On diagnoositud kuivad silmad ja pean pidevalt silma tilkasid panema 2-3 korda päevas ja nii juba aastaid. Arst soovitas Hylo Care tilkasid sest on säilitusainete vaba.Ainuke probleem on see et pisike 10ml pudel maksab 17.- euri.Ja see saab maru kiirelt otsa. Ja silmatilgad milles on säilitusaine sees maksavad 3 korda vähem.Kas säilitusainega silmatilgad on tõesti nii kahjulikud et ma neid panna ei tohiks?
0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu
15.11.2023 04:10
Sõber internet aitab :). Sul on vaja ainult lüüa otsingusse näiteks”säilitusained silmatilkades” ja juba tulevad vastused (silmaarstide artiklid ja muud asjalikud kodulehed, kus info kirjas).
Säilitusaineteta on ka odavamaid silmatilkasid, kõik ei maksa 10+ eurot. Erinevate apteekide kodulehtedel saad valida ka soodsamaid.
0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu
15.11.2023 11:32
Mina kasutasin peale silma laseroppi systane ultra tilkasid ja need on minu meelest parimad, mis saada on. Hiljem olen ka neid ostnud. Niisutavad väga hästi.