Esileht Ajaviite- ja muud jutud Silvia Ilves

Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 301 )

Teema: Silvia Ilves

Postitas:
Kägu

KANAKARJA KAMBAKAS …

Okei, mõned pooldajad tal siiski on, aga noh, teda ja teid ei lasta saaligi enam.

…on vist selle asja nimi, mis siin perekoolis toimub. Ütles kunagi sellise asja kohta üks Isamaa targematest meestest.

Tõsi, tema kasutas seda küll valedel alustel (Ojasso vastu käiva kampaania kohta vist, sest O ka oli oma peksmistega jobu), aga siia teemasse sobib see küll väga hästi.
Kanadel ON vaja vaenlast, keda kollektiivselt kiruda. ja ülevalt õrre pealt, kus nad puhtjuhuslikult hetkel on, täppistäissittuda.

Ilus naine, saab oma eluga hakkma, andekas naine, julge naine, vahetab mehi nagu sokke (perekoolikast kõõma eluunistus ju!) ja ujub ka siit lollist olukorrast veel tugevamana ja targemana välja.
Ma olen täiesti kindel.

Teie aga oma karjas, lutsige seda edasi.
Mida te senini olete lutsinud.

+7
-42
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Okei, mõned pooldajad tal siiski on, aga noh, teda ja teid ei lasta saaligi enam.

…on vist selle asja nimi, mis siin perekoolis toimub. Ütles kunagi sellise asja kohta üks Isamaa targematest meestest.

Tõsi, tema kasutas seda küll valedel alustel (Ojasso vastu käiva kampaania kohta vist, sest O ka oli oma peksmistega jobu), aga siia teemasse sobib see küll väga hästi.

Kanadel ON vaja vaenlast, keda kollektiivselt kiruda. ja ülevalt õrre pealt, kus nad puhtjuhuslikult hetkel on, täppistäissittuda.

Ilus naine, saab oma eluga hakkma, andekas naine, julge naine, vahetab mehi nagu sokke (perekoolikast kõõma eluunistus ju!) ja ujub ka siit lollist olukorrast veel tugevamana ja targemana välja.

Ma olen täiesti kindel.

Oi, nii armas tekst. Ja igati sõbralik ja kultuurne. Kui kõik nii hästi on, siis miks te nii vihased olete kogu aeg🤗 SI ise ja ta pooldajad.

NB! Teda vahetatakse välja, mitte tema ei vaheta.

+30
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilus naine, saab oma eluga hakkma,

Annetuste kogumine halamise abil on hakkama saamine? Mõnes mõttes muidugi jah, aga kas selle üle tasub just uhke olla?

+24
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen täiesti kindel.

Teksti põhjal otsustades sobiksite hästi sõbrannadeks.

+27
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu eest ta küll ei seisnud. Ja ma ei kavatse mitte kunagi ühelegi tema kontserdile minna. Oma perekonnast ka kellelegi pileteid ei osta. Mingu küpsetagu edaspidi burgereid McDonaldsis, see on tema vaimsetele võimetele sobiv töökoht.

Appi, kui masendavalt rumal inimene sa oled. Soovitada Silvia Ilvesel minna McDonaldsisse tööle? :))) Vali naer saalis.

Aga ütle siis, kuidas ta oma lapsi peaks tulevikus üleval pidama? Tema muusikukarjäär on läbi ja tundub, et mitte midagi muud ta ei oskagi. Hetkel ei pole tõenäoliselt ühtegi tööandjat muusika vallas, kes temaga tegemist tahaks teha. Ja sellist koduõpetajat oma lastele ka vaevalt keegi hooliks. Aga üks koht on tema võimetele muidugi veel olemas – EKRE poliitik, Moonikaga ta kindlasti sobiks kokku.

