Esileht Ilu ja tervis Silmaoperatsioon pluss-silmadele

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Silmaoperatsioon pluss-silmadele

Postitas:
Kägu

Täna oli hommikul mingis naistesaates reklaam, et prillidest vabanemiseks on võimalik teha laseroperatsiooni, kui on pluss-silmad.

Kas keegi on teinud? Milline on tulemus? Seni olen aru saanud, et n-ö vanainimeste (45+ vanuses) pluss-nägemist ei ole mõtet opereerida, kuna tulemus on kehv ja ebapüsiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega see miinuse korrigeerimine on ka kahe otsaga asi, osadel tuleb tagasi. Konsultatsiooni mine igal juhul. Seal saad kohe silmakirurgiga vestelda ????Tean, et Refocus vist ainsana teeb plussidest vabaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks lugemis prillide kandmine halb on? Ma saan veel aru kui pead kandma miinus prille et prillid peavad koguaeg ees olema.Aga lugemise prillide kandmine nüüd ebamugav küll  ei ole.Ja pealegi kõigil inimestel vanuses 45+ tuleb kanda lugemisprille.See tuleb vanadusest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja pealegi kõigil inimestel vanuses 45+ tuleb kanda lugemisprille.See tuleb vanadusest.

Mis mõttes tuleb? Mina olen 51 ja ei vaja lugemisprille, näen siiani hästi. Silmad on kunagi opereeritud miinuse tõttu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja pealegi kõigil inimestel vanuses 45+ tuleb kanda lugemisprille.See tuleb vanadusest.

Mis mõttes tuleb? Mina olen 51 ja ei vaja lugemisprille, näen siiani hästi. Silmad on kunagi opereeritud miinuse tõttu.

No see tähendab et operatsioon aitas siis.Jutt käis nendest 45+ inimestest kes pole operatsioonil käinud.Huvitav on see et minu silmaarst ei rääkinud operatsioonist midagi.Ütles et silmad on täiesti korras.Ja et lugemise prillid saan optika poest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksid reklaami õnge.Eks erakliinikud peavad ka millestki elama ja otsotsaga kokku tulema.Praegu on sama lugu nende hambaimplantaatidega.Neid topitakse pähe igal võimalusel.Et tõmbame need teie hambad välja ja paneme korralikud implantaadid asemele.Pealegi operatsioon on nüüd ja tulevikus alati viimane võimalus.Operatsiooniga kaasnevad riskid millest müügimehed sulle ei räägi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja pealegi kõigil inimestel vanuses 45+ tuleb kanda lugemisprille.See tuleb vanadusest.

Mis mõttes tuleb? Mina olen 51 ja ei vaja lugemisprille, näen siiani hästi. Silmad on kunagi opereeritud miinuse tõttu.

no ja siis, mina olen 56 ja samuti lugemisprille üldiselt ei vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja pealegi kõigil inimestel vanuses 45+ tuleb kanda lugemisprille.

Ära nüüd liialda!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Silmaoperatsioon pluss-silmadele