Esileht Ajaviite- ja muud jutud Silvia Ilves lahus

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 97 )

Teema: Silvia Ilves lahus

Postitas:
Kägu

vahetab rohkem mehi kui sajajalgne sokke.

Võib-olla vahetavad mehed teda hoopis?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt suure tähelepanuvajadusega. Ikka ise ronib ju pidevalt ajakirjandusse oma pereelust rääkima.

Tšellot mängimas teda kuulnud ei ole, aga see “kuselaul” nende ansambli esituses oli küll üsna naljakas:
https://m.youtube.com/watch?v=DucSV33h3m4

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kes on Silvia Ilves?

Tšellist.

Kas sul Google ei tööta?

Ma arvan et Eestis on kokku oma paarsada tšellisti. Kas nende kõigi sugueluga hoitakse meid meedia vahendusel kursis?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tšellot mängimas teda kuulnud ei ole, aga see “kuselaul” nende ansambli esituses oli küll üsna naljakas:

See oli küll päris kole. “Kuselõhna täis terve tuuba.”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina nagu mõtlen pigem seda, et mis mõtted mehel võisid käia?
Naisel juba enne 3 last-sain aru et selle pinnalt tulid tülid.
Üürisid Tallinnas maja-noh need kulud ju päris suured. Mis on üldse maja rent Tallinnas ?Üürikast üürikasse kolimisega lastekarjaga.
Need PROBLEEMID on juba sisse kirjutatud algusest peale. Suur lastekari, raha probleemid ilmselt. Loomulikult Silvia on suht kena naine, aga mõtlen, et kas tõesti meestel sõidab katus ära ja pärast tulgu või veeuputus?
Sel mehel peavad raudsed närvid olema. Ilmselt nõuti juba oma kodu( ja kindlasti maja!) Lapsed kõik võrdsed jne…Selle mehe nahas küll ei tahaks olla

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kolme lapsega valiks ma ainult sellise mehe, kellel endal ka lapsed. Muidu ei tule head nahka. Neljanda lapse saamine sinna otsa eriti riskantne. Ma tean nii palju ilma lasteta vallalisi naisi ja ausalt öelda mehe seisukohast vaadatuna ei mõista, milleks selliseid “kaasvaraga” naisi võetakse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ta pole ainuke. Ma tean ikka mitut naist, kes täpselt sama skeemiga elavad. Mees ja laps, mees ja laps, mees ja laps ning kokkuvõttes kasvatavad kogu seda lastesõime ikkagi üksi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viga on siis naises, mitte ta meestes. Tahaks näha seda lolli, kes temaga veel suhtesse läheb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Looduse vastu ei saa. Mõnedel naistel on nii, et kui armuvad, siis tekib ka tohtu titeisu noh. Järglaste saamiseks see armastus kavalalt välja ju mõeldud ongi. Mis pärast saab, pole enam enamakese looduse asi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnnelik naine tegelikult. Tal on neli tervet poega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib ta uus soeng

Please wait...
Postitas:
Kägu

Psüühika ei saa neil kuidagi terve olla, kui onud kodus muudkui lähevad ja tulevad. Filmides kasvavad sellise lapsepõlvega lastest sarimõrtsukad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kolme lapsega valiks ma ainult sellise mehe, kellel endal ka lapsed. Muidu ei tule head nahka. Neljanda lapse saamine sinna otsa eriti riskantne. Ma tean nii palju ilma lasteta vallalisi naisi ja ausalt öelda mehe seisukohast vaadatuna ei mõista, milleks selliseid “kaasvaraga” naisi võetakse.

Võetakse ikka seepärast, et kena noor naine. Mõeldakse alguses suuremalt osalt alumise poolega. Pea ei mõtle selgelt-võetakse kasvõi kasvõi 10 lapsega naine ära. Kui esimene tuhin möödas ja titekisa ja rahakisa ja esimesed suuremad tülidki maha peetud- siis tuleb reaalsus kätte

Please wait...
Postitas:
Kägu

Psüühika ei saa neil kuidagi terve olla, kui onud kodus muudkui lähevad ja tulevad. Filmides kasvavad sellise lapsepõlvega lastest sarimõrtsukad.