Muusikukarjäär on läbi? Nalja teed või? Ta pole kunagi varem nii pildis olnud kui nüüd ja teatavasti on ka halb reklaam siiski reklaam ja kutsub inimesi kohale. Kui ta ei oleks endast nii naiivset muljet jätnud, arvaksin et see on tal teadlikult plaanitud. See, et üks väheoluline kontserdikorraldaja tuuri ära jättis ja ei julgenud seda meedias isegi tunnistada, ei ole karjääri lõpp. ERSO on korduvalt tunnistanud, et neil on tema vaadetest ükskõik. Mis puutub lollidesse lastesse ja temast koduõpetajana, siis kes on tema lapsi mängimas näinud ja midagigi klassikalisest muusikast ja instrumentidest teab, näeb seal väga suurt andekust ja ilmselgelt ka head kodust kasvatust ja distsipliini. Elaks ma Tallinnas, saadaksin enda tšellot õppiva lapse kohemaid tema juurde eratundidesse. Ei tea enda lapse muusikakoolist mitme aasta jooksul nii edukat last kui temal peres nad on. Eriti see vanim, kes klaverit mängib. Olen kolmandat põlve muusikaõpetaja ja klaver on terve elu olnud igapäevane kaaslane, aga selliseid palasid nagu tema mängib, ei võta minagi naljalt ette. Ehk peaks Silvia tõesti enda liistude juurde jääma, aga tema andekuses ei saa küll keegi kahelda ja ühe vea pärast tervet eksistentsi hukka mõista. Videost ja tema kontodelt on näha, mis inimesed ta ümber nüüd tiirlevad, eks need ka mõjutavad. Meeli Lepson, Janika Veski, Veiko Huuse… Tema sügavalt usub, et tegu on heade inimestega, üllate kavatsustega. Mida rohkem teiselt poolt pekstakse, seda rohkem ta nende küüsi langeb.

+8
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu eest ta küll ei seisnud. Ja ma ei kavatse mitte kunagi ühelegi tema kontserdile minna. Oma perekonnast ka kellelegi pileteid ei osta. Mingu küpsetagu edaspidi burgereid McDonaldsis, see on tema vaimsetele võimetele sobiv töökoht.

Appi, kui masendavalt rumal inimene sa oled. Soovitada Silvia Ilvesel minna McDonaldsisse tööle? :))) Vali naer saalis.

Aga ütle siis, kuidas ta oma lapsi peaks tulevikus üleval pidama? Tema muusikukarjäär on läbi ja tundub, et mitte midagi muud ta ei oskagi. Hetkel ei pole tõenäoliselt ühtegi tööandjat muusika vallas, kes temaga tegemist tahaks teha. Ja sellist koduõpetajat oma lastele ka vaevalt keegi hooliks. Aga üks koht on tema võimetele muidugi veel olemas – EKRE poliitik, Moonikaga ta kindlasti sobiks kokku.

Muusikukarjäär on läbi? Nalja teed või? Ta pole kunagi varem nii pildis olnud kui nüüd ja teatavasti on ka halb reklaam siiski reklaam ja kutsub inimesi kohale. Kui ta ei oleks endast nii naiivset muljet jätnud, arvaksin et see on tal teadlikult plaanitud. See, et üks väheoluline kontserdikorraldaja tuuri ära jättis ja ei julgenud seda meedias isegi tunnistada, ei ole karjääri lõpp. ERSO on korduvalt tunnistanud, et neil on tema vaadetest ükskõik. Mis puutub lollidesse lastesse ja temast koduõpetajana, siis kes on tema lapsi mängimas näinud ja midagigi klassikalisest muusikast ja instrumentidest teab, näeb seal väga suurt andekust ja ilmselgelt ka head kodust kasvatust ja distsipliini. Elaks ma Tallinnas, saadaksin enda tšellot õppiva lapse kohemaid tema juurde eratundidesse. Ei tea enda lapse muusikakoolist mitme aasta jooksul nii edukat last kui temal peres nad on. Eriti see vanim, kes klaverit mängib. Olen kolmandat põlve muusikaõpetaja ja klaver on terve elu olnud igapäevane kaaslane, aga selliseid palasid nagu tema mängib, ei võta minagi naljalt ette. Ehk peaks Silvia tõesti enda liistude juurde jääma, aga tema andekuses ei saa küll keegi kahelda ja ühe vea pärast tervet eksistentsi hukka mõista. Videost ja tema kontodelt on näha, mis inimesed ta ümber nüüd tiirlevad, eks need ka mõjutavad. Meeli Lepson, Janika Veski, Veiko Huuse… Tema sügavalt usub, et tegu on heade inimestega, üllate kavatsustega. Mida rohkem teiselt poolt pekstakse, seda rohkem ta nende küüsi langeb.

