Esileht Ajaviite- ja muud jutud Silvia Ilves lahus

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 149 )

Teema: Silvia Ilves lahus

Postitas:
Kägu

Ma ei mõista,,mida nad selles Neitsovis leiavad. Ta on ju lihtsalt kole. Mis peamine – näeb välja nagu narkar/paadunud alkohoolik .

Mind köidavad küll kenad ja terved mehed,,kes näevad tervislikud välja.

Andekas muusik. Või siis nö “paha poiss”.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tõesti kasiinosõltlane siis? Kust see raha võetakse, ega seal ju kümnekaga ei käida. Võib-olla ta enam siiski pole sõltlane? Kas sõltlane käib iga päev kasiinos või harvemini? Endale peaks ju saama lasta keeld peale panna igas kasiinos, kui tahta lahti saada sellest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tõesti kasiinosõltlane siis? Kust see raha võetakse, ega seal ju kümnekaga ei käida. Võib-olla ta enam siiski pole sõltlane? Kas sõltlane käib iga päev kasiinos või harvemini? Endale peaks ju saama lasta keeld peale panna igas kasiinos, kui tahta lahti saada sellest.

https://menu.err.ee/902206/paul-neitsov-hasartmangusoltuvusest-soltlane-ei-lahe-raha-voitma

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Raske uskuda, et nad kumbki veel 30 ei ole, välja näevad küll vanemad. Mis ränk sõltuvus tal on

link

Kasiinosõltuvus. Mängur

Kuidas kasiinosõltuvus välimust muudab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://menu.err.ee/902206/paul-neitsov-hasartmangusoltuvusest-soltlane-ei-lahe-raha-voitma

Selle põhjal tundub, et ta on õnneks sõltuvusest vabanenud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eile telekast oli mingi jõulukontserdi reklaam, kus pealkirjas mainitud proua ka esinejana üles astub.
Ja iseloomustati teda siis umbes selliselt, et “üles astub ka salapärane S.I.”.

Siis ma küll mõtlesin, et misasja? Salapärane?
Isegi mina, kes ma ei loe absoluutselt kollast ajakirjandust ega ole tavaliselt kursis kes meie kuulsustest kellega magab, olen tahes-tahtmata kursis asjaoluga, et sellel proual on jälle uus mees ja iga eelneva mehega laps või kaks. Ja ma tõesti ei ole selle teada saamiseks midagi teinud, lihtsalt igast kanalist immitseb seda infot.

Ja nüüd öeldakse tema kohta siis salapärane????
Niimoodi ollaksegi salapärane, et laotatakse kõik oma mehed ja sekspartnerid ajakirjandusse kõigile kommenteerimiseks laiali?
Lihtsalt hämmastav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eile telekast oli mingi jõulukontserdi reklaam, kus pealkirjas mainitud proua ka esinejana üles astub.

Ja iseloomustati teda siis umbes selliselt, et “üles astub ka salapärane S.I.”.

Siis ma küll mõtlesin, et misasja? Salapärane?

Isegi mina, kes ma ei loe absoluutselt kollast ajakirjandust ega ole tavaliselt kursis kes meie kuulsustest kellega magab, olen tahes-tahtmata kursis asjaoluga, et sellel proual on jälle uus mees ja iga eelneva mehega laps või kaks. Ja ma tõesti ei ole selle teada saamiseks midagi teinud, lihtsalt igast kanalist immitseb seda infot.

Ja nüüd öeldakse tema kohta siis salapärane????

Niimoodi ollaksegi salapärane, et laotatakse kõik oma mehed ja sekspartnerid ajakirjandusse kõigile kommenteerimiseks laiali?

Lihtsalt hämmastav.

sel ausalt ei taha kuulata neid kollase ajakirjanduse haibitud kangelasi! Jõuludega haakub pigem Maarja-Liis, Birgit Õ, või isegi nunnu Getter.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/paul-neitsov-ei-tea-veel-et-silvia-on-tormiliselt-arenenud-suhtele-lopu-teinud-ta-ilmselt-tartus-argates-ja-sellest-lugedes-arvab-et-mul-on-jarjekordn?id=88143573

Oli see vast pikk suhe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ilmselt reklaami trikk, kui ei, ei suuda mõista sellist elustiili.

Please wait...
Postitas:
Kägu

suhe oli lühike, aga meeldejääv:))
nii oluline on iga suhtekesega koos ajakirjanikuga voodisse pildistama ronida…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu isiklik lemmik osa selle lahkumineku juures on see et naine ise keksib et mees ei teagi seda veel. Küll aga kogu ülejäänud Eesti.
Täiesti ajuvaba inimene

Please wait...
Postitas:
Kägu

suhe oli lühike, aga meeldejääv:))

nii oluline on iga suhtekesega koos ajakirjanikuga voodisse pildistama ronida…

Mõtlesin just sama, miks, no jumala eest, peab nädala kestnud suhtes ronima avalikult sellistele fotodele? Eriti kui mängus on juba KUUS last mõlemalt poolelt kokku, kes peavad tahes või tahtamata oma vanemate teguviiside tagajärgi helpima.
https://www.instagram.com/p/B5FUOIhpuJf/?utm_source=ig_web_copy_link

