Esileht Kodunurk Sinepi valik

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Sinepi valik

Postitas:
Kägu

Pole suur sinepi sööja, seda siis kange sinepi puhul, aga mahedat sooviks proovida küll.

Kas kasutate/oskate kommenteerida kuidas maitsevad Felixi malbe sinep ning Heinzi sinep meega yellow mustard? On need mahedad? On need head?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Felixi Special inglise sinep. just paraja kangusega.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meira Sinappi, traditsiooniline on ainuke, mis minu jaoks süüa kannatab. See on Soome toodang. Prismas on aga kas muudes poodides ka, ei tea.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Ritabell

Mulle meeldib Aura Väkevä Sinappi (müügil Prismas), see on Põltsamaa sinepi maitsega mahe sinep.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meira Sinappi, traditsiooniline on ainuke, mis minu jaoks süüa kannatab. See on Soome toodang. Prismas on aga kas muudes poodides ka, ei tea.

COOP-is on ka. Väga maitsev sinep, ma ka söön seda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meira oma tõesti kõige mahedam mida poest leidnud olen. Heinz oli ikka kange ja sai marinaadides tavalise terava sinepi asemel kasutatud. Felix inglise sinep on ka hea, aga sinepiseemnete pärast kasutan pigem salatikastmetes. Meesinep oli ka pettumus ja läks marinaadidesse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik suuremad ketid müüvad seda. Minu jaoks samuti asendamatu. Marinaade teen tavalise Felixi kangega, aga toidu kõrvale kõlbab minu jaoks ainult see. Teised mahedad on kas liiga äädikased või liiga magusad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Felixi malbe on mu meelest küll mahe ja hea. Üldiselt toetan ikka Eestis tehtud tooteid, oma inimesed saavad tööd ju. Marinaade teen kangega.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Põltsamaa Mahe sinep suures tuubis on hea. Pole liiga magus, nagu soome omad kipuvad olema. Eelistan seda isegi klassikalisele Dijoni sinepile. Kollases plastpudelis Meira sinep kõlbab ka.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Felixi Inglise sinepit sööme juba aastaid, Felixi meesinep ka üsna OK.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Põltsamaa meesinep on mahedam (uuemat “mahedat”, seda rohelise kirjaga pole proovinud), no mingi tulisus võiks ikka sinepil sees olla. Meira oma kasutasin vanasti, kui Põltsamaa oma veel olemas  polnud, neil on magus ja “väkevä”, mis on siiski suht lahja võrreldes tavalise Põltsamaa sinepiga. Niiet eesti oma sinepivalikut on küll.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Felixi malbe on mu meelest küll mahe ja hea. Üldiselt toetan ikka Eestis tehtud tooteid, oma inimesed saavad tööd ju. Marinaade teen kangega.

Kas see Eestis tehtud tooted käis Felixi kohta? Sinep on tehtud Rootsis, vähemalt see, mis ma Selveri lehelt leidsin.

0
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Kodunurk Sinepi valik