Selleks, et inimesed kohale tuleks, peab keegi kontserdi organiseerima. Ise ta sellega hakkama ei saa,  pole raha, pole manageri, pole sidemeid. Tema probleem pole mitte andekus, vaid väga halb iseloom, oleks ta üliandekas siis ehk veaks välja, aga lihtsalt andkas ei ole piisavalt hea. Ma natuke tean, mis eesti tipporkestrites toimub ja Silvial pole mingit lootust kuhugi primadonnatsema minna. Välismaistest ja palju andekamatest artistidest on järjekord ukse taga, miks peaks keegi tahtma selgelt probleemset isikut oma kollektiivi?

+22
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selleks, et inimesed kohale tuleks, peab keegi kontserdi organiseerima. Ise ta sellega hakkama ei saa, pole raha, pole manageri, pole sidemeid. Tema probleem pole mitte andekus, vaid väga halb iseloom, oleks ta üliandekas siis ehk veaks välja, aga lihtsalt andkas ei ole piisavalt hea. Ma natuke tean, mis eesti tipporkestrites toimub ja Silvial pole mingit lootust kuhugi primadonnatsema minna. Välismaistest ja palju andekamatest artistidest on järjekord ukse taga, miks peaks keegi tahtma selgelt probleemset isikut oma kollektiivi?

Ta ongi üliandekas. ERSO on teda kahel korral tahtnud, miks ei peaks rohkem tahtma. Sest PK kägude meelest võiks ta karjäär läbi olla? 🙂 Naerukoht.

+6
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta ongi üliandekas. ERSO on teda kahel korral tahtnud, miks ei peaks rohkem tahtma. Sest PK kägude meelest võiks ta karjäär läbi olla? 🙂 Naerukoht.

Seletatud ju juba, et kui ERSO teda ka tahab, nad ei saa teda enam nii või teisiti, sest tähtajalist lepingut rohkem pikendada ei saa. Või arvad, et hülgab tšello ja hakkab hoopis orkestermeistriks, et saaks ERSOsse jääda v? Selles ametis ei pruugi ta nii konkurentsivõimeline olla.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Seletatud ju juba, et kui ERSO teda ka tahab, nad ei saa teda enam nii või teisiti, sest tähtajalist lepingut rohkem pikendada ei saa. Või arvad, et hülgab tšello ja hakkab hoopis orkestermeistriks, et saaks ERSOsse jääda v? Selles ametis ei pruugi ta nii konkurentsivõimeline olla.

Kes on orkestermeister? Pidasid silmas kontsermeistrit? Kui tema leping läbi saab, võib ta uuesti kandideerida nii enda praegusele kohale kui ka kandideerida kõrgemale kohale st kontsertmeistriks. Niiviisi on töö korraldatud kõikidel orkestrantidel. Tšellot hülgama kontsertmeister ei pea, lisandub vaid vastutust ja ülesandeid.  Sellega olen nõus, et kontsertmeistri ameti jaoks tundub Silvia liiga tuulepea. Samas võib ka olla, et on töös täiesti keskendunud, kuna sellisel tasemel mängimine seda ilmselgelt vajab, ainult andekusest ei piisa.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin Kuu-uurija ära ja minu arvamus Silviast ei muutunud – ääretult vapper ja jõuline Eesti naine oma arvamuste ja põhimõtetega. Ilus kodu, hästikasvataud lapsed no mida veel tahta.