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oot, mida? Et nagu tagaselja jättis maha. Muidu täna lugesin tema IG kontolt, et ta on sellise otsuse teinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nägin teda hiljuti Ringvaates koos teiste muusikutega intervjuud andmas ja jättis ikka väga kummalise mulje – segas teiste jutule vahele, silmavaade oli kuidagi ekslev…
Ma täiesti siiralt arvan, et tal pole peas kõik päris korras. Meedia kasutab sellist olukorda mõnuga ära ja ta vist ise ei saa arugi, et terve Eesti irvitab tema üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nägin teda hiljuti Ringvaates koos teiste muusikutega intervjuud andmas ja jättis ikka väga kummalise mulje – segas teiste jutule vahele, silmavaade oli kuidagi ekslev…

Ma täiesti siiralt arvan, et tal pole peas kõik päris korras. Meedia kasutab sellist olukorda mõnuga ära ja ta vist ise ei saa arugi, et terve Eesti irvitab tema üle.

Mis kuupäeval saade eetris oli?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis siis juhtus.
Kahel inimesel oli vaja promoda natuke oma ühist kontserti.
Selleks kõlbas uudis uuest “kuumast” suhtest. Said tähelepanu ja reklaami.
Ilmselt meeldib neile mõlemale seksivärki ka teha. Rahuldasid oma sellekohased vajadused ära, uudsuse võlu kadus, kontsertid said läbi ja nüüd teatavad lahku minekust.
Win Win olukord kõigi osapoolte jaoks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tekib tunne, et tegu siiski oli jõulueelse reklaamikampaaniaga.
Või mõni inimene päriselt ongi nii rumal?

Perekooli teema sisu läheb vähemalt pealkirjaga jälle kokku!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kurb.
Loodetavasti 9 kuu pärast rõõmsamaid uudiseid ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poisike hakkab “kogemusi” jagama. Vaatasin, et mul on seda vaimu hävitavat kogemust sama palju, kui temal vanust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundub et ta on väga segaduses, nägin Õhtus seda intervjuud ja siis ta ka ei suutnud nagu rääkida oma plaanidest eriti.
Kahju, loodan et leiab tasakaalu oma elus ja lapsed saavad stabiilsema emme.

_

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis kuupäeval saade eetris oli?

sel nädalal millalgi oli, äkki teisipäeval v kolmapäeval

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu isiklik lemmik osa selle lahkumineku juures on see et naine ise keksib et mees ei teagi seda veel. Küll aga kogu ülejäänud Eesti.

Täiesti ajuvaba inimene

Perekoolikas, viskas perekooli olles mehe välja ja mehele ei öelnudki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poisike hakkab “kogemusi” jagama. Vaatasin, et mul on seda vaimu hävitavat kogemust sama palju, kui temal vanust.

Loodan, et leiad endas jõu talle edestada, et ta varem ei suvatsenud sündida. Samuti võid meilile saata juhised, millal tohib enda kogemusest rääkima hakata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neitsovil on küll narkomaani pilk. Aga need mõlemad, kuidas häbi ringi liikuda pole. 🤔

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kurb.

Väga mõistlik otsus Silvia poolt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kurb.

Mõistlik otsus olnuks jätta need poolalasti voodipildid avalikustamata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tundub, et see Neitsov ei otsusta ise midagi. Naised võtavad, naised jätavad, tüüp kiidab kõik heaks. Nüüd läks nats viltu, voodipartneriks sattus päris hull.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kurb.

Mõistlik otsus olnuks jätta need poolalasti voodipildid avalikustamata.

Ja kaaslast enne postitamist lahkuminekust teavitada.

/ei oma seisukohta tegelike suhete kohta, kuid see, mille Silvia ise meediasse paiskas, näitab teda ennast kentsakana

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teen ettepaneku boikoteerida nende mõlema kontserte, sest ilmselgelt püüavad nad sellise käitumisega endale publikut juurde meelitada. Kahjuks teevad pigem karuteene, sest nii ebasümpaatseid inimesi ei lähe keegi vaatama-kuulama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teen ettepaneku boikoteerida nende mõlema kontserte, sest ilmselgelt püüavad nad sellise käitumisega endale publikut juurde meelitada. Kahjuks teevad pigem karuteene, sest nii ebasümpaatseid inimesi ei lähe keegi vaatama-kuulama.

Sa siis pigem kuulad amatöörlikku kääksutamist, peaasi, et artist on tore inimene?
Ilvese kohta ma ei tea, aga Neitsov on väga hea kitarrist. Ta ei ole sooritanud kuritegusid, et teda boikoteerima peaks. Naisepeksja või vägistaja kontserdile ma ka ei läheks, olgu ta kui hea tahes, aga mida koledat on need kaks korda saatnud?

Paar pole nad kunagi olnud, tegu on reklaamiga. Kõik portaalid kirjutasid sellest. Ja muidugi enamik lugjaid jäi vist ka uskuma, nagu siit teemast näha.
Ilves on isesepäine naine- teeb mida tahab ja kellega tahab. Ühiskonnale see muidugi ei meeldi.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 149 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Silvia Ilves lahus