Vaata vähem filme! 😀

Olen sellises peres kasvanud, minu kolm õde-venda ka. Tänaseks päevaks olen 16a abielus ja kolme lapse ema. Loomulikult on kõik lapsed ühe mehega. Õde on peaaegu kümme aastat kooselus ühe mehega, abiellub sel suvel. Neil on kaks ühist last ja rohkem lapsi pole. Üks vend on kaks aastat abielus olnud ja mitu aastat enne seda kooselus, lapsi ei ole. Üks vend on veel liiga noor, et pere luua. Mitte ükski meist ei teeks kärbsele ka liiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imelik, et temast on viimasel ajal nii palju sisutühje uudisnupukesi. Iga nädal mingi uudis delfis ja samal ajal ta pole isegi ju nii kuulus, et temast nii palju kirjutada.
Natuke jääb selline mulje, et ise genereerib ja saadab delfisse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kuna ütleb, et on valmis ka viiendaks lapseks, siis ei ole ilmselgelt ühestki kiiresti lõppenud suhtest midagi õppinud. Sama muster kordub ja kordub. Ma ei tea, mis küll toimub sellise inimese peas. Mingigi vastutustunne peaks ju olema juba olemasolevate laste ees, aga seda ei paista kuskilt otsast. Ja kust küll tulevad mehed, kes teades, kuidas eelmised suhted on kiiresti purunenud, ja nähes neid eri meestega saadud lapsi ja kogu seda kompotti, on ikka valmis sellesse hullusesse ise ka panuse andma ja enda lapse selle supi sisse jätma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siit loen küll välja, et soomlane on ühe lapse isa ja kahe teise isa on keegi teine, nüüd viimasega sai jälle lapse.
https://elu24.postimees.ee/4288457/silvia-ilvese-lapse-miljonarist-isa-maksab-lapsele-miinimumelatist

see ju teebki 3 mehega 4 last.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitu isa hajutab riske. Kui üks ei suuda alimente maksta, siis teine ja kolmas ikka suudavad. Vot arukas naine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui üks ei suuda alimente maksta, siis teine ja kolmas ikka suudavad.

Ja maksab kõigile lastele või? See loogika ei toimi, ühe-kahe lapse elatisest 4 ikka üleval ei pea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kuna ütleb, et on valmis ka viiendaks lapseks, siis ei ole ilmselgelt ühestki kiiresti lõppenud suhtest midagi õppinud. Sama muster kordub ja kordub. Ma ei tea, mis küll toimub sellise inimese peas. Mingigi vastutustunne peaks ju olema juba olemasolevate laste ees, aga seda ei paista kuskilt otsast. Ja kust küll tulevad mehed, kes teades, kuidas eelmised suhted on kiiresti purunenud, ja nähes neid eri meestega saadud lapsi ja kogu seda kompotti, on ikka valmis sellesse hullusesse ise ka panuse andma ja enda lapse selle supi sisse jätma.

mis sul laste vastu on? Tore ju kui keegi veel viitsib neid sünnitada ja üles kasvatada. Pole nagu kuulda olnud, et SI lapsed hooletuses ja hädas on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://elu24.postimees.ee/6700201/lahku-lainud-silvia-ilves-loovutas-perelemmikud-varjupaika

Mõelge enne, kui sellistele inimestele loomi annate!

Please wait...
Postitas:
Kägu

nii kahju loomadest 🙁
https://elu24.postimees.ee/6700201/lahku-lainud-silvia-ilves-loovutas-perelemmikud-varjupaika?_ga=2.147642482.493337855.1559732796-237719250.1542788191
Kutsud nii truult tema najal püsti pai nurumas aga tema nüüd isegi ei tea kas on kodu leidnud või mitte. Tal ikka käib kõik väga kergelt, vist pole väga kirgas kriit – mehed, lapsed, loomad…

Samuti pidi Paljas Porgand kassid ära andma varjupaika. Üks olivarem ja teise võttis juurde aga nüüd see süskade-mees pidi allergik olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Püüan inimest mõista ja mõtlen, miks ta elu nii läinud on siiani.