Siin kisajatel paistab igast otsast ääretu kadedus välja ei muud. Kanakarja kambakas nagu Reinsalu tabavalt ütles – rumalad kadedad mutid kooris maha tegema oma sookaaslast aru saamata millepärast. Vat siis sallijad tühisüdamed sellised te oletegi ju.

+7
-27
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaatasin Kuu-uurija ära ja minu arvamus Silviast ei muutunud – ääretult vapper ja jõuline Eesti naine oma arvamuste ja põhimõtetega. Ilus kodu, hästikasvataud lapsed no mida veel tahta.

Siin kisajatel paistab igast otsast ääretu kadedus välja ei muud. Kanakarja kambakas nagu Reinsalu tabavalt ütles – rumalad kadedad mutid kooris maha tegema oma sookaaslast aru saamata millepärast. Vat siis sallijad tühisüdamed sellised te oletegi ju.

mina isiklikult tahaksin kuulda seda kindlat arvamust ja põhimõtet, mis siiani on väga segaseks jäänud, ajakirjanikule ei suutnud küll vastata, miks ja mille vastu protestib, kui ajakirjanik detailsemalt küsima hakkas, et selgust saada

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No minu arvamus temast muutus küll palju. Enne ta jättis enesekindla naise mulje, kel on siht silme ees. Meie vaated on küll väga erinevad, aga siiski. Peale seda saadet jäi temast mulje nagu ta oleks segane plähmerdis, kes tegutseb vaid emotsioonide ajendil. Räägib segaselt puterdades, ühtegi tõsiselt loetavat argumenti ei kuulnud temalt, selline veits peast sassis mulje.

+25
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina isiklikult tahaksin kuulda seda kindlat arvamust ja põhimõtet, mis siiani on väga segaseks jäänud, ajakirjanikule ei suutnud küll vastata, miks ja mille vastu protestib, kui ajakirjanik detailsemalt küsima hakkas, et selgust saada

Selles osas ei tasu Silvia peale pahane olla. Mitte keegi neist seal platsil ei tea täpselt. Olen jälginud nii Gabtšenko, Kovali, Lepsoni kui ka isa-Tarvo kommunikatsiooni FB-s ja igaüks ajab omaette ümmargust juttu. See varieerub alates “koos on tore olla ja kasvõi kammipilli mängida” kuni uue riigi loomiseni. Vahele jäävad isiklik vimm Terviseameti suhtes, PCR tsüklite fännid ja NETSi, maskide, piirangute ning “mentide” vihkajad. Mingit ühtset seisukohta polegi kellelgi. Väidetavalt seistakse igaüks isiklike veendumuse eest.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üliandekas, keda ERSO üüratult igatseb? Narukoht tõesti, ta käis ju seal kehaks ainult, ta oli poole kohaga asendus… ok, see ei tähenda, et ta mängida ei oskaks, kuid sinu jutt tast kui kättesaamatust talendist on ikka väga lamp.

+14
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Peale seda saadet jäi temast mulje nagu ta oleks segane plähmerdis, kes tegutseb vaid emotsioonide ajendil. Räägib segaselt puterdades, ühtegi tõsiselt loetavat argumenti ei kuulnud temalt, selline veits peast sassis mulje.

Nii on.

TÄPSELT NAGU KAJA KALLASEST räägiks. Ainult selle vahega, et Silvia ei sündinud “õige” issikese perre.

Ilmselt tema isa on normaalne inimene.

+1
-24
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Üliandekas, keda ERSO üüratult igatseb? Narukoht tõesti, ta käis ju seal kehaks ainult, ta oli poole kohaga asendus… ok, see ei tähenda, et ta mängida ei oskaks, kuid sinu jutt tast kui kättesaamatust talendist on ikka väga lamp.

Mis asendus? Ta on ERSO täieõiguslik liige, kes on korduvalt ka solistina esinenud. Viha inimese maailmavaadete vastu on tõesti nii suur, et konkreetselt lollilt valetamisele ka ei löö risti ette. Olen täiesti koroonavastaste hullude vastane, aga Silvia Ilves on pärl selliste sigade ees, nagu siin teemas. Tundub nagu enamik siin oleks mingid põhiharidusega kassapidajad, kes peale Patuse poole midagi ei kuula. Kassapidajad on ka inimesed, aga jäägu igaüks ikka oma liistude juurde nagu te Silvialt ootate.

