teinud?  Üks kirurg väitis, et haavad paranevad palju aeglasemalt, et hea oleks oodata vähemalt 6 kuud. Teine kirurg väitis, et võib imetamise ajal ka teha.

Sooviks teha, praegu on hea aeg, olen lapsega kodune ja saaksin kenasti taastuda.  Septembrist lähen jälle tööle ja siis ei sooviks teha.

 

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teinud opi, esimesed 4-5 päeva olin nii kole, et ma poleks eales tahtnud last hirmutada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teinud opi, esimesed 4-5 päeva olin nii kole, et ma poleks eales tahtnud last hirmutada.

Ma olen ka teinud selle opi, laps oli siis kahene, tal oli minu välimus küll täiesti ükskõik. See nüüd küll mingi põhjus pole mitte teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin värskelt peale imetamist. Ka üks arst soovitas oodata, teine kliinik ei küsinud imetamise kohta (ise ka ei maininud). Kõik läks ilusti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka teinud selle opi, laps oli siis kahene, tal oli minu välimus küll täiesti ükskõik. See nüüd küll mingi põhjus pole mitte teha.

Kuna räägib imetamisest, siis peab silmas ilmselt anesteesia rohu kahjulikkust lapsele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna räägib imetamisest, siis peab silmas ilmselt anesteesia rohu kahjulikkust lapsele.

Mina tsiteerisin inimest, kelle arvates sellepärast ei saa teha, et ta nägi esimesed 4-5 päeva väga jube välja ja ehmatab beebit. Mina ütlesin, et lapsel on sellest küll ükskõik ja see pole mingisugune arvestatav põhjus mitte operatsiooni tegemiseks. Ka anesteesia ei ole põhjus, saab ju mõned tunnid mitte imetada. Ainuke tõsiseltvõetav põhjus on see, et haavad paranevad halvemini ja sinikaid tekib rohkem, kui on oksüdotsiin ja prolaktiin kõrged, aga see on minu arust ka nii vähe, et see pole ka eriline risk. Suuremal osal inimestest paraneb keha ka imetamise ajal normaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oksüdotsiin

Oksütotsiin on ikka eesti keeles, kahjuks ei saa parandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Silmalaugude operatsioon imetamise ajal