Vanus ainult 26, noor, sinisilmne, usaldav.
Muusikuelu on ebastabiilne, kontserdid siin ja seal ning puudub kindel rütm elus. Lisaks hunnik lapsi ja välja puhata ei saa, mille tagajärjel närvikava kindlasti kannatab, siit siis ta enda kirjeldatud raske iseloom.
Mehed ta elus, esimene suhe kestis pikalt ja sündis kaks last, mindi lahku. Seda juhtub, olen ka ise lahku läinud kuigi ühe lapsega suhe oli… Teine mees oli tal Soome miljonär, kes teda räigelt pettis ja kaksikelu elas, Soomes oli teine perekond. Arvan, et siit sai Silvia korraliku paugu, sest tunnistas, et see vana lugu segas ka praegust suhet.

Mina näen noort naist, kes meeleheitlikult otsib armastust, aga neil vennikestel, kes ta kôrvale sattunud, neil seda pakkuda pole. Kui voodis käidud ja huvi kadunud, on nad kadunud ka ise.

Silvial vähemasti neli tervet poega, see on varandus omaette ja soovitan talle kui üldse tulevikus, siis vaid visiitsuhe, ärgu lasku mingit vennikest enam oma koju lastega loodud idülli rikkuma.

Minu jaoks on Silvia huvitav inimene ja julgeb vähemasti elada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun lõpetage see lahmimine. Arvestades, milline on tema päritoluperekond ja missuguse lapsepõlve ta pidi üle elama, ei ole küll tarvis veel võõraste kaagutamist.

Mis imelik jutt see veel on?! Nende FB lehel oli väga südamlik postitus isadepäeval oma isa kohta ja samuti emadepäevatervitus emale. Pole ka nende intervjuudest jäänud kordagi muljet, et nende lapsepõlv kuidagi dramaatiline või traumaatiline olnuks, vaid hoopis vaatupidi!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lemmikloomade äraandmisest. Loomade vôtmisest on Eestis saanud samuti epideemia, ühiskondlik norm, moeasi, aga paljud ei teagi, mida loomapidamine tähendab ja ajavad kogu pere pigem stressi ning looma ka.
Inimene vähemasti otsis loomadele uued kodud, mitte ei hüljanud loomi. Kui elus tuleb ette haigusi nagu allergia, kolimist jne asju, tuleb ette ka koduloomade äraandmist, milleks siin üle dramatiseerida. Koerad anti ära, selle asemel, et aiaga majast väiksemasse korterisse loomad suruda ja kelle asi siin õiendada peaks olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See oli küll päris kole. “Kuselõhna täis terve tuuba.”

Kuna nad nii erilised, siis ehk laulavad sellist roppust lausa teadlikult?
Kas teised saavad oma eluga hakkama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimene vähemasti otsis loomadele uued kodud, mitte ei hüljanud loomi.

No ei otsinud ju. Varjupaika viis – see ei ole loomadele uue kodu otsimine. Varjupaik leidis neile uued kodud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui üks ei suuda alimente maksta, siis teine ja kolmas ikka suudavad.

Ja maksab kõigile lastele või? See loogika ei toimi, ühe-kahe lapse elatisest 4 ikka üleval ei pea.

No toimib küll. Kui saad neli last ühe mehega, kes elatist ei maksa, siis on varbad. Kui saad mitme mehega ja vähemalt kaks neist maksavad, siis on olukord märgatavalt parem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Valmis ka viiendaks lapseks 🤦🤦

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://elu.ohtuleht.ee/982426/uus-kuum-paar-silvia-ilves-ja-paul-neitsov-meil-on-koos-lihtsalt-hea-olla

Ma ei saa aru nüüd, kas tegemist on trofeenaisega või..? Ja tegelikult, miks ainult temast kirjutatakse? Ma ei tea ühegi teise tšellomängija eraelust mitte midagi.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 97 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Silvia Ilves lahus