+7
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tundub nagu enamik siin oleks mingid põhiharidusega kassapidajad, kes peale Patuse poole midagi ei kuula.

Mulle ei tundu enam. See ongi nii.

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peale seda saadet jäi temast mulje nagu ta oleks segane plähmerdis, kes tegutseb vaid emotsioonide ajendil. Räägib segaselt puterdades, ühtegi tõsiselt loetavat argumenti ei kuulnud temalt, selline veits peast sassis mulje.

Nii on.

TÄPSELT NAGU KAJA KALLASEST räägiks. Ainult selle vahega, et Silvia ei sündinud “õige” issikese perre.

Ilmselt tema isa on normaalne inimene.

Miks sa siis sellise kirjeldusega tema kohta nõus oled? Või sinu arvates ongi normaalsetel inimestel sellisele kirjeldusele vastavad lapsed?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis asendus? Ta on ERSO täieõiguslik liige, kes on korduvalt ka solistina esinenud. Viha inimese maailmavaadete vastu on tõesti nii suur, et konkreetselt lollilt valetamisele ka ei löö risti ette. Olen täiesti koroonavastaste hullude vastane, aga Silvia Ilves on pärl selliste sigade ees, nagu siin teemas. Tundub nagu enamik siin oleks mingid põhiharidusega kassapidajad, kes peale Patuse poole midagi ei kuula. Kassapidajad on ka inimesed, aga jäägu igaüks ikka oma liistude juurde nagu te Silvialt ootate.

Seda, et ta oli poole kohaga, on ajakirjanduses kirjutatud ja mulle on öeldud, et ERSOsse palgati pikal puhkusel oleva tšellisti asenduseks. Aga jah, tõesti, ERSOs ma ju pole ja seega kindlalt ei tea, võib-olla tõesti see asendusliikme jutt ei vasta tõele, sry siis.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatame aasta pärast, palju on tema karjäärist, kodust ja perest alles. Tal on ju üürikorter, mille rent ei vasta tema sissetulekule.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaatasin Kuu-uurija ära ja minu arvamus Silviast ei muutunud – ääretult vapper ja jõuline Eesti naine oma arvamuste ja põhimõtetega.

Ilmselt oled siis ise samasugune – enda meelest kõva tegija, kuid teiste silmis poolkohtlane.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda, et ta oli poole kohaga, on ajakirjanduses kirjutatud ja mulle on öeldud, et ERSOsse palgati pikal puhkusel oleva tšellisti asenduseks. Aga jah, tõesti, ERSOs ma ju pole ja seega kindlalt ei tea, võib-olla tõesti see asendusliikme jutt ei vasta tõele, sry siis.

Levita vähem külajutte ja kasuta loogilist mõtlemist. Ta on 2015.a ERSO’s palgal, mitte ühelgi orkestrandil pole nii pikka puhkust ning selle aja jooksul on pidanud ta mitu korda tagasi kandideerima, kuna lepingud on tähtajalised ja muusik peab end vahepeal taas tõestama. See kehtib iga orkestrandi puhul, mistõttu ei päde kuidagi jutt kellegi pikast puhkusest. Ajakirjanduses on ka juttu olnud, et ta lootis kandideerida paremale kohale kui tšellist, aga konkurss lükkus kevadesse. Tegu ilmselt kontsertmeistri ametikohaga.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna Ilves ise kurtis, et tema palk on ainult 600 eurot, võib eeldada, et tegemist on ikkagi poole kohaga. Kuna mulle tollal tundus see müstiliselt väikese palgana (eeldan, et ka ERSOS-s kehtib kultuuritöötaja ametlik miinimumpalk), guugeldasin referentsiks välja mingi vana konkursitate, kust tuligi välja, et täispalk on ERSO-s ikka suurem kui 600 eurot.

