Esileht Ajaviite- ja muud jutud Silvia Ilves lahus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )

Teema: Silvia Ilves lahus

Postitas:
Kägu
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tal käivad need asjad ikka kole kiiresti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei taha kedagi kergekäeliselt rumalaks nimetada, aga see naine on kahjuks selle sõna ära teeninud. Ta on 26-aastane, tal on kolme mehega 4 last, ta on tormanud ühest suhtest teise, süüvimata kas see suhe on sobiv mõlemale poolele, ülepeakaela kihlunud ja lapsi teinud. Kordagi mõtlemata, et neli last vajavad stabiilset perekonda, isa eeskuju ja tuge, neli last on väga suur vastutus. Milleks kohe laps sünnitada, kui ta ei tunnegi inimest, kellega lapse teeb?

Please wait...
Postitas:
laadal
Please wait...
Postitas:
Kägu

Juuksed lõikas ka maha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta on 26-aastane, tal on kolme mehega 4 last

Kindel, et kolme mehega? Ma sain aru, et kolm esimest last selle Soome abielumehega, kes talle vassis.

Ta oli soomlasega 1,5 aastat koos, kuidas ta oleks jõudnud 3 last saada?

Neli last kolme mehega, artikkel siin:
https://perejakodu.delfi.ee/ajakirjalood/silvia-ilves-oodata-neljandat-last-kolmanda-mehega-pole-just-uhkuseasi?id=83892737

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meedia põhjal: 2017 august kohtusid, 2018 detsember said lapse ja nüüd lahus. Tõesti kuidagi kiirelt.

Ta on 26-aastane, tal on kolme mehega 4 last

Kindel, et kolme mehega? Ma sain aru, et kolm esimest last selle Soome abielumehega, kes talle vassis.

Siit loen küll välja, et soomlane on ühe lapse isa ja kahe teise isa on keegi teine, nüüd viimasega sai jälle lapse.
https://elu24.postimees.ee/4288457/silvia-ilvese-lapse-miljonarist-isa-maksab-lapsele-miinimumelatist

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes on Silvia Ilves?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes on Silvia Ilves?

Tšellist.
Kas sul Google ei tööta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes on Silvia Ilves?

Ma ka mõtlesin, et kes see veel on? Äkki keegi valgustab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes on Silvia Ilves?

Internet kindlasti valgustab, proovi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes on Silvia Ilves?

Internet kindlasti valgustab, proovi.

Miks peaks? siin kägulas on nii palju viisakaid provvasid kes teavad kindlasti rohkem kui google viimane leht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://elu24.postimees.ee/4288457/silvia-ilvese-lapse-miljonarist-isa-maksab-lapsele-miinimumelatist

Tsitaat artiklist: “Silvia praegune kallim on naise kinnitusel väga suur loomasõber.”

Hah. Suur loomasõber, jah. Võtsid varjukast kaks koera. Tegeleda vist eriti ei viitsinud – koerad olid alatasa jooksus. Nüüd kolisid siis lahku. Naise uude üürikasse koeri väidetavalt ei lubata, aga seda, mis probleem mehel on, ma ei tea. Igatahes eelmisel nädalal jõudsid need koerad varjukasse tagasi. Ühte ma praegu enam seal ei näinud – loodetavasti leidis uue kodu. Teine on praegu varjukas.

Please wait...
Postitas:
ttriinu

Tsitaat artiklist: “Silvia praegune kallim on naise kinnitusel väga suur loomasõber.”

Hah. Suur loomasõber, jah. Võtsid varjukast kaks koera. Tegeleda vist eriti ei viitsinud – koerad olid alatasa jooksus. Nüüd kolisid siis lahku. Naise uude üürikasse koeri väidetavalt ei lubata, aga seda, mis probleem mehel on, ma ei tea. Igatahes eelmisel nädalal jõudsid need koerad varjukasse tagasi. Ühte ma praegu enam seal ei näinud – loodetavasti leidis uue kodu. Teine on praegu varjukas.

Meedias esinemiseks tundub neil mõlemal aega olevat, aga loomade eest hoolitsemiseks aega ei leia 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas “tsellist” millegi muuga kui sugueluga on ka silma paistnud? Vabandust, mul “Kroonika” ei käi…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun lõpetage see lahmimine. Arvestades, milline on tema päritoluperekond ja missuguse lapsepõlve ta pidi üle elama, ei ole küll tarvis veel võõraste kaagutamist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tšellist.

Ma ükskord sattusin kuskil vabaõhuüritusel nende Ilvese õdede kontserdile (ta ikka on üks nendest, eks?) ja see oli lihtsalt kohutav.

Ma mõtlesin tookord, et MIKS neid ometi niimoodi reklaamitakse?
Et nad ju absoluutselt ei kõla kokku.
Mingi ilutsemine ja tukaheitmine käis laval ainult ja muusika, mida nad tegid, piinas nii hullusti mu kõrvu, et ma ei saanud seal olla eriti pikalt.

Võib-olla ta üksinda on andekam ja kõlab hästi, aga terve see õdede kamp koos musitseerimas oli küll asi, mille nad oleks võinud tegemata jätta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tšellist.

Ma ükskord sattusin kuskil vabaõhuüritusel nende Ilvese õdede kontserdile (ta ikka on üks nendest, eks?) ja see oli lihtsalt kohutav.

