Esileht Ilu ja tervis Silmaop

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Silmaop

Postitas:
Kägu

Tere!
Millist kliinikut ja kirurgi soovitaksite hallkae operatsiooniks? Kas multifokaalsed läätsed oleksid oluliselt paremad? Viimane küsimus siis neile, kes ise paigaldada lasknud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Asukoht?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tallinn, aga võib ka Tartu olla, kui seal oluliselt parem 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Dr Harras Mölder. Läätsede valikul aitab ka arst, sõltub silmadest. Valisin multifokaalsed, op tehti mõlemale silmale korraga ja tulemus väga hea.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ITKs dr.Ivanov paneb ka neid IOLe. Väga kiiresti opereerib. Mõtlen opi kestvust ajaliselt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Möldrit ei soovita vaenlasele ka.
Vastik suhtumine, enne oppi suur sõber, pärast oppi ülbitseb ja mõnitab. Panin multifokaalsed, aga tulemuseks oli 0.00 asemel +0,5 ja +0,75 (enne oli -6.0), nüüd ei näe selgelt ei lähedale ega kaugele. Arst raiub nagu rauda, et nii peabki olema, tema aparaadid näitasid 0,00 ja +0,25 kui kolme muu optika aparaadid näitasid +0,5 ja +0,75. Hoia Silmalaserist küll eemale.
Tuttaval Tartus väga hea kogemus, arsti nime ma ei tea. Oli kallim kui minu operatsioon, aga tulemus ideaalne.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul Mölderiga täiesti vastupidine kogemus – väga selgelt kirjeldas erinevate läätsede omadusi, selgitas, miks ja mida ise soovitab, mis on võimalikud probleemid jne. Mulle oli just see oluline. Ütles, et nooreks tagasi ei tee, aga loodetavasti ei ole prille vaja. Nii läks, prille ei kasuta, hea valgustus on küll abiks.
Käisin enne kahes silmakliinikus soovitusi saamas ja Mölderi tugevusena toodi välja just tema väga suur kogemus ja oskus sobivad läätsed valida. Hallkae puhul kas ülihead nägemist nii kaugele kui lähedale saabki? Nii palju kui olen lugenud, siis nōrkade lugemisprillide vajadus sageli.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aparaadid näitavad kätte pandava läätse parameetrid. Paraku mõjutab aparaatide näite eelnev silmade tervis, näiteks lühinägevuse korrigeerimise läbi teinud patsientidel on see oluliselt raskem ja tihti head tulemust saada võimatu. Samuti on iga silm erinev ja iga inimene erinev.
Multifokaalseid ei saagi kõigile panna (vastuvõtul selgub), nt neile, kel eelnevalt sarvkest kahjustatud (või lühinägevust korrigeeritud), samuti laisale silmale.
Kõikidel läätsedel on kõrvaltoimeid, neid peaks ise guugeldama, nt mustad varjud, hõljumid, jne.

+1
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ilu ja tervis Silmaop