Aa, leidsingi inglisekeelse, eestikeelne oli maha võetud: PRINCIPAL CELLO (full-time, one of two equal principals – i.e. 60% attendance required. Monthly remuneration €1835 gross, commencing August, 2021).

Nii et otsustage ise, kas Ilves on täiskohaga või ajas ajakirjanduses oma palga kohta jama.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna Ilves ise kurtis, et tema palk on ainult 600 eurot, võib eeldada, et tegemist on ikkagi poole kohaga. Kuna mulle tollal tundus see müstiliselt väikese palgana (eeldan, et ka ERSOS-s kehtib kultuuritöötaja ametlik miinimumpalk), guugeldasin referentsiks välja mingi vana konkursitate, kust tuligi välja, et täispalk on ERSO-s ikka suurem kui 600 eurot.

Aa, leidsingi inglisekeelse, eestikeelne oli maha võetud: PRINCIPAL CELLO (full-time, one of two equal principals – i.e. 60% attendance required. Monthly remuneration €1835 gross, commencing August, 2021).

Nii et otsustage ise, kas Ilves on täiskohaga või ajas ajakirjanduses oma palga kohta jama.

Principal Cello on kontsertmeister ja sel ametikohal pole Silvia Ilves kunagi tööl olnud. Eestikeelne kuulutus on samuti kenasti üleval, kuna konkurss praegu käib.

Kas ta valetas või valetas ajakirjanik tema eest, ei oska öelda. Seda tean aga küll, et tegu pole asendusliikmega, vaid konkursi korras korduvalt valitud osutunud tšellistiga, kes on isegi nii pädev ERSO jaoks, et sobib solistiks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandan, vale kuulutus läks üles, referentsiks oli ikkagi see suvine kuulutus: Eesti Riiklik Sümfooniaorkester kuulutab välja konkursi
TŠELLORÜHMA RÜHMAMÄNGIJA AMETIKOHALE
(täiskohaga töö, palk 1300 € bruto, tööle asumine esimesel võimalusel pärast konkurssi).

Tee või tina, 600 kätte on võimalik ainult poole kohaga saada, 1300 on kultuuritöötaja miinimumpalk, st kätte 1091. Kui ta väidetavalt töötab ERSO-s täiskohaga, siis jääb üle ainult variant, et valetas ajakirjanikule: https://kroonika.delfi.ee/artikkel/91766667/nelja-lapse-ema-silvia-ilves-tunnistab-et-ta-on-rahaliselt-kohutavas-seisus-ametlik-palk-on-600-eurot-kuus-uur-850-eurot

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandan, vale kuulutus läks üles, referentsiks oli ikkagi see suvine kuulutus: Eesti Riiklik Sümfooniaorkester kuulutab välja konkursi

TŠELLORÜHMA RÜHMAMÄNGIJA AMETIKOHALE

(täiskohaga töö, palk 1300 € bruto, tööle asumine esimesel võimalusel pärast konkurssi).

Tee või tina, 600 kätte on võimalik ainult poole kohaga saada, 1300 on kultuuritöötaja miinimumpalk. Kui ta väidetavalt töötab ERSO-s täiskohaga, siis jääb üle ainult variant, et valetas ajakirjanikule: https://kroonika.delfi.ee/artikkel/91766667/nelja-lapse-ema-silvia-ilves-tunnistab-et-ta-on-rahaliselt-kohutavas-seisus-ametlik-palk-on-600-eurot-kuus-uur-850-eurot

Ei läinud sul midagi kogemata vale kuulutus, panid ju kuulutuse teksti ja väitsid et selle eestikeelne versioon on maha võetud. Järelikult ei saanud lihtsalt aru, keda selle kuulutusega otsitakse. 🙂

Silvia ei ole kusagil väitnud, et ta ei ole poole kohaga. Mina ka ei ole väitnud. Väitsin, et pole asendusliikmena. Muide alati on variant, et mitte inimene pole ajakirjandusele valetanud, vaid ajakirjandus paneb inimesele sõnu suhu. Pani ju isegi ERSOle. Silvia Ilvesele selle siin lingitud artikli autor vast ei pannud.

