Esileht Ajaviite- ja muud jutud Silvia Ilves lahus

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 97 )

Teema: Silvia Ilves lahus

Postitas:
Kägu

Nõme tõesti jälle uuest mehest lugeda. Ja ausalt öeldes on see pilt, kus Neitsovi käsi Ilvese põues tissi krabab, päris rõve. Tühised inimesed.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mina imestan, et kuidas ta jõuab. tal on 4 väikest last ja tal tuleb jõulutuur ka veel. 4lapse hoidmiseks kulub ikka kena summa hoidjale. või hoiab lapsi see päritolupere, mis siit lugedes olla ei-tea-mis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest nagu parim paar ever, nagu teineteise jaoks loodud… 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

omg

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tühised inimesed.

Kommentaar eemaldatud.

ikka täielik teine Eesti…

Päris õudsed kommentaarid. Saate te ikka aru, et te kommenteerite teist inimest, mitte mõnda eset?

Perekool oma parimas vormis…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu meelest nagu parim paar ever, nagu teineteise jaoks loodud… 😀

Tahtsin täpselt sama kirjutada. Täiesti paar parajaid 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõme tõesti jälle uuest mehest lugeda. Ja ausalt öeldes on see pilt, kus Neitsovi käsi Ilvese põues tissi krabab, päris rõve. Tühised inimesed.

Nelja lapse ema on tühine? Ja Neitsovil on ka kaks last. Mis õigusega sina nimetad kedagi tühiseks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jumal seda teab, kas neil päriselt midagi nii eriti ongi – lihtsalt tuuri reklaamimiseks vaja lehte saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekooli kanad jälle nokkimas siin, kui selliseid inimesi ei oleks – siis sureksite igavusest välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nelja lapse ema on tühine? Ja Neitsovil on ka kaks last. Mis õigusega sina nimetad kedagi tühiseks?

Neli last kolme mehega pole eriline uhkuseasi. Tühine jah sedasi ühest suhtest teise karata ja kohe lapsi tegema hakata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas mäletan valesti?

Mu arust oli just hiljuti uudis, kuidas P. Neitsov on uuesti oma lapse emaga koos. Nüüd siis selline teade?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu arust oli just hiljuti uudis, kuidas P. Neitsov on uuesti oma lapse emaga koos. Nüüd siis selline teade?

Kas see rikub sinu elu kuidagi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No tõesti paar parajaid, Neitsovil ju ka lühikese ajaga 2 naisega 2 last.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas see rikub sinu elu kuidagi?

?

Miks see mu elu rikkuma peaks? Küsisin lihtsalt, et kas mäletasin valesti või on nad uuesti lahus.
Väga kummaline reaktsioon sinu poolt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laste olemasolu küll kedagi tühiseks või mitte tühiseks ei tee.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neitsov on väga hea kitarrist. Võiks olla jutte ja kuulmist rohkem ta muusikast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neitsov on lausa virtuoos. Kui olete ikka kuulnud teda mängimas, siis meie vabariigis on küll raske talle kedagi kõrvale leida.

Mine sa tea, mis neid noori muusika inimesi kannustab… täna üks muusa, homme teine…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimesed võiksid siis ollagi tuntud oma muusikategemise poolest.
Aga need kaks peavad iga kuu kuskil meedias pasundama oma uue suure armastuse kohta. Ja järgmine kuu jälle. Ja jälle käsi põues ja käsi püksis.
No vähemalt ei lähe lastel järg käest ära, küll emme ja issi kroonikas ütlevad, kes sellel kuul kasuissi on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neitsov on lausa virtuoos

Nii ta on. Lisaks on ta maias mees ka naiste peale ja seda ei saa talle ju pahaks panna.
Proua Ilvesele meeldib samuti lapsi teha. Tore on ju kui kaks ühiste huvidega inimest kohtuvad, kui kaua suhe vastu peab, seda näitab aeg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Las toodavad andekaid lapsi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Proua Ilvesele meeldib samuti lapsi teha. Tore on ju kui kaks ühiste huvidega inimest kohtuvad, kui kaua suhe vastu peab, seda näitab aeg.

Rate this item:Submit Rating00

Kena jah, aga kas lapsed ka õnnelikud on pidevalt vahetuvate võõrasisade üle?
Kõne all olev härra on juba mitu last teinud, kas nende elus osaleda ka aega on, seda mina ei tea. Vastutustundetut lastetegemist mina küll ei poolda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilves on tark naine. Lapsed edukate meestega, pole paha valik. Materiaalselt kindlistatud. Samas ise meeletult töökas naine, ei ole kerge tuuritada ja väikelaste ema olla.
Normaalsele naisele meeldivad mehed. Ei saa pahaks panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samas ise meeletult töökas naine, ei ole kerge tuuritada ja väikelaste ema olla.

Normaalsele naisele meeldivad mehed. Ei saa pahaks panna.

Mina olen samuti väikelapse ema ja ei saa aru, kuidas on võimalik olla hea ema ning samal ajal selle väikese lapse kõrvalt uut armusuhet aretada mehega, kes ei ole mu lapse isa ning sealjuures veel tööl ka käia. Kui 27-aastasel naisel on kolme erineva mehega neli last, siis ei jää muljet nagu tal oleks olnud aega neile lastele õieti pühenduda.

Normaalsele naisele võivad mehed loomulikult meeldida, see ei tähenda, et iga silmarõõmuga kohe suhte alguses lapse peab saama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks nii noor mees nii räsitud välja näeb?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raske uskuda, et nad kumbki veel 30 ei ole, välja näevad küll vanemad. Mis ränk sõltuvus tal on
link

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raske uskuda, et nad kumbki veel 30 ei ole, välja näevad küll vanemad. Mis ränk sõltuvus tal on

link

Kasiinosõltuvus. Mängur

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei mõista,,mida nad selles Neitsovis leiavad. Ta on ju lihtsalt kole. Mis peamine – näeb välja nagu narkar/paadunud alkohoolik .
Mind köidavad küll kenad ja terved mehed,,kes näevad tervislikud välja.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 97 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Silvia Ilves lahus