Esileht Ajaviite- ja muud jutud Silvia Ilves lahus

Näitan 7 postitust - vahemik 91 kuni 97 (kokku 97 )

Teema: Silvia Ilves lahus

Postitas:
Kägu

Ma ei mõista,,mida nad selles Neitsovis leiavad. Ta on ju lihtsalt kole. Mis peamine – näeb välja nagu narkar/paadunud alkohoolik .

Mind köidavad küll kenad ja terved mehed,,kes näevad tervislikud välja.

Andekas muusik. Või siis nö “paha poiss”.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tõesti kasiinosõltlane siis? Kust see raha võetakse, ega seal ju kümnekaga ei käida. Võib-olla ta enam siiski pole sõltlane? Kas sõltlane käib iga päev kasiinos või harvemini? Endale peaks ju saama lasta keeld peale panna igas kasiinos, kui tahta lahti saada sellest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tõesti kasiinosõltlane siis? Kust see raha võetakse, ega seal ju kümnekaga ei käida. Võib-olla ta enam siiski pole sõltlane? Kas sõltlane käib iga päev kasiinos või harvemini? Endale peaks ju saama lasta keeld peale panna igas kasiinos, kui tahta lahti saada sellest.

https://menu.err.ee/902206/paul-neitsov-hasartmangusoltuvusest-soltlane-ei-lahe-raha-voitma

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raske uskuda, et nad kumbki veel 30 ei ole, välja näevad küll vanemad. Mis ränk sõltuvus tal on

link

Kasiinosõltuvus. Mängur

Kuidas kasiinosõltuvus välimust muudab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://menu.err.ee/902206/paul-neitsov-hasartmangusoltuvusest-soltlane-ei-lahe-raha-voitma

Selle põhjal tundub, et ta on õnneks sõltuvusest vabanenud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eile telekast oli mingi jõulukontserdi reklaam, kus pealkirjas mainitud proua ka esinejana üles astub.
Ja iseloomustati teda siis umbes selliselt, et “üles astub ka salapärane S.I.”.

Siis ma küll mõtlesin, et misasja? Salapärane?
Isegi mina, kes ma ei loe absoluutselt kollast ajakirjandust ega ole tavaliselt kursis kes meie kuulsustest kellega magab, olen tahes-tahtmata kursis asjaoluga, et sellel proual on jälle uus mees ja iga eelneva mehega laps või kaks. Ja ma tõesti ei ole selle teada saamiseks midagi teinud, lihtsalt igast kanalist immitseb seda infot.

Ja nüüd öeldakse tema kohta siis salapärane????
Niimoodi ollaksegi salapärane, et laotatakse kõik oma mehed ja sekspartnerid ajakirjandusse kõigile kommenteerimiseks laiali?
Lihtsalt hämmastav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eile telekast oli mingi jõulukontserdi reklaam, kus pealkirjas mainitud proua ka esinejana üles astub.

Ja iseloomustati teda siis umbes selliselt, et “üles astub ka salapärane S.I.”.

Siis ma küll mõtlesin, et misasja? Salapärane?

Isegi mina, kes ma ei loe absoluutselt kollast ajakirjandust ega ole tavaliselt kursis kes meie kuulsustest kellega magab, olen tahes-tahtmata kursis asjaoluga, et sellel proual on jälle uus mees ja iga eelneva mehega laps või kaks. Ja ma tõesti ei ole selle teada saamiseks midagi teinud, lihtsalt igast kanalist immitseb seda infot.

Ja nüüd öeldakse tema kohta siis salapärane????

Niimoodi ollaksegi salapärane, et laotatakse kõik oma mehed ja sekspartnerid ajakirjandusse kõigile kommenteerimiseks laiali?

Lihtsalt hämmastav.

sel ausalt ei taha kuulata neid kollase ajakirjanduse haibitud kangelasi! Jõuludega haakub pigem Maarja-Liis, Birgit Õ, või isegi nunnu Getter.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 91 kuni 97 (kokku 97 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Silvia Ilves lahus