Kogu see vaidlus on selles suhtes mõttetu, et inimesed kes midagi klassikalisest muusikast ja orkestrite toimimisest teavad, mõistavad niigi et ta ei saaks seal eluski olla rohkem kui ühe hooaja kui ta ei oleks väga-väga hea ja ei sobiks ka kollektiiviga. Teiseks, et saada orkestri ette solistiks, peab ta olema veel umbes 5x andekam kui teised tšellorühma liikmed. ERSO on muusikute jaoks magusaim koht, aga ta on seal aastaid vastu pidanud. See ei tule niisama, olgu ta nii vastik ja lihtsameelne mõne jaoks kui tahes. Ilmselt ERSO seisukoht, et töö on töö, ongi seetõttu et kui nad hakkaksid orkestrantide vaadete pärast valikuid tegema, siis ei saaks nad valida parimaid. Dirigent on sots ja jätab EKRE liikmed välja näiteks? Mis ERSOst siis saab kui näiteks usklik või vegan peadirigendiks saab? 🙂

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun: https://www.facebook.com/eestiriikliksumfooniaorkester/posts/10157366081732265/

Eestikeelset pole, inglisekeelne on alles. Telefonis tõesti ei hakanud hoolikalt lugema, ei pööranud tähelepanu ka aastale, tunnistan pattu. Viimase tsitaadi otsisin pärast spetsiaalselt üles.

Lohakas olin küll, aga valetamises palun mind mitte süüdistada. Ei maksa otsida mingeid vandenõusid ja spetsiaalseid mahavaikimisi seal, kus neid pole.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun: https://www.facebook.com/eestiriikliksumfooniaorkester/posts/10157366081732265/

Eestikeelset pole, inglisekeelne on alles. Telefonis tõesti ei hakanud hoolikalt lugema, ei pööranud tähelepanu ka aastale, tunnistan pattu. Viimase tsitaadi otsisin pärast spetsiaalselt üles.

Lohakas olin küll, aga valetamises palun mind mitte süüdistada. Ei maksa otsida mingeid vandenõusid ja spetsiaalseid mahavaikimisi seal, kus neid pole.

Aga Silvia Ilvest valetamises ja vandenõus süüdistada on OK? 😀 Enda silmis palki ei näe, teiste silmis pindu küll. Kas ja kuidas selle kuulutusega oli, jäägu enda südametunnistusele. 🙂

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind ausalt öeldes ei huvita Silvia Ilvese maailmavaade, mind ei huvita ta ka muusikuna. Küll aga pöörasin kultuuritöötajana sellele intervjuule tähelepanu, sest vahetevahel on ütlemata jätmised olulisemad välja öeldust. Oleks ta käesoleva selle intervjuu vältel öelnud, et töötab poole kohaga, oleks kogu loo retoorika olnud mõneti teistsugune. Mulle jah, ei meeldi säärane enda ümber ohvrikuvandi loomine, mida Silvia Ilves ju praegugi teeb. Aga tõesti, mis see minu asi on, las tulistab edasi.

Lisandus: kas oleks mõeldav ka säärane kommunikatsioon, kus esineks vähem selgeltnägemist? Et kui keegi meeldi, siis oponent teab kindlalt, et nad on lollid kassapidajad või teab täpselt, kuidas ja mis motiividel oponent oma teksti kirjutas? Ma ei tea, ma tunnistan küll oma eksimusi ja ei pretendeeri hiromantiale. Soovitan sama teistelegi.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna Ilves ise kurtis, et tema palk on ainult 600 eurot, võib eeldada, et tegemist on ikkagi poole kohaga.

Selles artiklis https://kroonika.delfi.ee/artikkel/93202593/silvia-ilves-loodab-ametikorgendusele-ilves-kui-suvel-tootan-ja-pingutan-on-meil-sugisel-ersoga-parem-koostoovoimalus on selgelt kirjas, et poole kohaga on.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 301 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Silvia Ilves