Ma mõtlesin tookord, et MIKS neid ometi niimoodi reklaamitakse?

Et nad ju absoluutselt ei kõla kokku.

Mingi ilutsemine ja tukaheitmine käis laval ainult ja muusika, mida nad tegid, piinas nii hullusti mu kõrvu, et ma ei saanud seal olla eriti pikalt.

Võib-olla ta üksinda on andekam ja kõlab hästi, aga terve see õdede kamp koos musitseerimas oli küll asi, mille nad oleks võinud tegemata jätta.

Vat siis, kus on maitsed alles erinevad. Minu arust on nad just kui sõõm värsket õhku Eesti muusikamaastikul. Mulle meeldivad küll, olgu neil siis lapsed nelja või neljakümne mehega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas “tsellist” millegi muuga kui sugueluga on ka silma paistnud? Vabandust, mul “Kroonika” ei käi…

Kui inimene on õppinud ühte pilli selliselt mängima, et teenib sellega raha, siis näitab selline küsimus üsna ühest huvi ainult ühe teatud tegevusele. Et kui on lapsed, siis on inimest huvitab ainult suguelu. Ilmselt oled meesterahvas või keegi, kellelel ei ole lapsi, muidu teaksid, mida tähendab sünnitus ja sünnitusjärgne seisund. 4 last on silmapaistev tulemus. Iseseisvalt elada suutmine on silmapaistev tulemus. Kellel on hetkel võimalik kasvõi rahaliselt kolida eraldi? Selline majanduslik iseseisvus on silmapaistev tulemus. Mitte elamine suhtes, mis ei pane silma särama on silmapaiste tulemus. Kas mina nii teeks, vastus on ei. Aga see ei käib minu elu kohta, mitte kellegi teise elu kohta. Nii et kuidas selle sugueluga siis on, kui see igalt poolt niimoodi silma kargab, et mõistuse “lukku” paneb. Ilmselt kehvasti 🙂 Aga noo pole viga, elus juhtub kõige, vahel läheb ka paremaks 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

huumorinurk, ei jõua enam järge pidada, vahetab rohkem mehi kui sajajalgne sokke.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun lõpetage see lahmimine. Arvestades, milline on tema päritoluperekond ja missuguse lapsepõlve ta pidi üle elama, ei ole küll tarvis veel võõraste kaagutamist.

Milline nende päritoluperekond on ja mis nad lapsepõlves üle elama pidid?

Räägid nagu oleks see üldteada, valgusta siis teisi ka, neid kes ei tea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta on tõesti hea tšellist. Ma väga-väga loodan, et ta kogu oma krempliga (suhted/lapsed/natuke vähem andekad õed) suudab selleks ka jääda. See on see koht, kus naistel ei ole kahjuks võrdsed võimalused – sama elukäik mehe puhul ei tekitaks erialaselt mingeid kahtlusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, et arvestades ta päritoluperekonda ja lapsepõlve on teised õed täitsa normaalsed välja kukkunud. Ei saa küll perekonda süüdistada, kui naine iga mehe peale himur on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellel on hetkel võimalik kasvõi rahaliselt kolida eraldi?

See on küll idiootsuse tipp küsimus. Ei saagi aru, pead sa naisi või mehi alaarenenuteks?
Iga täiskasvanu normaalne inimene võib elada koos või üksi või kuidas soovib.
Sa oled mingi hale kinnisvaratu inimene?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Awwww, milline nunnu õngitsus… Et siis oleks veel rohkem infot, mille üle klatšida. Ei valgusta, nihele edasi.

Sinu kommentaar on saanud ainult plusse, minu oma, kus palusin lahmimise lõpetada, ainult miinuseid. Perekool oma tõelises olemuses ja parimas vormis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Awwww, milline nunnu õngitsus… Et siis oleks veel rohkem infot, mille üle klatšida. Ei valgusta, nihele edasi.

Sinu kommentaar on saanud ainult plusse, minu oma, kus palusin lahmimise lõpetada, ainult miinuseid. Perekool oma tõelises olemuses ja parimas vormis.

Sinu oma sai miinuseid, sest tema päritoluperekonna süüks ei saa küll midagi panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga seleta siis lahti, milline see oli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisaks jääb segaseks, miks inimene, kes ei taha, et võõrad kaagutaksid, meediasse ronib ja seal puhtsüdamlikult kõikidest oma meestest ja sekssuhetest jahvatab tervele ilmarahvale? Kui ta ei tahaks, et teised temast räägivad, siis ta ei teeks ju nii? Siis ta keelduks igasugustest kommentaaridest ja intervjuudest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul suva kellega magab või mis iganes, mul on pigem küsimus kas alati peab kohe lapse saama? ehk saaks talle kuskile günekoloogile aja kinni panna, et räägitaks kuidas hoiduda rasedusest?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pingutan, aga ei näe kuskil säravat kaunitari. Pikkade juustega oli veel enam vähem… See uus soeng, mis pidavat talle sobima, toob veel rohkem esile ta meheliku suure nina. Ok, välimus välimuseks, aga tema jutt on ka ebameeldiv ja kerglane. Tema kõrval on preili Hunt vooruse verstapost ja ilus ja särav on Brigitte muidugi ka.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Silvia Ilves lahus